dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

559 000 zł54,24 m² 10 306,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zamieszkaj Na Swoim! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,60 m² 4 957,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie Zagrodno | 70,60 m | 8 km od Złotoryi | Dolny Śląsk Cena mieszkania: 350 000 zł Garaż (pomieszczenie gospodarcze): 10 000 zł ________________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego. Oferowane mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł80,40 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Kołłątaja 30 Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Oferuję mieszkanie na 3. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,19 m² 5 706,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane w sercu Bytomia, oferuje doskonały standard. Najważniejsze atuty: nowoczesne wnętrze: przestronna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone w Czechowicach-Dziedzicach, w zabudowie szeregowej z 2023 roku! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,11.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,91 m² 7 308,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy - Bałtycka! Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

297 500 zł28,70 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,7 m , położonego w spokojnej okolicy przy ul. Spawaczy 11 - ekspozycja z okien i balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł57,90 m² 10 172,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ulica Bohaterów Monte Cassino. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na parterze w budynku 4-piętrowym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45 m z balkonem 4,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze. Inwestycja: 3 Wymiary Bronowice. Bez prowizji Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł64 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie developerskie w apartamentowcu z 2025 roku, dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia. Budynek położony w warszawskiej dzielnicy Ursus przy ulicy Ryżowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł82,70 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 544 zł54,86 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,41 m² 9 511,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Witam sprzedam lub zamienię na dom, mieszkanie w zabytkowe willi z 1906r w top lokalizacji koło Focus Park w Bydgoszczy, mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł79,30 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowy produkt inwestycyjny lub wymarzone lokum dla dużej rodziny! Mieszkanie z potencjałem - 5 pokoi, osobna kuchnia i widok z 9. piętra w samym sercu Rzeszowa. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Lubawy Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od zaraz bez stresu związanego z generalnym remontem? A może rozglądasz się za bezpieczną lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68 m² 19 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

| polecam mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, w centrum miasta. Topowa lokalizacja! Idealne na kancelarię notarialną, biuro prawne, ale również do aranżacji do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 000 zł260 m² 53 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu absolutnie unikatowy apartament na sprzedaż usytuowany w jednym z najładniejszej i najbardziej cenionej inwestycji warszawskiego Powiśla przy ul. Drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł66,90 m² 9 850,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,9 m2, zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej na osiedlu Projektant. Do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,55 m² 4 016,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z potencjałem stanowiące połowę domu bliźniaczego w Maszewie Lęborskim. Nieruchomość łączy zalety własnego domu z ogrodem w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

isna sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,5 m , położone w Tyczynie. Nieruchomość została wybudowana w 2022 roku i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,20 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe 3 pok mieszkanie na Woli tuż przy Norblin stacja Metro onz gotowe do zamieszkania Już od progu to mieszkanie robi wrażenie przestrzeni i światła. Otwarty hol prowadzi bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł38,50 m² 13 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam do sprzedaży parterowe mieszkanie położone w bloku na os. Wysokim naprzeciwko Szpitala L. Rydygiera. Zielona okolica z bliskością szkół, liceum, sklepów oraz ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,80 m² 7 053,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,76 m² 13 984,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 40.76 m2, położone na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Ługi w Otwocku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze bloku z 2021 r. (blok bez windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem w Koninie na osiedlu Zatorze. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwiema windami. Metraż: ok. 34 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,70 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.81,00m2 w centrum Cieplic. Znajduje się ono na II piętrze budynku. Mieszkanie składa się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73 m² 15 753,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w willowej część Dąbie /biskupina z ogródkiem przy Hali Stulecia Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze kameralnej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kraków Żabiniec Kawalerka w spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ul. Żabiniec w zadbanym trzykondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia