dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 55m2, na skraju Górek fordońskich. Znakomite dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

643 000 zł74 m² 8 630,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na osiedlu Ślichowice, ul. Kowalczewskiego. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł27 m² 11 567,20 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Niesamowita oferta mieszkania w samym centrum miasta tuż przy Hanza Tower. Budynek niski, ocieplony, mieszkanie ciepłe, słoneczne i po remoncie. Ofertą sprzedaży jest kawalerka usytuowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł43 m² 12 417,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Szukasz miejsca, w którym moglibyście zacząć wspólne życie? Mokotów, pełen zieleni i kameralnych zakątków, może okazać się idealną przestrzenią na nowy start. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł89 m² 13 427 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 89 m , zlokalizowane przy cichej, nieprzejezdnej uliczce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 873 zł66 m² 11 358,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest gotowe, oddane do użytkowania. To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Iwiny,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowo wybudowane, atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z antresolą i balkonem, położone w nowym bloku z 2025 r. w zielonej i spokojnej okolicy. Obejrzyj video-prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

338 000 zł66 m² 5 152,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

#rezerwacja# Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 65.6m2 znajduje się na 3-cim piętrze, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 3m2 | piwnica | parter | budynek z 1977r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

394 218 zł45 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

537 716 zł33 m² 16 299,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr E 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe z osobną kuchnią łazienką z wc i osobnego wc na 1-m piętrze,remontowane,ok 100m2 wpisane kw.Do mieszkania przynależy korzystanie z 1/4 powierzchni domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przytulna kawalerka blisko centrum Gdańska | dzielnica Siedlce atuty nieruchomości: *doskonała lokalizacja 3 minuty spacerem do pętli autobusowo-tramwajowej, szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem - ul. Wyszyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 42,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

999 000 zł55 m² 18 323,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,52 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej w Krakowie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotoryja,dolnośląskie

325 000 zł37 m² 8 689,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Złotoryja, ul. Słowackiego Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego i nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzezina,dolnośląskie

640 000 zł72 m² 8 901,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, dostępne również dla Obcokrajowców. Mieszkania powstały w kameralnej zabudowie, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

774 900 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie zapewni ci po prostu więcej miejsca. Z ogródkiem, ale bez prowizji! Zadzwoń podręczyć swojego agenta o szczegóły oferty. Osiedle Piastów, mistrzejowice: - tramwaj? Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem Wrocław, ul. Drabika (jagodno) Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

576 157 zł34 m² 17 168 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / garderoba/ balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym 15.37 m2 Pokój 8.02 m2 Łazienka 4.38 m2 Garderoba 3.71 m2 Przedpokój 2.08 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł47 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

DO pilnej sprzedaży Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter | 47,1 m2 Lokalizacja Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania położonego w samym centrum miasta - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 w bardzo dobrej lokalizacji z dala od głównych ulic. Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu w kamienicy przy ul. Ołowianej na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mokotów - Stary Mokotów, ul. Bruna > 500m do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków tramwajowych (7 minut spacerem) > 150m do przystanków autobusowych > w okolicy sklepy (carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

667 000 zł45 m² 14 822,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości w nowej inwestycji zlokalizowanej w Centrum Łodzi. Osiedle Fuzja to połączenie historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł38 m² 14 698,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonemoferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38.44 m . Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Kraków,małopolskie

629 000 zł42 m² 14 877 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rodzinne mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Albertyńskim , dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

598 987 zł48 m² 12 478,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego, mieszkania z aneksem na poznańskim Łazarzu, blisko rynku Łazarskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł66 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska przy ulicy Studenckiej,trzy oddzielne pokoje( z największego wyjście na duży kameralny 8m2 balkon),kuchnia,łazienka,wc.Garaż w budynku na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 999 999 zł103 m² 29 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu w Sopocie - miejsca, które łączy nadmorski klimat, komfort i funkcjonalność w jednej przestrzeni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, przestronne mieszkanie na Os. Górczyn, ul. Siedzikówny Inki. Pow. 82m2 na 1 poziomie i 2 piętrze budynku. Osiedle z 2008r., zagospodarowane, z licznymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł55 m² 13 479,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 55,49m2 mieszcząca się na 4-piętrze. Budynek z 2005 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu. Osiedle ogrodzone, monitorowane, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezkonkurencyjnym walorem inwestycji jest lokalizacja w sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych parków w Gdańsku, plaż i dróg rowerowych, stwarzających nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Homera

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł40 m² 17 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 40,41 m , położone na kameralnym osiedlu Stylowe II z 2018 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 760 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Patronat Nieruchomości jako oficjalne biuro sprzedaży Inwestycji Dworcowa 28 ma przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się w niskim, zadbanym bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 138 143 zł51 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m , położone na 3. piętrze w prestiżowej inwestycji w krakowskiej Krowodrzy. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

525 000 zł58 m² 8 989,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1997 roku, lublin, dziesiąta, ul. Nowy Świat, balkon, piwnica, osobna.