dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 012 ogłoszeń

1 160 000 zł64,58 m² 17 962,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2017 roku. Wykończone w wysokim standardzie: - salon z aneksem + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł91,46 m² 7 533,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Duże, rodzinne 3-pokojowe mieszkanie , 2 balkony ul. Gołębia - gotowe do zamieszkania Zamieszkaj w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bydgoszczy. Przestronne, jasne i dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,30 m² 13 002,11 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,40 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 84,4 m z tarasem ok 20 m prestiż, elegancja i perfekcyjne wykończenie Atrium Park / Bartodzieje jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44,28 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 44,28 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 787,30 zł Cena: 270 000 zł opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł58,27 m² 18 877,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard Na sprzedaż komfortowe, nowe i dotychczas nieużywane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł51,41 m² 10 737,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,41 m2 położone na parterze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł62 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł58 m² 3 446,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i własną przestrzenią Tywica, gm. Banie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,10 m² 18 662,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, położone na III piętrze w bloku przy ul.Szafera w Mielcu.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,54 m² 9 237,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł45,70 m² 18 490,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie premium w centrum Wrocławia lofty platinum Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Lofty Platinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,60 m² 5 578,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zbrudzewie przy ulicy Spółdzielczej 9 blisko Śremu, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Funkcjonalny układ dla rodziny/pary: salon z aneksem 28,12 m , sypialnie 10,70 m i 8,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel! Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł64,06 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard wykończenia bez podatku pcc! apartamenty zwycięstwa Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,90 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Darłowie - ul. Gen. Józefa Sowińskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 71,90 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 448 zł107,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Wrobela 77. Nie jest to znane z okolicznych osiedli betonowe blokowisko, ale niewielka inwestycja położona wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ul. Staroniwskiej - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł48 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 300 zł37,32 m² 9 011,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Super dwa pokoje z dużym balkonem Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,30 m² 8 318,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy - 55,30 m - Czyżówko, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 55,30 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 563 zł52,10 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł90,66 m² 16 534,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w sercu Sopotu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,66 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł33,58 m² 4 139,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Niski Czynsz Kawalerka Parter Stan Deweloperski Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski. Wymieniono: - instalację elektryczną - instalację wod-kan - stolarka okienna i drzwiowa (.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł130,87 m² 1 520,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Świerzawy, w malowniczej okolicy, zaledwie 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł120 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu piękną, klimatyczną kamienice z 1910 roku, charakteryzującą się dużym potencjałem aranżacyjnym i wyjątkową wysokością pomieszczeń! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł40,20 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | wysoki parter | słoneczne Głogów, ul. Sikorskiego Cena: 255 000 zł Powierzchnia: 40,20 m Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł69,20 m² 11 994,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie wykończenia, wyposażonej w pełni meblowane, usytuowane w nowym budynku przy ul.Czechowskiej w Lublinie. Wyśmienita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł42,99 m² 1 977,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w vista nieruchomości Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze budynku. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb.