dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

267 760 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

"Ogrody Samuela- inwestycja w Legnicy" Inwestycja "ogrody Samuela" w Legnicy przy ulicy Samuela Lindego to nowoczesna oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do młodych ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kozy

Kozy,śląskie

365 000 zł104 m² 3 509,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Połowa domu z widokiem na góry 104 m niezależnej przestrzeni z potencjałem! Na sprzedaż piętro wolnostojącego domu o powierzchni 104 m , stanowiące niezależny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

323 494 zł36 m² 9 064 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Łęczyca,łódzkie

417 850 zł61 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz dużego, funkcjonalnego mieszkania na parterze, gdzie wprowadzisz się bez konieczności wykonywania remontu to jest to alternatywa dla Ciebie. Kontakt: tel., e-mail: LOKALIZACJA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Mam w ofercie mieszkanie, które jest rodzinną oazą spokoju. Mieszkanie znajduję się na parterze kamiennicy o powierzchni 39,77m2. Na metraż składają się: korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł43 m² 11 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przytulne i wyposażone mieszkanie na zielonych Pilczycach, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

789 000 zł32 m² 24 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł40 m² 11 946,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

/Rezerwacja oferty/ Szukasz własnego miejsca, w którym poczujesz się niezależnie, komfortowo, a koszty utrzymania mile Cię zaskoczą? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

860 000 zł58 m² 14 930,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż - Gdynia Redłowo, ul. Legionów 107, osiedle Zielone lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

770 000 zł57 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Jasna na Prądniku Białym. Osiedle ogrodzone, niska zabudowa, parking dla mieszkańców, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 203 zł31 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ciechocinek, 5 min od Tężni! Zwrot z inwestycji? Tutaj masz go na wyciągnięcie ręki! Zakup bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Cieszynianką

Zakopane,małopolskie

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro pośrednictwa Chata pod Tatrami oferuje Państwu widokowy apartament w górnej części Zakopanego, w sąsiedztwie hotelu Belvedere. Apartament składa się z holu, dziennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!rezerwacja! 3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł34 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z przynależnym naziemnym miejscem postojowym. Na dzień dzisiejszy mieszkanie jest wynajmowane, możliwe do sprzedaży od 01.01.2026r. Po więcej szczegółów zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyskowice,śląskie

216 000 zł50 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 w Pyskowicach tuż przy Rynku. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kameralnej kamienicy. * nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Pomorzany, szczecin Trwa generalny remont - możesz kupić lokal w obecnym stanie (529 000 zł) i wykończyć po swojemu, lub odebrać gotowe mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

577 598 zł49 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48m2 | 2 pokoje | duży ogród 41m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

401 146 zł34 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

489 000 zł64 m² 7 664,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Pogodnej na Nowym Mieście. Oferta skierowana do osób, które docenią potencjał dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

444 447 zł47 m² 9 533,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów idealne 3pok. mieszkanie z dużym balkon na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł62 m² 12 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,48 m , położone na czwartym piętrze budynku z windą, w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w Komorowicach! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2 plus 40 m2 antresoli (obecnie zagospodarowanej jako pokój). Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł48 m² 5 972,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budowniczych lgom. Nieruchomość o powierzchni 48,39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Marki,mazowieckie

849 000 zł126 m² 6 735,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy azyl w Markach zieleń za oknem, spokój za drzwiami, a Warszawa tuż obok! Jeśli marzysz o domu, ale niekoniecznie o koszeniu trawnika w sobotę o 7:00 rano ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł94 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna przestrzeń w kamienicy 94m2 - na mieszkanie, kancelarię, studio itp. - tylko kilka minut od Starego Miasta! Nieruchomość ma ogromny potencjał aranżacyjny. Oferta wyłącznie W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

427 986 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! Przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

950 000 zł50 m² 19 026,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł46 m² 16 083,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul Chełmońskiego. Klatka schodowa jest bardzo duża, znajdują się w niej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

595 000 zł59 m² 10 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament bez konieczności wynajmu Położony na ostatniej kondygnacji w budynku Cristal Resort , ten dwupoziomowy apartament to propozycja dla tych, którzy cenią przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na rodzinnym osiedlu przy ul. Calineczki w podwarszawskich Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (ok. 39m2 ) na trzecim piętrze w wieżowcu na bydgoskim Śródmieściu. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie , które składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 771 000 zł89 m² 19 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w sercu Miasteczka Wilanów - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antalla

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł67 m² 9 295,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajdujące się na 5 piętrze budynku przy ulicy Antalla 8 na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie ma świetny rozkład, jest dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kobyłka,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 429,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż II etapu - inwestycja zalasek Osiedle zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kobyłki jest idealną alternatywą dla wielkomiejskiego zgiełku. Komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

774 748 zł82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

723 000 zł72 m² 9 994,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, słoneczne na wysokim parterze na ogrodzonym osiedlu w centrum Pruszcza Gdańskiego. Istnieje możliwość dokupienia sporego garażu (21,25 m2) w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

787 100 zł54 m² 14 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej.