dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzesko,małopolskie

439 000 zł40 m² 10 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Brzesku przy ul. Janusza Kusocińskiego. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia: 40,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł54 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jasny, przestronny i cichy apartament o powierzchni 54m2, usytuowany w Warszawie na osiedlu Triton Park, położonym w prestiżowej części Ochoty w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł42 m² 6 627 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem, garażem i świetną lokalizacją Elbląg, ul. Kochanowskiego Jeśli szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim stylu, cenisz dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

493 484 zł28 m² 17 624,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe - 27,34m2 + ogródek 21,73 m2 ostatnie kawalerki W tej inwestycji! ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem wkd 15 minut komunikacją/autem - śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gościno,zachodniopomorskie

639 000 zł109 m² 5 869,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Niech Twoje życie rozkwitnie na kameralnym osiedlu nowe gościno. Osiedle nowe gościno to 24 budynki w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kwiatowej. Spełnij swoje marzenie o funkcjonalnym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Baranowo,wielkopolskie

595 000 zł68 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowa oferta! Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie przy granicy Poznania Baranowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

758 550 zł47 m² 16 139,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 46,68m2 + duży balkon 5,16m2 umów się na sobotę I zobacz wcześniejsze mieszkania W tej inwestycji parking podziemny tylko 20.000 ZŁ SZKLANA BALUSTRADA NA BALKONIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł51 m² 14 803,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Home Expert super oferta! Mieszkanie 3- pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, posiada dodatkowo klimatyzację oraz duży balkon. W budynku znajduje się winda oraz rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

587 315 zł61 m² 9 602,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

549 000 zł I 2 pokoje | 37,9 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

418 476 zł51 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz ładnego mieszkania w pięknej kamienicy, to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

1 519 000 zł63 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie z duszą - ul. Krupnicza / Garncarska , Kraków Cisza, zieleń i niepowtarzalny potencjał w samym sercu miasta Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tucholska

Piła,wielkopolskie

220 000 zł18 m² 12 154,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż klimatyczne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 18,10 m , położone na parterze budynku przy ul. Tucholskiej w Pile. Kawalerka przeszła generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkosza

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł121 m² 10 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie - 121,1 m2, ul. Ciołkosza. > mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją wschodnią i zachodnią, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 343 398 zł97 m² 13 849,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 96,68 + dwa balkony ( 7,19m2 i 7,19m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! parking podziemny teraz tylko 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 11 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Brzeźno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł38 m² 16 728,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Budynek ocieplony, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł78 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament na rydlówce - mate3ny Nowoczesność, ciepło i elegancja w jednym miejscu. Został stworzony z myślą o życiu, a nie o sprzedaży. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

691 000 zł60 m² 11 516,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

694 955 zł43 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje Nowe Życie na Ursusie! Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji? Poznaj - inwestycję stworzoną dla tych, którzy cenią miejski styl życia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 139 500 zł100 m² 21 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce dla osób szukających spokoju bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Inwestycja segmentu premium, z bezpośrednim wejściem na teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł42 m² 14 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Krótko: przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach, 42 m , balkon, widok, gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł53 m² 13 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne i słoneczne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji i komunikacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł64 m² 12 257,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1111

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 64,45 m2 znajdujące się przy ulicy Hetmańskiej - Inwestycja Bulwary Park. Nieruchomość znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

418 000 zł32 m² 13 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis: na sprzedaż piękne, jasne, nowoczesne mieszkanie 31,5 m2 Z dużym tarasem I niezwykłym widokiem W nowym bloku (2020 r.) Z WINDĄ Z MIEJSCEM POSTOJOWYM ZA SZLABANEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 044 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami w swojej ofercie posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z tarasem ziemnym , widokiem na Giewont oraz dobrym dojazdem około 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na start i na lata | 41 m | ogródek | ul. Federowicza Masz dość szukania idealnego na wszystko mieszkania? To jest dokładnie takie: dobre na start, wygodne na lata, a przy tym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

349 500 zł42 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealny wybór dla osób starszych i osób z ograniczoną mobilnością. Mieszkanie na parterze zapewnia łatwy dostęp i brak schodów. Mieszkanie Powierzchnia 41,92 m2 na której znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

528 201 zł54 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 4 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 528 200,82 + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł63 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł37 m² 14 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam zadbane i przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Tarchominie. Bez barier architektonicznych. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, nie wymaga nakładów finansowych. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 000 zł37 m² 18 736,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Odbierz swoje klucze już za 2 tygodnie! W ofercie pozostały ostatnie wolne mieszkania, gotowe od ręki! Nie czekaj - zadzwoń już dziś, a pomogę dobrać Ci mieszkanie spełniające Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 032 150 zł136 m² 7 584,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Wyłączny Opiekun Oferty: tylko w sdp Nieruchomości! 136,09 m2 w centrum Wrocławia! Pięciopokojowe mieszkanie o metrażu 136,09 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł47 m² 16 434,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak pl, ua, ru, eng. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem w garażu - 47,46 m + 8 m balkon | Warszawa Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł62 m² 8 009,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Numer oferty w biurze 91- 108 Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących przestronnego mieszkania. Polecam do sprzedania przestronne, bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł28 m² 19 332,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Centrum- "angel City" | Studio | spa! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28 m2 znajdująca się na parterze w nowoczesnej i jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we.