dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł104 m² 12 442,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, 2 poziomowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 104 m2, które znajduję się w dobrze skomunikowanej części Targówka, niedaleko Lasu oraz Parku Bródnowskiego. Zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł71 m² 14 971,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

: jasne i komfortowe mieszkanie dla rodziny na zielonym osiedlu : Wygodne, rozkładowe i ciche mieszkanie w stanie gotowym do wejścia. Lokalizacja I osiedle Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Trzebnica,dolnośląskie

800 000 zł83 m² 9 635,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Trzebnica ul. Korczaka 3e Nad Stawami Trzebnickimi, osiedle Zdrój 1 Deweloper psg 83 m2 / 4 pokojowe/ 2 balkony / miejsce postojowe w garażu podziemnym/ komórka lokatorska 2012 rok budowy Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł66 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane przy ulicy Głębocka 98 na warszawskiej Białołęce. To idealna propozycja dla pary lub rodziny z dziećmi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

420 000 zł36 m² 11 532,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Pila Górne, osiedle Widokowe 2 pokoje z widokiem na panoramę Piły! Na sprzedaż mieszkanie - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

613 000 zł51 m² 11 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokojowe mieszkanie w Markach o pow. 51,41 m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą na Kwitnącym Osiedlu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

589 600 zł44 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania w stanie deweloperskim (z 8% vat) | Ceny od 13 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) 0% Oferta bez prowizji Podstawowe informacje: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Augustów,podlaskie

470 000 zł72 m² 6 555,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam Państwa uwadze przestronne mieszkanie o powierzchni 71,70 m2 usytuowane w budynku wielorodzinnym w Śródmieściu Augustowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

567 251 zł50 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł42 m² 6 954,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku na popularnym i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 990 zł36 m² 7 966,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, znajdujące się w bloku, na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 36,40 m 2 - salon 15 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samo serce kołobrzegu Opis nieruchomości: mieszkanie o pow. ok. 60 m2 ulokowane na 5 piętrze, blisko ścisłego centrum miasta, w pobliżu parki 10 min spacerem od przepięknej plaży. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł28 m² 24 717,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

836 496 zł57 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykła inwestycja na Leśnej Górze - Gdańsk Niedźwiednik Zamieszkaj w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tu natura spotyka się z nowoczesnością, a codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Grunwaldzka, grodzisk Mazowiecki, 38 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

417 000 zł42 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w naszym biurze 2 pokojowe mieszkanie umiejscowione na I piętrze nowoczesnego bloku z 2019 roku na ul. Frydrychowicza w Fordonie. Osiedle otoczone dużą ilością zielni co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

341 619 zł37 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

769 000 zł61 m² 12 575,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko w Nest Brokers Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Przestronne, komfortowe, widokowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Trzy pokoje wraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: kamienica z 1951r. z windą / al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kaliowa

Polkowice,dolnośląskie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na 1 i 2 piętrze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej wielorodzinnej (10 lokalowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł44 m² 11 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane w kameralnej kamienicy przy al. Grunwaldzkiej, w sercu Starej Oliwy - jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na ul. Strzelnicza, rzeszów Powierzchnia: ok. 55 m | 2 pokoje | 3. piętro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

491 725 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 z balkonem, mieszczącą się na parterze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Piechcin,kujawsko-pomorskie

160 000 zł45 m² 3 539,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 45,20 m , 3 pokoje Piechcin. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Piechcina, idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 999 zł70 m² 4 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena! Duża przestrzeń, klimat kamienicy i zieleń za oknem? To mieszkanie na Traugutta ma wszystko, czego szukasz! Jelenia Góra, ul. Traugutta 20 | 70,5 m | 2 piętro | Parking |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł34 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i bardzo słonecznego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania - Grunwald, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł61 m² 9 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Marzysz o mieszkaniu, w którym poczujesz się jak w domu od pierwszej chwili? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Prezentujemy wyjątkowe, niezwykle słoneczne mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

775 000 zł82 m² 9 451,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje, osobna kuchnia, 2 balkony! lokalizacja: dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, ch Dekada, ch Bonarka, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bolszewo,pomorskie

530 000 zł57 m² 9 286,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4-pokojowe mieszkanie 57,07 m2 - Bolszewo, ul. Szkolna. Na sprzedaż przepiękne, przytulne mieszkanie czteropokojowe położone w spokojnej części Bolszewa przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

849 000 zł36 m² 23 324,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci podatku pcc * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie* Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Legnica,dolnośląskie

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 74m2 (w rzeczywistości 84m2) usytuowane na 4 piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Andersa. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł56 m² 7 455,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

506 141 zł48 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - WYJĄTKOWA OKAZJA - APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ W CENIE ZAKUPU! Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 074 203 zł57 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu niesamowicie klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z obszerną loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie wyjątkowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł56 m² 7 497,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o podwyższonym standardzie położone na II piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł81 m² 12 207,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Białołęka - Tarchomin ul. Pasłęcka Mieszkanie 2-poziomowe + strych Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,10 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, duży balkon prawie 6 m2. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rowy,pomorskie

935 350 zł71 m² 13 131,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartamenty w nowo powstającej inwestycji "apartamenty Za Wydmą". To kompleks 5 budynków o nowoczesnej architekturze zlokalizowanych w nadmorskiej miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gersona

Kraków,małopolskie

649 000 zł56 m² 11 507 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Starym przy ul. Gersona. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 8/10.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij