dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48 m2 na II piętrze, czteropiętrowego bloku wybudowanego w latach '80, z balkonem i piwnicą o pow. ~ 4 m2. Kuchnia oddzielna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strusia

Kraków,małopolskie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36 m2, 2-pokojowe, po generalnym remoncie z wymienionymi oknami od strony poludniowej, znajdujace sie na I pietrze 4-pietrowego budynku. Blok niedawno odnawiany i ocieplany, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

456 000 zł76 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie komfortowe - 76 m2, zlokalizowane w cichej i bardzo bezpiecznej okolicy, na I pietrze 4-pietrowego nowego budynku mieszkalnego zopatrzonego w domofon i miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strusia

Kraków,małopolskie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 38 m2, znajdujace sie na III piętrze, dziesięcio piętrowego budynku, z oddzielną, ciemną kuchnią i przydzieloną piwnicą o pow. ok.3 m2. W calym mieszkaniu sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł81 m² 3 456,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwa mieszkania połączone w jedno o łącznej powierzchni 81m2. Na powierzchnię mieszkania składają się: 3 duże, widne pokoje, widna kuchnia z zabudową w cenie (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczebrzeszyn

Szczebrzeszyn,lubelskie

200 000 zł77 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M5 w Szczebrzeszynie cena do uzgodnienia.lub zamienie na dom .mieszkanie na 3 pietrze 4 pokoje ,kuchnia,2 laienki ,2 przedpokoje balkon. kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Mielec,podkarpackie

152 000 zł34 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

mieszkanie na Osiedlu Kusocinskiego , rok po remoncie, nowa kuchnia i lazienka z wc, parkiet dobra lokalizacja - blisko do dworca ,stadionu,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowe Żalno

Nowe Żalno,kujawsko-pomorskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 32 m2. W skład tego zakupu wchodzi: działka o powierzchni 530 m2 , ogródek przed domem i za domem, pomieszczenie gospodarcze. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pieczyska

Jaworzno,śląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Jaworznie dzielnica Pieczyska w b.dobrym stanie do mieszkania należy garaż murowany i ogródek 150 m/2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Jaworznie zadbane blisko las miejsce ciche i spokojne.TEL  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe jasna kuchnia z meblami łazienka po remoncie (wymieniona instalacja elek. i wodna nowy piecyk gazowy kafelki podłoga i ściany) w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe z odddzielna i widną kuchnią. Garaż, osiedle strzeżone, zamknięte. Białołęka, cicha i zielona okolica, dużo lasów i terenów rekreacyjnych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w Grudziadzu przy ulicy Korczaka o powierzchni 49 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie/wszystkie instalacje wymienione/. Trzy pokoje - w tym jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

210 000 zł86 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - wysoki parter - w kamienicy 4-piętrowej, przy ul. Złotoryjskiej. Mieszkanie ma 86 m2 i składa się z dwóch dużych, rozkładowych pokoji (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

162 400 zł58 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe, pow. 58 m2, piwnica. Mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 48 Ustrzyki Dolne, położone na I piętrze w środkowej klatce. Doskonała lokalizacja: blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Pułtusk,mazowieckie

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe meszkanie do sprzedazy ul.Daszynskiego.Mieszkanie wlasnosciowe w bloku,oddzielnie lazienka i wc,duzy balkon,widna kuchnia.Mieszkanie znajduje sie bardzo blisko Dworca PKS i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie M 3, 52 m 2, południe,jednostka E, i piętro, loggia, wysoki standard, duża kuchnia (ok. 10 m),zabudowa komandor W przedpokoju, włoskie meble (mdf) W kuchni, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, duża kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon loggia, piwnica. Mieszkanie wyposażone, wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Nowa Sól,lubuskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum Nowej Soli, ul. Witosa. Metraż 46 m2, rozkładowe, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, loggia, komórka lokatorska, piętro 4/4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Informacje dodatkowe: ochrona, osiedle zamknięte, domofon, miejsce parkingowe, taras, po remoncie, parkiet, glazura, terakota, kominek, ogrzewanie centralne, telefon, internet, zabudowa kuchenna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Patronackie

