dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 062,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Victoria Estate prezentuje piękne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym- płaszów Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na V piętrze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Lublin,lubelskie

199 000 zł44 m² 4 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne 2 pokojowe mieszkanie na dzielnicy Dziesiątej w kamienicy w niskim dwupiętrowym budynku z cegły. Forma własności udziały ze wskazaniem. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedazy mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropietrowym bloku na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48 m2 i składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

300 800 zł33 m² 9 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwa pokoje oraz ogródek, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 przy ul. Złotoryjskiej w Legnicy. + niedaleko rynku + parkowanie w części podwórka dostępnej tylko dla mieszkańców. + jasne, przetronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

522 288 zł60 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce do życia Zaledwie 2 km od centrum Psiego Pola, na ulicy Grodzieńskiej, powstaje wyjątkowe osiedle Jaśmin. Tu odetchniesz od zgiełku miasta, mając je na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

399 500 zł33 m² 12 179,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, na pierwszym piętrze bloku z windą, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Stokłosy, i piechotą do sggw Idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 487,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,44 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu "cztery Pory Roku" na Zielonej Białołęce. Metraż mieszkania liczony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

899 005 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 71 M2 / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit Do sprzedania trzypokojowy apartament w budynku pixel house. Mieszkanie rozkładowe dwustronne, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

403 000 zł36 m² 11 329,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na świeżo wybudowanym osiedlu przy Malcie. Osiedle jest położone blisko Galerii Handlowej Posnania, w pobliżu znajdziemy liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania , mieszkanie w Prestiżowej Inwestycji Wieniawa Residence Na powierzchnię mieszkania 40m składają się następujące pomieszczenia: *** Salon z aneksem 21,77m *** Sypialnia 10,32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

420 000 zł57 m² 7 342,66 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 57,20 m2 z balkonem typu loggia, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, w Centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy apartament 3 pokojowy z tarasem i miejscem postojowym w cenie. Do wprowadzenia. Położony jest w Mierzynie w doskonałej lokalizacji. Blisko sklepy, centrum rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł45 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią Idealna inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł57 m² 6 613,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 3 pokojowe mieszkanie blisko Centrum Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Wincentego Witosa

Opole,opolskie

269 665 zł24 m² 11 097,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Atrakcyjna oferta inwestycyjna. Oferujemy do zakupu mikroapartamenty w nowej inwestycji Apartamenty Vincent, zlokalizowanej w dzielnicy Gosławice, przy Al. Witosa. Budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna tylko w biurze nieruchomości twojem idealna lokalizacja pod wynajem - 850 M do uczelni politechniki świętokrzyskiej! Oferuję Państwu sprzedaż lub zamianę dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

475 000 zł53 m² 8 933,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, ul. Długa (czarnochowice). Mieszkanie Mieszkanie posiada 53,17 m2 na które składa się - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

313 900 zł38 m² 8 304,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w drugim etapie inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 167 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł61 m² 8 686,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu gotowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Zatorskiej. Jest to narożne mieszkanie z dużym salonem, możliwością wydzielenia osobnej kuchni oraz dwiema przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

667 651 zł72 m² 9 298,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Przejazdowej. Jest to czteropokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z oknami dachowymi oraz balkonem. Jeśli szukasz mieszkania z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

455 412 zł66 m² 6 889,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w gotowej części inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 36.