dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gronowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

459 004 zł47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,32 m2 (powierzchnia użytkowa 46,62 m2) w stanie deweloperskim z balkonem w centrum Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

540 000 zł39 m² 13 839,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,02m2 zlokalizowanego na Os.Centrum A w Krakowie. Lokal znajduje się w na parterze 4 piętrowego bloku. Na powierzchnię 35,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skowronków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł82 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą umeblowanego, 4 pokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, z dużym tarasem (30m2) oraz balkonem, w dzielnicy Osowa Góra. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł33 m² 5 502,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje do własnej aranżacji! | Sosnowiec ul. Ogrodowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m , zlokalizowane w dzielnicy Łekno. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł48 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja do 31.12.2025 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Odkrytej 29F w dzielnicy Białołęka, w bliskiej odległości od terenów zielonych, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne, przytulne mieszkanie. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Kopernik ulica Wrocławska przy szkole podst nr 7. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

416 415 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku osiedle ustronie III w Lubinie na I piętrze z windą w stanie deweloperskim o pow. 48,99 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

472 333 zł39 m² 12 136 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

595 000 zł77 m² 7 694,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Olsztynie, przy ulicy Bolesława Limanowskiego 29. Ta atrakcyjna oferta to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł59 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje mieszkanie z odbiorem na grudzień 2026 w atrakcyjnej cenie! Kameralne osiedle o podwyższonym standardzie na warszawskich Bielanach. W bliskiej okolicy tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł46 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18m zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lexa

Ruda Śląska,śląskie

270 000 zł46 m² 5 861,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji na 3 pokoje Ruda Śląska, ul. Pawła Lexa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomnicka

Kraków,małopolskie

1 165 000 zł51 m² 22 683 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec, nowe budownictwo, plomba, z 2018 roku wysoki standard; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Grodków,opolskie

320 000 zł60 m² 5 323,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,11m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł58 m² 12 120,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,89 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Miasteczko Ożarów. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł51 m² 11 731,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bielsko-Biała, osiedle Langiewicza, ul. Urodzajna Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy Bielska-Białej? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

533 949 zł36 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń umów sie na spotkanie zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościaszyn

Kościaszyn,lubelskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51 m w Kościaszynie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 51 m , położone w miejscowości Kościaszyn, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

336 356 zł34 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

539 000 zł54 m² 10 018,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, korytarzem, niezależną dużą kuchnią z oknem, łazienką o łącznej powierzchni 53,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

753 708 zł102 m² 7 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 2 mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

892 381 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże rozstawne pokoje, jasne wnętrze i dobra lokalizacja To mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność, dobrą komunikację i możliwość szybkiego wprowadzenia się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł41 m² 14 244,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szeroka oferta * Mieszkania Gotowe oraz w budowie - 2026 * Duże okna * Ustawne układy Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

434 000 zł48 m² 8 987,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe, przestronne mieszkanie w bardzo dobrym stanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wysoki Stoczek, ul. Swobodna 35. W bardzo dobrze położonym miejscu blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł81 m² 17 690,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 81,4 m, zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

243 000 zł48 m² 5 041,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta również dla obywateli ukrainy - spółdzielczo własnościowe Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

266 001 zł32 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,56 m.kw. , w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

802 785 zł46 m² 17 451,80 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis: 0% prowizji | Nowe mieszkanie w centrum Katowic | Promocja cenowa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.27 m położone na 26. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł26 m² 17 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

449 000 zł72 m² 6 225,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 4 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

531 136 zł57 m² 9 327,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

771 512 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 42m2. Łazienka z wc 5,97m2 z wyjściem na balkon. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 527,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - os. Ustronie III Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł58 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

We speak pl, eng, ua, ru Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy | Żelazna Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w sercu Warszawy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na parterze budynku kilkurodzinnego, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w pobliżu Świdnicy. Najważniejsze atuty nieruchomości: ogrzewanie.