dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym, budynek ocieplony. Kuchnia widna, stylowe meble nowej generacji robione na zamówienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kostuchna

Katowice,śląskie

430 000 zł73 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży, ładny, słoneczny apartament na nowo powstałym osiedlu w Katowicach. Indywidualna aranżacja wnętrza, trzy pokoje zostały przerobione na dwa, co sprawia że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

452 000 zł68 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Dębowe Tarasy. W skład wchodzą przedpokój, 2 niezależne pokoje, kuchnia otwarta na salon, łazienka oraz osobna toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

207 000 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 29,87 m2, położone na osiedlu Dębowe Tarasy. Lokal znajduje się na 8 piętrze co przekłada się na wyjątkowy widok z okien przedstawiający panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 73m2 w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie położone jest w malowniczej okolicy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w starym budownictwie. niedaleko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Katowice,śląskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie. W skład wchodzą 2 niezależne pokoje, przedpokój, widna kuchnia oraz łazienka z toaletą. Na podłogach znajdują się parkiety lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Korfantego

Katowice,śląskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w Super-jednostce. Budynek jest strzeżony całą dobę. Lokalizacja w ścisłym centrum sprawia, że dostęp do wszystkich miejsc użyteczności publicznej jest bardzo łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

369 000 zł117 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w kamienicy bezczynszowej położone na pograniczu Ligoty i Piotrowic. Składa się z przedpokoju, 3 dużych, niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

235 000 zł57 m² 4 122,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy, katowicach - Brynowie. Okna i balkon usytuowane są na południe i zachód co powoduje, że widok jest przyjemny dla oka a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzywna

Katowice,śląskie

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone w bloku o niskiej zabudowie w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic - Brynowie. Składa się z przedpokoju, 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Katowice,śląskie

179 300 zł47 m² 3 814,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w Katowicach - Ligocie. W skład wchodzą: przedpokój, 2 niezależne pokoje, widna kuchnia oraz łazienka z toaletą. Okna wymienione na plastikowe. Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Katowic. Wymienione wszystkie piony i instalacje, nowe okna, drzwi wewnętrzne i wejściowe. Lokal z dogodnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Stargard,zachodniopomorskie

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam wyjątkowo tanio mieszkanie 2-pokojowe z garażem. Czynsz do 150 zł. Mieszkanie b. ładne, okna pcv, kuchnia zabudowana z pełnym wyposażeniem:meble, zmywarka.Łazienka-glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładna kawalerka z dużym balkonem i widokiem na Dolinę Trzech Stawów. Osiedle znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, blisko centrum Katowic. W pobliżu znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

85 000 €54 m² 1 574,07 €/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty z 1985r. zlokalizowanym przy Ul. Miłkowkiego na Ruczaju. Forma własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

299 999 zł69 m² 4 347,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Własnościowe. Nowoczesne, komfortowe. Po generalnym remoncie, mieszkanie w pełni urządzone, nowe okna,na podłogach panele, oddzielne wc, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe. Sprzedajacy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży duże przestronne mieszkanie jedno pokojowe. Mieszkanie w standardzie podstawowym - okna nowe - wymienione na pvc Therma z wywietrznikami, na podłogach: pokój - wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Świnoujście,zachodniopomorskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczna i wygoda kawalerka położona w centrum Świnoujścia w budynku wielorodzinnym, wieloklatkowym. Budynek wybudowany w 2000 roku. Podloga pokryta terakotą na całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bez pośredników nowsze super mieszkanko 41m- 2 pokoje +garderoba, pełna własność z udziałem w gruncie,dzielnica grunwald. Mieszkanie jest bezczynszowe, tanie w użytkowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Nowa Sól,lubuskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładnie usytuowane mieszkanie w okolicy "kacza Górka" nowe ociieplone Bloki niedaleko ośrodek zdrowia działki, park, sklepy, 10 min do centrum. Wymienione okna, nowa łazienka , osobno ubikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Mam do zaoferowania przytulne i ciepłe mieszkanie na osiedlu Piastowskim przy ulicy Anieli Krzywoń. Mieszkanie 3- pokojowe, duży pokój z wyjściem na balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