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

komfortowo wykończone, nowe okna i drzwi, mozaika, terakota, glazura, łazienka + osobno toaleta, widna, przestronna kuchnia, po generalnym remoncie, duży balkon, 3-stronne; piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Lublin,lubelskie

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam nowe 3 pokojowe własnościowe mieszkanie bezczynszowe, w niskiej zabudowie, i piętro, osiedle Borek w Turce, 10 minut jazdy do centrum Lublina. Blok monitorowany, wkrótce zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Krasnystaw,lubelskie

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dodatkowe informacje: przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Chmielnej. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych (panele, tarakota, nowe plastikowe okna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Łódź,łódzkie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe z balkonem, 4 piętro na Teofilowie.Blok ocieplony i pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

2 289 000 zł158 m² 14 487,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe osiedle "apartamenty przy Królikarni" usytuowane w centralnej części Mokotowa, u zbiegu Al.Niepodległości i ulicy Puławskiej. Prestiż dzielnicy, sąsiedztwo parków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 287 000 zł89 m² 14 460,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Unikalne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej (1911 r.) odrestaurowanej kamienicy. Kamienica po gruntownym remoncie, wymienione instalacje, również stropy. Klatka po odmalowaniu, odnowiona elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo finansowe. Nie musisz śledzić rynku finansowego i analizować wszystkich ofert. My zrobimy to za Ciebie! Pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród 25 banków. Kredyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

130 000 zł29 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna kawalerka po remoncie w wieżowcu na 8 piętrze. Blisko centrum. Przestronny pokój, na podłodze nowe panele, wszystkie ściany są wygładzone, pomalowane na biało. Z pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Czechowice-Dziedzice,śląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo - własnościowe o pow. 37,34 m w bloku przy ulicy Niepodległości 102. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Kluczbork,opolskie

213 200 zł82 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka, wc , przedpokój po remoncie kapitalnym, ogródek. Spokojna dzielnica.mieszkanie na parterze. Tel kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam rewelacyjne mieszkanie w samym centrum Żyrardowa! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 63m2+balkon loggia+2 piwnice. Mieszkanie środkowe składające się z 3 pokoi (20,14,11m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radosna

Kraków,małopolskie

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ciepłe, ciche i widne. Jasna i osobna kuchnia. W pokoju balkon. Okna nowe plastikowe. Stan bardzo porządny - do odświeżenia. Piękna okolica, dużo zieleni - Park Bednarskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł102 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie jest wolne od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł212 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Ten atrakcyjny apartament; penthoaus położony jest w sercu stolicy przy ul. Woronicza w pobliżu Stacji Metra "wierzbno", w konsorcjum mieszkaniowym o wysokim standardzie - obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł19 m² 13 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealnie nadaje się dla firm ,których pracownicy często muszą przyjeżdżać do Warszawy w celach służbowych. Ulokowane jest w samym centrum miasta blisko metra ,tramwajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okrzei

Bełchatów,łódzkie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie na os. Okrzei w bloku ivpiętrowym na drugim piętrze w ładnej okolicy.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, ma wymienione okna, duży balkon. Wolne od lipca. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł81 m² 3 456,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

49 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam mieszkanie 49m2 w Zabrzu przy ulicy Reymonta.Po kapitalnym remoncie.Kontakt tylko telefoniczny   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Łęczyca,łódzkie

144 000 zł48 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam za przystępną cenę trzypokojowe mieszkanie w Łęczycy woj. Łudzkie. Stan mieszkania: bardzo dobry. Wiadomość pod nr telefonu:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walki Młodych

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w niskiej zabudowie w centrum miasta, 800m do morza pow 70m2 + 10m2 piwnica, 3 pokoje, lazienka kwadratowa z wanna i prysznicem, kuchnia prostokatna z wyjsciem na balkon.