dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

516 818 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na zachód z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

421 600 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie wolne mieszkania O pow. 52,7 m2. Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł62 m² 13 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowie. Ustawne 62m2 - salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, oddzielna wc. Dobra komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, 58 m , gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

887 593 zł60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela, mieszkanie o powierzchni 59,57 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku 5 piętrowym z windą przy ul. Reduta 26 C (dzielnica Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

324 324 zł45 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy jakim jest osiedle Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2 położone w sercu Wrocławia- wrocław Śródmieście. Lokal znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1958 roku. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Narożne mieszkanie o powierzchni 31,54 m przy ul. Wołoskiej na Mokotowie. Lokal położony na 7. piętrze w zadbanym bloku (odnowione klatki schodowe oraz elewacja), 15-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

399 000 zł46 m² 8 687,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie po remoncie w rejonie ul. Gospodarczej na Tatarach. Piierwsze piętro niskiego bloku z lat 60-tych po termomodernizacji. Na powierzchni prawie 46m2 są trzy pokoje. Największy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

916 980 zł92 m² 9 999,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

916 980 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.8 m2. Piętro: 2 z windą Stan: do remontu lub odżwieżenia Balkon: loggia Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisa-Kuli

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m z klimatyzacją, które usytuowane jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Piła

Piła,wielkopolskie

159 000 zł26 m² 6 139 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania! Piła, osiedle Górne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,9 m 2 , położonej na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

776 950 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Noho Młyny Mogilska - Twój adres premium w Krakowie Wyjątkowa architektura, ponadczasowa elegancja i styl życia na światowym poziomie - to właśnie noho Młyny Mogilska, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł46 m² 13 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w sercu klimatycznej Wildy! To 45,72 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł47 m² 7 451,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 46,97 m Kapuściska Bydgoszcz Cena: 350 000 zł (do negocjacji) Blok po termomodernizacji Balkon Oddzielna kuchnia Wyposażone Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

899 999 zł50 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na dzień prezentacjipo wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 575 000 zł Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł27 m² 22 810,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! gotowe do odbioru! Cena promocyjna 620 000 zł, możliwość podpisania umowy dzierżawy na 3 lata na stały procent - 8,33%. Czyli 25% pewnego zwrotu z inwestycji, pobyt właścicielski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

765 187 zł74 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Teraz niższa cena! cena przed promocją 809 018 zł Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 3 osobne pokoje Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł96 m² 4 686,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:) Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł89 m² 5 596,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Joker house nieruchomości przedstawia propozycje idealną dla Inwestora który chciałby ulokować środki i czerpać profit z najmu mieszkań! Posiadam w sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sanocka

Łódź,łódzkie

277 110 zł22 m² 12 659,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul.Sanocka Idealna na start! Stylowa i kompaktowa kawalerka po generalnym remoncie w kameralnym budynku Czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi. Zielona, spokojna okolica idealna dla rodzin i seniorów. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł36 m² 23 424,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2019roku zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka. Nowoczesny budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł43 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Ursus, ul. Józefa Chełmońskiego. Komfortowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie , położone na 6 piętrze w budynku z 2004 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdańsk,pomorskie

380 010 zł26 m² 14 855,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna - Gdańsk Wrzeszcz, 25,58 m | 1 pokój | Parter | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

179 000 zł59 m² 3 036,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości w górskiej, malowniczej miejscowości? Oferuję na sprzedaż nietypową nieruchomość do zamieszkania lub pod inwestycję w Głuszycy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 234 874 zł59 m² 20 930,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament 700m2 od plaży I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

410 888 zł46 m² 9 010,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie na poddaszu 34,52 m powierzchni użytkowej Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone na poddaszu, o powierzchni użytkowej 34,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł73 m² 7 924,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania już końcem roku tarnów, osiedle przy alejach! Cena: 579 000 zł | 65 m | 3 pokoje | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe | bez podatku pcc Cześć, jestem nowym mieszkaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

560 011 zł38 m² 14 702,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni 58,3 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł64 m² 23 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Poznańska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Okólnej Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, kuchnia oddzielna ciemna, łazienka z toaletą, przedpokój - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł35 m² 12 352,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja oferty Na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34,81m2 na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle przy Plantach

Mikołów,śląskie

242 000 zł38 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Mikołowie przy ul. Przy Plantach 5. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

490 000 zł57 m² 8 581,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.