33 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

mieszkanie 2-pokojowe, w Toruniu, ul. Gagarina, blok, pobliże uniwersytetu (umk) wymaga remontu.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajki

Ełk,warmińsko-mazurskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kuchnia zrobiona na zamówienie kuchenka elektryczna,łazienka glazura,prysznic z głebokim brodzikiem,w pokoiku zabudowa.Mieszkanie całkowicie wykończone pszedpokuj i kuchnia tapeta natryskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

142 000 zł35 m² 4 057,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Legnicy-50m od rynku.Powierzchnia 35m2, rozkładowe, z balkonem, jasna kuchnia, cena 142 tys. Pln. Telefon   odbieram codziennie po godz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Czarna Białostocka,podlaskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

do odnowienia,kuchnia umeblowana,łazienka glazura tarakota,stolarka stan b.dobry,lokalizacja ,blisko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym jednego przejściowego), łazienki i kuchni. Nowe okna pcv, solidne, drewniane, podwójne drzwi wejściowe ,w pokojach na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze czteropiętrowego atrakcyjnie położonego bloku, w tym jeden pokój 25m.kw., 11m.kw., 7m.kw. Mieszkanie trzy lata temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis: mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w osi wschód - zachód. Rozkład: salon: ok. 16m.kw. /wsch/; sypialnie: ok. 12 m.kw. i ok. 9m.kw. /zach/, kuchnia: oddzielna/widna, ok. 6,5m.kw. /zach/;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie we wrocławiu dobra lokalizacja (przy samym rondzie powstańców). Mieszkanie wyremontowane okna plastikowe, panele, szafy komandor, łazienka po remoncie,kuchnia umeblowana .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Redzikowo

Redzikowo,pomorskie

82 000 zł21 m² 3 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po kapitalnym remoncie w 2008 ,wszystkie nowe instalacje, nowe kafelki i terakota, mieszkanie 20,5 m kw, nowe okno pcv, parkiet, parter, blok ocieplony w 2007 r, dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowa oferta! Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na zielonej Ochocie. Osiedle nowe, zamknięte, strzeżone (ochrona, monitoring). Mieszkanie w stanie deweloperskim, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieszowska

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, w pełni wyposazone mieszkanie z widokiem na góry.2 balkony, kominek, osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na zielonej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęślliwickiego. Osiedle zamknięte, strzeżone, bardzo bezpieczne. Apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł86 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gorąco polecam! Osiedle Słoneczny Skwer, lobby z recepcją. Bardzo wysoki standart wykończenia, klimatyzacja,w łazience dodatkowo elektryczne ogrzewanie podłogowe, projekt autorski. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł108 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na zagospodarowanym, ekskluzywnym osiedlu Ogrody Shiraz tuż przy Parku Szczęśliwickim. Zakaz wjazdu samochodów na teren osiedla ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Strusia

Kraków,małopolskie

140 000 zł26 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Os.Strusia - 26m2 - 140 000zł Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym na os.Strusia w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł78 m² 6 012,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum, blisko ogrodu botanicznego i Ostrowa Tumskiego. Stosunkowo ciche, okna wychodzące na podwórko na wschód. Widok z okna na koronę drzewa. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

401 200 zł74 m² 5 421,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Garden Plaza w zabkach, na samej granicy z Warszawą. Lokal perterowy. Salon na zachód z widokiem na zieleń. Sypialnie od patio. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrowa

Kraków,małopolskie

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania bezpośrednio: mieszkanie 1-pokojowe na osiedlu Żabiniec, 30m kw. Łazienka z wanną oraz widna, wyposażona kuchnia. 3 piętro w 10 piętrowym budynku. Atrakcyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

342 500 zł63 m² 5 436,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Garden Plaza w Ząbkach, na samej granicy z Warszawą. Klucze do odebrania w listopadzie 2008 roku. Do mieszkania przypisane miejsce.