dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

548 197 zł38 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo zakończenie prac budowlanych - sierpień 2025 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł43 m² 10 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! ostatnie dwa pokoje W tej inwestycji! Fenomenalne mieszkanie pod inwestycję lub do własnego zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł64 m² 13 812,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Proszę o kontakt wyłącznie od osób prywatnych. Dziękuję agencjom nieruchomości za współpracę. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,71 m + duży zabudowany balkon 13,44 m cena : 880.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł65 m² 10 833,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Gdynia,pomorskie

630 000 zł35 m² 17 887,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania Opcja inwestycyjna najmu krótkoterminowego | Centrum Gdyni | Plaża miejska I Cicha i spokojna okolica | Widok na Kamienną Górę Oferta skierowana jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% prowizji od kupującego! :) Mieszkanie 51 m2z komórką lokatorską | Umeblowane | 2 Pokoje | Dla pary / rodziny / pod wynajem | 1. Piętro | Czynsz 965 zł | 12 min. od Centrum | 5 min. do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Józefa

Pruszków,mazowieckie

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny,- widna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Daniłowskiego

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł45 m² 8 866,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, plac Daniłowskiego | 3 pokoje | 399 000 zł Okazja! Mieszkanie do generalnego remontu w znakomitej lokalizacji przy Placu Daniłowskiego we Wrocławiu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł66 m² 15 742 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

40m2 tarasów. Mieszkanie do sprzedaży o największym tarasie w tej części miasta: - dwustronne, - z tarasami po obu stronach, - dwie łazienki, - 25m2 salon, nowe, oddanie do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł41 m² 2 897,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,07 m , zlokalizowane w kamienicy na Starym Zdroju w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

439 438 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł48 m² 14 654,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,03 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1967 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako wygodne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

656 101 zł58 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Warszawa,mazowieckie

787 000 zł46 m² 16 991 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,32 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwa niezależne pokoje, łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł45 m² 13 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tu kawa smakuje lepiej, a poranki mają swój rytm - spokojny, ale pełen życia. To nie jest mieszkanie, w którym tylko się bywa. To przestrzeń, w której można złapać oddech, nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

648 689 zł51 m² 12 694,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! Oszczędzasz ponad 60 000 zł Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2b301- pow. 51.10 m kw, znajdujące się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł113 m² 18 093,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | apartament 113,3m2 | warszawa mokotów al. Gen. Sikorskiego | 2 050 000zł Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 113,3 m , położony na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł51 m² 16 777,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 51.26 M2 do wprowadzenia, 3 pokoje, duży balkon, klimatyzacja, 1 miejsce postojowe, ul.Trakt Lubelski, Wawer Budynek: Nowa inwestycja TRAKT LUBELSKI z drugiej połowy 2024 roku to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 961 zł37 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

400 125 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament z ogródkiem | parter | Międzyzdroje - inwestycja bez barier architektonicznych! bardzo atrakcyjny harmonogram płatności! wpłać 5% tj. 24 608 zł brutto I zamieszkaj lub wynajmij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Warneńczyka

Mielec,podkarpackie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja To mieszkanie o powierzchni 62 m znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 1989 roku, zlokalizowanym na popularnym osiedlu Smoczka. Rozkład pomieszczeń został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł66 m² 12 656,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze według własnego pomysłu, w pełni dopasowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

535 000 zł56 m² 9 605,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zachodniej w dzielnicy Nowe Miasto W skład mieszkania wchodzą- sypialnia, salon, kuchnia z aneksem, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

245 000 zł49 m² 5 031,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: suwałki, ul. Pułaskiego 81a Powierzchnia: 48,69 m Układ: 2 pokoje Łazienka i wc osobno Duży zabudowany balkon 4. piętro piękne nasłonecznienie i widok na okolicę! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskie Drogi

Warszawa,mazowieckie

1 435 000 zł93 m² 15 430,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa Ursynów , Imielin ul.Polskie Drogi 6 Metraż: 93m/kw Piętro: 2/12 Rok budowy: 2008 Stan prawny: Pełna własność z KW Cena: 1.580.000 zł Czynsz: 1.958 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

543 000 zł56 m² 9 675,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

609 000 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania w świetnej okolicy? Mam idealną propozycję dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Młynowej na os. Przydworcowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z loggią, o powierzchni użytkowej 45,59 m + loggia 5,40 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym (20,69 m ) z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł53 m² 8 457,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,09 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.4m2 , oraz dużą przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

735 757 zł43 m² 17 287,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Bez pcc Do odbioru IV kwartał 2025 Ekspozycja - wschód. Pod wynajem krótko- i długoterminowy lub do własnego zamieszkania. Funkcjonalny układ: 2 pokoje, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie o powierzchni 58,86m2 z prywatną loggią znajduje się na trzecim poziomie ośmio piętrowego, nowo powstającego budynku przy ul. Bł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

385 000 zł48 m² 7 938,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 48,50m2 Po Generalnym Remoncie Giżycko Ul. Daszyńskiego Mieszkanie składa się z Trzech pokoi oraz przedpokoju, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł40 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Masz psa i kochasz długie spacery po lesie, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury handlowo-usługowej? Jeśli tak, mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł134 m² 31 343,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** eng desc. below *** Na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie, 2-poziomowy loft. Położony w sercu Woli, przy ul. Siedmiogrodzkiej, w kameralnej, ekskluzywnej inwestycji Art Deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

479 325 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Studio z ogrodem 12m2, * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

##### rezerwacja ##### 2 pokoje do remontu! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Wzgórzach, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

920 000 zł50 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

2 pokoje, gotowe do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

920 000 zł44 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na ogrodzonym osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartamentowiec pochodzi z 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m . Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł71 m² 13 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Morena, 71,10 m Lokalizacja: gdańsk, morena - osiedle Myśliwskie Wzgórze Powierzchnia mieszkania: 71,10 m Ogródek: 37,00.