dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, nie ma przeszkód do wpisania mieszkania do księgi wieczystej. Bardzo ładny i funkcjonalny rozkład. Domofon, tv kablowa. Okna na południowy-wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wełnowiec

Katowice,śląskie

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Katowice okolica Silesia City Center. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Składa się z pokoju z wyjściem na balkon i widokiem na zieleń, aneksu sypialnego z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

402 380 zł68 m² 5 917,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie na os. Derby 15 przy ul. Skarbka z Gór (białołęka). * 3 pokoje na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku, pow. 68,2 m2, pokój 18,3 m2, kuchnia 12,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

528 473 zł56 m² 9 437,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio sprzedam nowe komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu apartamentowym Galeria Park przy ul. Obrzeżnej. * 2 pokoje, pow. 55,8 m2 + balkon 7,4 m2; salon 19,83 m2, sypialnia 13,32 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

455 130 zł50 m² 9 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie w inwestycji Triton Park na Ochocie (ul. Grójecka). * 2 pokoje na 2. piętrze: pokój dzienny 17,02 m2, sypialnia 11,37 m2, kuchnia 8,61 m2 (aneks), aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

365 170 zł56 m² 6 520,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie przy ul. Karpiej (naramowice) * 2 pokoje na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku, pow. 56,18 m2, pokoje: 20,36 m2, 11,62 m2, kuchnia 6,83 m2, łazienka 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

428 800 zł64 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie przy ul. Długosza (jeżyce) * 3 pokoje na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, pow. 64 m2, pokoje: 16,6 m2, 10 m2, 13,1 m2, kuchnia 8,4 m2, łazienka 4,3 m2, wc 1,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Poznań,wielkopolskie

309 500 zł45 m² 6 877,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie na os. Lotnictwa Polskiego (jeżyce) * Mieszkanie oddane w 2007 r., stan deweloperski. * 2 pokoje na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku, pow. 45,4 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio! Mieszkanie rozkładowe. Do remontu. Blok odnowiony i ocieplony w 2007 r. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. Miejsce parkingowe pod blokiem. Nie wyrażam zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Drzewce

Drzewce,wielkopolskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

połowa domu z garażem i pom gospodarcze działka 500m ogrodzone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Gostyń,wielkopolskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow,65m ,zamiana na dom w Gostyniu do 250000lub okolice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Borek

Borek,wielkopolskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w kamienicy 100m od rynku,okna nowe,ogrzew,gazowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł91 m² 11 593,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Pilnie sprzedam bezpośrednio duże, jasne, niestandardowe mieszkanie z garażem w samym centrum Warszawy po atrakcyjnej cenie. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w VI piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

180 000 zł66 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, duża kuchnia,słoneczne , na podłogach panele, łazienka i kuchnia kafelki okna drewniane nowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł87 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze w bloku X piętrowym, w Jeleniej Górze na Zabobrzu. Powierzchnia: 87 m.kw. : 4 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze w II pietrowym budynku, w Jeleniej Górze ( Cieplice ) - przedwojenna willa. Powierzchnia: 100 m.kw. : 4 pokoje duże , 2 małe pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze w bloku IV piętrowym, w Jeleniej Górze na Zabobrzu ( Kiepury ) Powierzchnia: 63 m.kw. : 3 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie po remoncie , ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł72 m² 3 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na II piętrze w IV piętrowej kamienicy, w Jeleniej Górze w centrum. Powierzchnia: 72 m.kw. : 4 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie zadbane , ładne. Cena : 235 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze w 2 pietrowym budynku, w Jeleniej Górze bardzo blisko centrum. Powierzchnia: 62 m.kw. : 2 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie zadbane , w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

197 000 zł54 m² 3 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na IV piętrze w bloku X piętrowym, w Jeleniej Górze na Zabobrzu. Powierzchnia: 54 m.kw. : 3 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie po remoncie Cena : 197 000 zł Emilia : 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na VI piętrze w bloku X piętrowym, w Jeleniej Górze na Zabobrzu. Powierzchnia: 54 m.kw. : 3 pokoje , kuchnia , łazienka, wc. Mieszkanie zadbane , w 2 pokojach nowe okna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

187 000 zł44 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze w budynku III piętrowym w Jeleniej Górze okolice ul. Morcinka. Powierzchnia: ok. 44 m.kw. : 2 pokoje , aneks kuchenny, łazienka z wc. Mieszkanie bardzo ładne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na IV piętrze w Gryfowie Śląskim. Powierchnia: 50 m.kw. : 3 pokoje , kuchnia , łazienka z wc , loggia. Ładne mieszkanie , po kapitalnym remoncie. Cena : 160 000 zł Emilia : 0 603.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na III piętrze w bloku IV piętrowym, w Jeleniej Górze na Zabobrzu. Powierzchnia: 35 m.kw. : 2 pokoje , aneks kuchenny , łazienka z wc , balkon. Ładne mieszkanie , po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal w centrum Jeleniej Góry do remontu. 55 m.kw. - na parterze. Cena 400 000 zl. Emilia :   jgn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

330 600 zł57 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowe! W trakcie budowy. Garaż i komórka lokatorska W cenie. Osiedle składać się będzie z zespołu 11 budynków wielorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej, 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł39 m² 9 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w pełni wykończone do zamieszkania. Aneks sypialny z szafą w zabudowie oddzielony ścianką z luksferów; w kuchni w zabudowie płyta elektryczna, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne rozkładowe mieszkanie na parterze w Centrum Jeleniej Góry o powierzchni 100 m.kw. ( 3 pokoje, kuchnia , łazienka , wc ). Dodatkowo spiżarnia i piwnica. Doskonałe zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek z 1991 r. dwa mieszkania na piętrze, mieszkanie zadbane dwustronne wschodnio-zachodnie, na podłodze parkiet bukowy w bardzo dobrym stanie, w przedpokoju zabudowa z lustrem, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w dzielnicy Śródmieście ,ogrzewanie gazowe,okna plastikowe.panele, kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w nowym budynku, oddane pod klucz: w łazience sanitariaty, armatura, wanna, wykładzina pcv, w kuchni wykłądzina pcv, okna i drzwi balkonowe pcv dwuszybowe, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdyni, w stanie developerskim (tynki wylewki, kaloryfery, przyłącza oraz stolarka drzwiowa wew i zew.), trzypokojowe w budynku Panoramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Opoczno,łódzkie

44 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie, widne, przestronne, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

691 125 zł97 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Zespół prestiżowych apartamentów w centrum Łodzi o powierzchni od 37 do 97 metrów kwadratowych. Do każdego apartamentu przypisany garaż, możliwość dokupienia dodatkowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

270 750 zł38 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

349 125 zł49 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne