dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł46 m² 13 152,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w falowcu na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Gdynia,pomorskie

375 000 zł34 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Idealne dla studentów I pod inwestycję! lokalizacja: witomino Radiostacja to lokalizacja, która łączy wszystko, czego można oczekiwać od wygodnego miejsca do życia. Położona wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malchera

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

250 000 zł49 m² 5 092,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, słoneczne mieszkanie po remoncie 49 m2 - Jastrzębie-Zdrój, ul. Malchera Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Nowy Sącz,małopolskie

355 000 zł47 m² 7 475,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,49 m , znajdujące się na Osiedlu Millenium przy ul. Królowej Jadwigi. Układ mieszkania: korytarz, kuchnia, salon, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 50m2 - Stawki, miejsce postojowe, klimatyzacja, taras Mam na sprzedaż nowoczesne i bardzo jasne mieszkanie położone na parterze niskiego bloku z 2013 roku j w dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

503 894 zł42 m² 11 867,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

391 920 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji. Duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdry Kościelne

Świdry Kościelne,warmińsko-mazurskie

99 000 zł59 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w bloku w miejscowości Świdry Kościelne 7, na 2. piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Ignatki-Osiedle,podlaskie

500 000 zł61 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w Ignatkach-Osiedle. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2007r. (cegła) Posiada trzy niezależne pokoje oraz balkon. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowe Miasto, wiejska , 60m2, ip, 4 pok po remoncie cena 510.000 zł. Mieszkanie 4 pokojowe położone na I piętrze niskiego bloku z płyty, położonego na spokojnym osiedlu Nowe Miasto. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 469 000 zł92 m² 15 967,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż dwupak, składający się z dwóch w pełni wyposażonych mieszkań 2-pokojowych, w świetnej lokalizacji, jaką jest Kępa Mieszczańska. Powierzchnia całkowita: 91,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie położone na nowo powstającym osiedlu w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

769 000 zł151 m² 5 106,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 150,60 m usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2000 roku przy ul. Sczanieckiej (osiedle Szklane Domy). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

359 289 zł34 m² 10 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sochaczew,mazowieckie

520 000 zł67 m² 7 707,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Sochaczewa - po generalnym remoncie, w pełni umeblowane! Lokalizacja: sochaczew, centrum Powierzchnia: 67,47 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji Pruszcz Gdański, ul. Gałczyńskiego Lokalizacja: nieruchomość położona w wyjątkowo atrakcyjnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

680 000 zł54 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - Katowice, ul. Wiertnicza. Powierzchnia mieszkania: 53,72 m Powierzchnia loggii: 4,5 m Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

469 240 zł50 m² 9 353 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 100 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

656 560 zł28 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Idealne studio-gotowe do zamieszkania-Z miejscem postojowym-ciche lokalizacja; okolica Placu Bankowego, ulica Senatorska przy Bielańskiej. Bardzo blisko Ogrodu Saskiego i Ogrodu Krasińskich, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

505 665 zł53 m² 9 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Ługi w Karczewie. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 141 513 zł63 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

846 766 zł72 m² 11 692,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna inwestycja 2 pokoje 43 m , Krzyki / Gajowicka Idealna oferta dla inwestora: mieszkanie z ogromnym potencjałem najmu zarówno długoterminowego, jak i pod wynajem pracowniczy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 17 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl, eng, ua, ru Nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m | ul. Dywizjonu 303, bemowo Na sprzedaż eleganckie, jasne i wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w kameralnym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

555 000 zł143 m² 3 883,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość w dobrze skomunikowanym miejscu Zielonej Góry z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość z możliwością podziału na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponikwoda

Lublin,lubelskie

520 000 zł51 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,7 m2, ul. Bazylianówka, lublin Klient kupujący zwolniony jest z opłaty dla biura. Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 50,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 016 zł26 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

318 096 zł28 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

679 657 zł57 m² 12 001,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 46 m 2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.