dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

79 991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 991 ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa. Zadbane mieszkanie 3 - pokojowe przy ul. Lwowskiej, osiedle Pobitno. Najważniejsze informacje: - 3 pokoje ( 2 sypialnie + salon), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 414 zł52,78 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,78 m . Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,70 m² 6 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 61,7m2 położonego na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł68,54 m² 14 400,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdynia Działki Leśne | Kamienica z charakterem | Przestrzeń do życia i inwestowania Niektóre lokalizacje w Gdyni od lat pozostają po prostu pewnym wyborem. Działki Leśne należą.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 800 zł92,50 m² 16 170,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje 92,5 m2 ze strefą dzienna 31 m2 oraz balkonem 21 m2 i wygodnym układem 3 sypialń. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,96 m² 3 891,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53.96 m2, położone na Mazurach w gminnej miejscowości Wydminy, powiat giżycki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj Nowe Bałuty - Twoja enklawa spokoju w sercu Łodzi Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącą zielenią, a codzienne obowiązki stają się prostsze dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł57,51 m² 14 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament (lokal 11) o powierzchni 57,51 m , położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej. Główne atuty nieruchomości: bliska odległość do morza:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,02 m² 19 992,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 53,02 m , kępa mieszczańska Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,02 m , zlokalizowane na 6. piętrze inwestycji River Point przy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 700 zł51,97 m² 13 386,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania - Blisko Natury, blisko Miasta Inwestycja Prado to nowocześnie zaprojektowane osiedle na północy Krakowa, w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, nieopodal Zielonek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Pile przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , zlokalizowane w samym rynku Lądka-Zdroju. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,88 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości. Do sprzedania piętro kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Ustronia. Mieszkanie jasne, słoneczne, usytuowane na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, położone na 4. piętrze bloku 5-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, wyjątkowo przyjazne, ciepłe i słoneczne, z widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,93 m² 16 576,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Jeśli planujesz zakup przysłowiowego mieszkania na start bądź jesteś gotowy zamienić wynajmowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 740 zł27,22 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,22 m , położona w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwie łazienki, trzy sypialnie i salon większy niż niejedno mieszkanie. To propozycja dla tych, którzy szukają wnętrza wygodnego na co dzień, ale też z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 145 zł96,95 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament dla wymagających - przestrzeń, światło i zieleń w samym sercu Katowic. Blisko 97 m perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni z imponującą strefą dzienną (ok.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,88m2 mieszczące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Generała Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł32,35 m² 10 355,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł56,40 m² 31 914,89 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną pomiędzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Mieszkania na parterze posiadają ogródek (od 40m2) do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 109 zł70,52 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja nieruchomości w cenionej dzielnicy Piecki-Migowo to propozycja dla osób, które poszukują wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł60 m² 3 081,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,11 m położone w Janocinie, w spokojnej okolicy niedaleko Kruszwicy. Lokal jest jasny i ustawny, daje dużo możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55,58 m² 15 293,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis: sprzedam bezpośrednio nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,58 m , zlokalizowane przy ul. Lazurowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł59,30 m² 19 392,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży 3 -pokojowe klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1952 r przy Alei Armii Ludowej Mieszkanie rozkładowe składające z 3 pokoi o metrażach 16, 14, 13 m kuchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 232 zł43,84 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 000 zł63,03 m² 16 039,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz i odbierasz gotowy produkt. Nowoczesna inwestycja składająca się z ponad 200 kompaktowych mieszkań w sercu Starego Podgórza. Osiedle zlokalizowane jest tuż nad rzeką Wilgą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł70,48 m² 14 883,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M i zamieszkaj Na przepięknych Jeżycach w najnowszej inwestycji! Inwestycja Wieża Jeżyce to ambitny projekt określany mianem miasta w mieście! Jest ona kierowana zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży ustawne, zadbane, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na os. Piastów. Powierzchnia 44 m. Mieszkanie jest narożne. Ekspozycja północny wschód. Do dyspozycji są 2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,67 m² 6 344,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67 m , położone na II piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 1988 roku w samym centrum miasta- piła, ul. Kolbe 28.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij