dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 34 m , położona na parterze bloku mieszkalnego (parter + 4 piętra), zaledwie jedna przecznica od ul. Piotrkowskiej w samym sercu Łodzi. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

673 000 zł60 m² 11 216,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Dobra. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1986 roku (płyta). Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł26 m² 23 491,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gdańsk Śródmieście - kawalerka z ogródkiem i widokiem na Motławę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z prywatnym ogródkiem i widokiem na Motławę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilkszyn,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławięcicka

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

192 000 zł48 m² 4 033,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie 2021 , do odświeżenia. Kuchnia z lodówką, zmywarką i płytą indukcyjną, otwarta na część dzienną. Duża sypialnia. Łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł34 m² 16 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 33,76 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Skarbka z Gór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

426 712 zł38 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Centrum Gdyni oddalone jest o ok 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł47 m² 13 348,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Gałczyńskiego. Nowoczesne osiedle w niskiej zabudowie z 2024 roku budowane przez dewelopera Robyg wpd Wojszyckie Alejki. Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez architekta - Łódź ulica Kolumny okolice czmp Marzysz o mieszkaniu, które od razu zachwyca stylem i funkcjonalnością? Ta oferta to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem na winogradach. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł45 m² 32 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

329 245 zł27 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

494 550 zł38 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

647 000 zł59 m² 10 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Gwarantuje zakup mieszkania w najniższej cenie i szybkie znalezienie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49m2 w bloku z 2015 roku. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależne miejsce postojowe, dodatkowo płatne 19 000 zł. Przed wjazdem na osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 159 000 zł66 m² 17 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle o podwyższonym standardzie na warszawskich Bielanach. W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł97 m² 11 785,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z 1912 roku - dziewanowskiego, gdańsk Styl | Komfort | Lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,08 m , zlokalizowane na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Lokalizacja: rzeszów, olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł33 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - Śródmieście ul. Pomorska. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji, nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Zabrze,śląskie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Klonowej (zabrze, centrum Południe). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

680 407 zł64 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Bytom,śląskie

259 900 zł48 m² 5 425,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - umów się już teraz na wizję mieszkania Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy - rozkładowe, z dużym balkonem, świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

551 154 zł38 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

783 000 zł49 m² 16 141 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,51 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

760 600 zł76 m² 9 998,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

% pcc | 0% prowizji - oferta dewelopera Na sprzedaż nowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w miejscowości Krzeptów obok Wrocławia. Nieruchomość jest wyposażona w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 294,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, dużą loggią oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 50,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 646,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: mieszkanie o komfortowym układzie, znajduje się przy ul. Stawki, na osiedlu wybudowanym prze Echo Development, blisko centrum z doskonałą komunikacją i w pobliżu wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

548 000 zł74 m² 7 432,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem os. Zacisze, ul. Srebrna, olsztyn Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w zielonej części Olsztyna ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł62 m² 15 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m2 z dębowym parkietem i dużym tarasem. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł49 m² 19 490,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W sprzedaży duży, dwupokojowy apartament w popularnej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu w inwestycji Albatros Towers. Położony w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 609,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem i poddaszem w Lutyni. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Częstochowa,śląskie

315 000 zł51 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kosmowskiej w dzielnicy Północ. Mieszkanie w pełni wyposażone- wyposażenie mieszkania w cenie.