dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

398 283 zł27 m² 14 855,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy | vat 23% | nowe budownictwo Szukasz lokalu do ulokowania środków? Ten lokal jest dla Ciebie! Atuty: - podana cena jest ceną brutto, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł58 m² 7 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (58,13m2) z balkonem znajdujące się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł40 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie 2-pokojowe z klimatycznym ogródkiem mieszczące się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

498 688 zł41 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

149 900 zł42 m² 3 577,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, w końcowym odcinku ulicy 11-go Listopada. Na powierzchnię użytkową, tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

778 000 zł101 m² 7 680,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Doradca Klienta Nr tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m2. Położone na 1 piętrze w spokojnej części Smolca. Otoczenie nieruchomości: smolec. Osiedle niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

550 000 zł23 m² 24 207,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

403 479 zł42 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

319 365 zł28 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

870 000 zł73 m² 11 983,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, jednopoziomowe, urządzone mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w bloku, kilka lat temu przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

837 000 zł67 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o pow. 67.23m2, zlokalizowane przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł53 m² 14 943,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, chronionego osiedla Zielona Wyspa, tuż przy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe M4 o powierzchni 63,5 m z księgą wieczystą oraz udziałem w gruncie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne i przestronne mieszkanie 65 m - gotowe do zamieszkania! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, ogrodzonym bloku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 098 000 zł71 m² 15 465 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Można wchodzić do mieszkania. Obecnie mieszkanie to kompaktowe 4 pokoje które można zaaranżować na funkcjonalne 3 pokoje, przesuwając ściany we własnym zakresie. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

558 000 zł56 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy państwu mieszkanie do sprzedaży o pow.55,8m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Police,zachodniopomorskie

445 000 zł61 m² 7 239,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnej lokalizacji przy ulicy Piaskowej w Policach. Mieszkanie usytuowane jest na 4/ostatnim piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pok mieszkanie na sprzedaż w sercu Łazarza, w kamienicy z 1905 roku po rewitalizacji, przy ul. Józefa Chełmońskiego. N I E R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

985 000 zł79 m² 12 405,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Emmerson poleca klimatyczne mieszkanie o powierzchni 79,4 m2 położone na wysokim parterze niskiego bloku przy ul. Dauna (przecznica Malborskiej). W skład mieszkania wchodzą: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - bez podatku pcc! Zamieszkaj w jednej z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie! To połączenie nowoczesnej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

517 000 zł35 m² 14 877,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie czeka na ciebie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Kraszewskiego osiedle Bojary. Blok 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu w Ciechocinku na Osiedlu Słonecznym ul. Lipowa Mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na parterze w apartamentowcu z windą Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

541 643 zł64 m² 8 461,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż z dużym balkonem, oraz komórką lokatorską w cenie. Bez pcc prowizja 0% Inwestycja znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy. Znajdziemy tu liczne usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł132 m² 4 861,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł108 m² 34 370,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Widok za milion dolarów - apartament gratis! :)) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Kęty,małopolskie

620 000 zł60 m² 10 394 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rodzinne M - 4 pokoje, komórka, miejsce postojowe Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,65 m , położone w nowym budynku z 2024 roku. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanistów

Julianów,mazowieckie

695 184 zł62 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł115 m² 14 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty: dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim 115 m Podstawowe informacje: z radością prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 115 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł53 m² 2 635,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wałbrzycha, przy pl. Grunwaldzkim. W skład oferowanej powierzchni użytkowej (43,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na parterze budynku przy ul. Jagiellońskiej w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

815 000 zł55 m² 14 711,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni ok.56m2, w dzielnicy Nowe Miasto w Śródmieściu Szczecina. Świetna lokalizacja blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

489 000 zł35 m² 13 852,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Halszki 1, kraków Powierzchnia: 35,30 m Piętro: 7/10 (winda) Układ: 1 pokój + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon Ekspozycja: wschód Cena: 489 000 zł Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł45 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w zielonej okolicy z balkonem? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczna południowo - zachodnia ekspozycja - Park Południe 10 min od bloku - dwa zbiorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

470 985 zł51 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 628 000 zł79 m² 20 607,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 999 zł69 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 69,24 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.