dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żyrardowska

Mszczonów,mazowieckie

340 000 zł36 m² 9 335,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealny dom dla Twojej Rodziny w Mszczonowie. W ofercie Grande Developer pojawiła się nowa inwestycja przy ul. Żyrardowskiej w Mszczonowie. W pierwszym etapie do sprzedaży proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

598 000 zł47 m² 12 824,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne apartamenty i mieszkania. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł96 m² 8 301,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

= rezerwacja do 2025/12/19 = Mamy przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie w spokojnej rodzinnej okolicy, położone przy ul. Zwycięskiej na wrocławskim osiedlu koło Toru Partynice. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł29 m² 6 432,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,76 m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Oferowany lokal składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 422 276 zł54 m² 26 275,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Bytom,śląskie

195 000 zł38 m² 5 157 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, zlokalizowane w Centrum Bytomia- przy ulicy Jana Matejki 35. Opis mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z balkonem | Psie Pole | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

419 000 zł51 m² 8 238,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych - 2 % - bez ukrytych kosztów. Bezpośredni kontakt ze mną to gwarancja, że znajdziemy idealną nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Oleśnica,dolnośląskie

485 000 zł86 m² 5 636,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne bezczynszowe 86 m z ogródkiem, oleśnica Rataje Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub wygodnej przestrzeni dla dwojga? To bezczynszowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

359 000 zł54 m² 6 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne mieszkanie w zielonej części Łodzi - 53,89 m , ul. Sojczyńskiego | Idealne dla rodziny, pary lub singla Są mieszkania, w których po prostu czujesz się dobrze od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Targowa

Krzeszowice,małopolskie

659 000 zł94 m² 7 010,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu loft w centrum Krzeszowic. Lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 41,5 m i całkowitej 94 m , położony na 3. piętrze. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny/dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mysłowice,śląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 przestronne, rodzinne pokoje z balkonem Mysłowice ul. Hlonda ( Brzęczkowice ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 253 155 zł109 m² 11 464,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

1 053 000 zł81 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Więcej informacji e-mail: jeżeli szukasz dużego mieszkania w cichej okolicy a w niewielkiej odległości od centrum, to ta alternatywa jest dla ciebie :)! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 478 940 zł94 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie dostępne do sprzedaży znajdujące się w nieruchomości Słoneczne Tarasy zlokalizowanej w centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 12. Usytuowane na trzecim piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł76 m² 15 072,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza i najwyższy standard życia - prestiżowa lokalizacja w centrum Redłowa - wszystko w zasięgu kilku minut spaceru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł32 m² 15 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe mieszkanie, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 31,94 m2 w bloku z 2017 roku, z balkonem na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 165 000 zł51 m² 22 683 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprezentować, wyjątkowy apartament przy ul. Lubelskiej 10 w Krakowie w nowoczesnej kamienicy (plombie) z 2018 roku, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł49 m² 3 176 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy, blisko centrum oraz terenów zielonych. Opis mieszkania: - powierzchnia: 48,8m2 - układ: 2 przestronne pokoje, kuchnia, przedpokój, wc na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł48 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Chcielibyśmy przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36m położona w atrakcyjnej części warszawskiego Muranowa. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

489 135 zł43 m² 11 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł64 m² 6 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Norwida. Nieruchomość o powierzchni 64,38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł68 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aleje Pokoju 3 pokojowe + taras + garderoba + pralnia 68m2 podziemne miejsce garażowe doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus) Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

English below. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,28 m z przynależną piwnicą 10,96 m , położone na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

349 044 zł34 m² 10 120,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Śrem

Śrem,wielkopolskie

509 000 zł74 m² 6 841,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze, które powstało z połączenia dwóch kawalerek już na etapie budowy - dwie księgi wieczyste. Unikalny układ zapewnia niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie Z piwnicą W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł18 m² 21 611,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Sygietyńskiego 7 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł48 m² 26 519,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*rezerwacja do 29.08.2025*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduję się na najwyższym, 11. piętrze wieżowca z panoramicznym widokiem na Stare Miasto. Informacje podstawowe: - nieruchomość jest w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06m2 z ogromnym ogrodem 41m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Łódź,łódzkie

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Retkini Powierzchnia 42,42m2 Mieszkanie na 1 piętrze w bloku 4 pietrowym Super lokalizacja Mieszkanie widne i słoneczne Rozkładowe z dużą logga Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł21 m² 18 424,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka świeżo po remoncie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jasińskiego. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł52 m² 17 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jednocześnie oferuje doskonałą lokalizację w samym sercu Wawra. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie na Krzykach, przy samym Sky Tower. Wszystko blisko na miejscu : Centrum handlowe restauracje, siłownie, spa i komunikacja miejska Mieszkanie znajduje się na 7/11 piętrze.