dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

563 040 zł44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m2 zlokalizowane przy ulicy Czudecka w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 299 000 zł144 m² 16 020,90 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronny, słoneczny apartament przy ulicy Słomińskiego 19 z garażem. Doskonała lokalizacja - w odległości kilku minut pieszo mamy pełną infrastrukturę miejską: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł57 m² 13 995,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

M i E S Z K A N I E Mamy przyjemność zaprezentować wyróżniające się na tle innych mieszkanie trzypokojowe na poznańskich Ogrodach. Co w nim wyjątkowego? Za sprawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stara Jabłona

Stara Jabłona,lubuskie

105 000 zł79 m² 1 330,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Stara Jabłona. Lokal wymaga generalnego remontu, co daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Piastowa. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł37 m² 6 007,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,62 m , położone na 2,5 kondygnacji (między 2. a 3. piętrem) w czteropiętrowym budynku przy ul. Kopernika w Szczecinku. To lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

289 000 zł49 m² 5 934,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,70 m położone na 4. piętrze w bloku na popularnym osiedlu Gen. Maczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

290 000 zł44 m² 6 605,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku na 2.piętrze, w Ząbkowicach w Dąbrowie Górniczej, przy Al. Zwycięstwa Mieszkanie jest o pow. 43,90mkw, jest zadbane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

380 000 zł59 m² 6 397,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie 59,4 m w kamienicy ul. Poniatowskiego, nowogard Sprzedam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w centrum Nowogardu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

415 000 zł44 m² 9 464,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 999 zł60 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 6. piętrze w zadbanym bloku z lat 90. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł34 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł40 m² 13 086,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w samym centrum rzeszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,5 m2, usytuowane na 1 piętrze, 5-piętrowego bloku. Wyposażenie mieszkania widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

450 000 zł36 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

471 388 zł44 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 288 zł44 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 19 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pytlasińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł150 m² 16 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Cena nieruchomości nie podlega negocjacji. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Mokotowie, sielcach przy ulicy W. Pytlasińskiego okolice ulicy Włoskiej w sąsiedztwie trzech parków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo proszę o niekontaktowanie się pośredników oraz biur nieruchomości .Sprzedaż bezpośrednia Super Lokalizacja .Niski czynsz .Blisko morza , okolice starówki .Centrum. Komfortowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

795 000 zł55 m² 14 441,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z dwoma osobnymi sypialniami w klimatycznej, kameralnej inwestycji "willa Złocień" położone w centrum Krynicy. Mieszkanie: mieszkanie wykończone i wyposażone-gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł46 m² 12 289,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone przy ul. Gajcego 7 w Warszawie, na 3. piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

426 018 zł37 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! okol. Dworca pkp Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

350 000 zł47 m² 7 510,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane przy ulicy Czerwonego Krzyża w Siedlcach. Idealna lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko w pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Julianów

Julianów,mazowieckie

675 331 zł57 m² 11 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57m2 - 3 pokoje - widna kuchnia - ogródek 53m2 Mieszkania od 27m2 - 89m2 1-5 pokoi Ogródki do 100m2 Zakończenie budowy 12.2025r. Przykładowe ceny: 1 pokój 420571 zł 2 pokoje 513632zł 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

525 872 zł57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale na parterze o powierzchni 57,16 m2, na piętrze 89,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł28 m² 18 714,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na zieleń - 10 minut od centrum! Przedsprzedaż - złap okazję, zanim zrobią to inni! Chcesz mieszkać w miejscu, gdzie po pracy możesz odetchnąć świeżym powietrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł84 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Penthouse w Bagry Park - Spokój, prestiż, widok, w którym się zakochasz Kraków, bagry Park | 4 pokoje | 84,85 m + taras 13,16 m | Gotowe do zamieszkania | Bez pcc Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

575 000 zł42 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa oferta mieszkania w Sopocie - idealne miejsce do życia i inwestycji Dlaczego warto? Sopot od lat cieszy się opinią jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

380 000 zł53 m² 7 125,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w Chrzanowie przy ulicy Władysława Broniewskiego. W bliskiej odległości pełna infrastruktura: sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

406 486 zł36 m² 11 395,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35,67 m , zlokalizowanego na drugim piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

449 000 zł108 m² 4 167,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1865

3 sypialnie 1 Piętro Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 0%prowizji 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy 3 Maja 45. Lokal znajduje się na 1piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

306 800 zł26 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc nowa cena- najtańsza dostępna kawalerka zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł40 m² 23 625 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania, które łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i świetną lokalizację - takie, które od razu sprawiają wrażenie miejsca, w którym po prostu chce się zamieszkać. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Cena: 450 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,49m2 + ogród 17,02m2 +taras 21,95m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.