dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 036 010 zł98 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

869 999 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 65 m Z tarasem 20 m | zakrzów - os. Sobieskiego | wysoki parter | winda Cena: 869 999 zł Powierzchnia: 65 m Taras: 20 m Lokalizacja: okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berenta

Wrocław,dolnośląskie

444 900 zł42 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kameralnej okolicy domów na Karłowicach. W skład mieszkania wchodzi: *2 niezależnych pokoi (salon i sypialnia) *kuchni *łazienki *pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokoje do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu, dzielnica Ruczaj, dębniki. Osiedle jak i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie - ul. Śliczna | 33 m | balkon - typu loggia | doskonała komunikacja **** **** posiadam identyczne mieszkanie na ul. **** wieczystej **** balkon typu **** loggia **** **** **** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

350 000 zł58 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

480 000 zł42 m² 11 347,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M - 3 o pow. 42,30 m2 w Legionowie osiedle "sobieskiego" budynek 3 piętrowy, lokal na 2 piętrze 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, oraz loggia o pow. 4,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

658 362 zł68 m² 9 753,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie - trzy sypialnie i przestronny salon z aneksem kuchennym zapewniają komfort dla rodziny lub osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

336 638 zł30 m² 11 327 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł58 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce inwestycja Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

541 019 zł59 m² 9 188,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Gołdap,warmińsko-mazurskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan mieszkania dobry - ściany w wc i łazience glazura i terakota tak jak w kuchni i korytarzu, w pokojach panele podłogowe, ściany gładkie świeżo malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynek

Orzesze,śląskie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka) - 38,5m2 w centrum Orzesza. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w centrum w bloku na ulicy Rynek 10. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł44 m² 20 681,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość: mieszkanie składa się z: kuchni, która została wyposażona w niezbędny sprzęt agd: lodówkę, piekarnik, nową płytę indukcyjną, nową zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

719 284 zł79 m² 9 094,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

568 144 zł48 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 444,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, osiedle Błonie, ul. Romana Abrahama 7 Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

779 999 zł66 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie 66,4 m Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,4 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł54 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Inwestycja gotowa - oddana Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wrocław, mieszkanie Ścisłe centrum Inwestycja! mieszkanie na sprzedaż Cena: 455 000 zł Powierzchnia: 41,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/4 Typ zabudowy: kamienica Rok budowy: 1955 Materiał: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

455 000 zł56 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

539 000 zł45 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, przy ul. Zbożowej - idealne dla rodzin z dziećmi, par potrzebujących dodatkowej przestrzeni oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

439 896 zł35 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 900 zł74 m² 6 202,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (osiedle Przylesie). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł50 m² 11 068,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne, świeżo po remoncie, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49,6 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołajczyka blisko galerii nowy świat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

437 247 zł40 m² 11 011 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie w centrum Torunia bez prowizji pośrednika! Nic nie płacisz za kontakt z naszą agencją! Nie płacisz podatku pcc! zapytaj O prezentację online! W ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 400m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł64 m² 8 474,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 3 niezależne pokoje, duża loggia, widok na zieleń | os. Jana III Sobieskiego | Piątkowo I 63,6 m Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

719 749 zł57 m² 12 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.