dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

145 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwudziestodziewięcio metrowa kawalerka z kuchnią,łazienką i dość przestronnym przedpokojem. Położona na parterze w trzykondygnacyjnej kamienicy w sąsiedztwie centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

317 000 zł80 m² 3 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni osiemdziesięciu metrów na trzecim piętrze w bloku z płyty.Cztery pokoje o powierzchni odpowiednio 19 m2,16 m2,12 m2,10 m2 kuchnia o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie o powierzchni pięćdziesięciupięciu metrów położone na trzecim piętrze bloku z cegły na osiedlu Rubinkowo.Dwa rozkładowe pokoje,kazdy o powierzchni ok.15 typu loggia.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na osiedlu Sikorskiego, 54m2, dwa duże pokoje, duża łazienka, kafelki, tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawadzkie

Zawadzkie,opolskie

90 000 zł63 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie (wod-kan, elektryczność, nowe okna ,ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie o powierzchni pięćdziesięciu ośmiu metrów położone na czwartym piętrze w bloku z pomieszczeń względem stron świata wschód-zachód.Pokoje o powierzchni odpowiednio 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Stan developerski, jednopoziomowe, metraż 51,5m2. Mieszkanie na parterze z balkonem, funkcjonalny rozkład, ładne, duże pokoje, wejście z przedpokoju, do salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Stargard,zachodniopomorskie

167 000 zł37 m² 4 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe na Starówce przy ul. Klasztornej, 2 pokoje, 37m2, IV piętro. Cicha, spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. Mili sąsiedzi. Blisko szkoła, sklepy, przystanek mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Bardzo przyjemne mieszkanie jednopokojowe na zamkniętym osiedlu ul. Odkryta. MIeszkanie w pełni wyposażone. Panele. Terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przestronne, ustawne mieszkanie, do niewielkiego remontu. Składa się z dwóch pokoi 20m2 i 10m2, na podłogach panele, ściany malowane, kuchni 6m2, obszernego przedpokoju oraz łazienki 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie w nowym budynku o wysokim standardzie wykończenia i wykonania, bliska Wola. Dwustronne, rozkładowe, jasne, z dużym oknem balkonowym i loggią ok. 10m. Elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Białogard,zachodniopomorskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam funkcjonalną kawalerkę na ulicy Lelewela

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe W ładnej cichej I spokojnej części dzilnicy. Niska zabudowa budynku Z 1999r. Mieszkanie Z balkonem na wysokim parterze. NA zamkniętnym terenie przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie, dobra lokalizacja (3 min. od stacji pkp w Ursusie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe o pow.36m2,na parterze w 4-piętrowym bloku. Składa się z pokoju(20m2)przedzielonego drewnianą ścianką łatwą do demontażu,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Chełm,lubelskie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 51 m2 wraz z garażem. W pobliżu szkoła , przedszkole. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

496 000 zł70 m² 7 085,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne, luksusowo wykończone, na zamkniętym strzeżonym osiedlu, blisko las, szkoła, przedszkole, poczta, centra handlowe i komunikacja miejska. Zaprojektowane i przebudowane w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwie piwnice i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 46m2 na I piętrze w centrum Ełku, kuchnia pod zabudowę z kuchenką elektryczną, wymienione okna i drzwi, na podłogach terakota i panele. 180,000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Gorlice,małopolskie

182 000 zł56 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie atrykcejne o powierzchni 56 m kwadratowego składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Kuchnia wyłożona jest płytkami i korkiem, pokoje i przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł62 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie 3 pokoje lazienka, ubikacja, kuchnia, maly aneks jadalny duży balkon (taras) możliwość wynajmu garażu podlogi w panelach częściowo umeblowane tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łomianki

Łomianki,mazowieckie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2 mieszkania z odzielnym wejściem po 50m2, ocieplone, ładny kolor elewacji. Mieszkania bardzo zadbane, okna pcv.+ 2 garaże 30m2 i 60m2+ 2 pomieszczenia gospodarcze po 10m2 + bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pawlikowskiego

Żory,śląskie

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe okna , nowa kuchnia black red white.Blisko sklep , zajezdnia autobusowa. Częściowo do remontu.2 piwnice.Pokój podzielony na 2.Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Super mieszkanie na Starej Ochocie w budynku z cegly, drugie pietro z czterech, jest winda. Zamkniete podworko, domofon przy bramie i przy drzwiach do domu. Widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 62m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku, nowe okna drewniane firmy tis, drzwi antywłamaniowe Dierre, w dwóch pokojach panele, przedpokój - płytki, łazienka starego typu, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyłów

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie, ocieplone na zewnątrz i wewnątrz, na ścianach gładzie, na podłodze parkiet, kuchnia- płytki, zostaje zabudowa kuchni, łazienka- płytki, wc osobno również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, ulica Lotnicza , balkon, nowe okna pcv, dobrze usytuowane, łazienka z wc. Osoba do kontaktu: domowy:   komórkowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bytom,śląskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie o powierzchni 46 m, dwa duże słoneczne pokoje, po remoncie, widna kuchnia, płytki podłogowe w każdym pokoju, kuchni i łazience, balkon, bardzo ładna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam kawalerkę w nowym bloku na 2 piętrze. Kuchnia z oknem, łazienka w kaflach , podłogi w mieszkaniu- panele i kafle. Do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje, 54m2, wola / Płocka , 400.000 zł Parametry ogólne: Dwustronne, środkowe, mieszkanie o powierzchni: 54m2, VI piętro w 10-piętrowym budynku. Dobry rozkład pomieszczeń; 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

272 000 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż kawalerkę na zamkniętym, chronionym osiedlu wybudowanym przez Atanera Polanka I, z krytym basenem, kortami tenisowymi i placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł77 m² 10 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękny, wysokiej klasy apartament 3-pokojowy o pow. 77 mkw. położony w jednej z piękniejszych dzielnic Wroclawia - Rakowcu. Lokal mieści się na osiedlu 11 willi miejskich, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

239 500 zł47 m² 5 095,74 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przytulne, bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m2 na os.Wichrowe Wzgórze! Mieszkanie mieści się w szesnasto-kondygnacyjnym wieżowcu na dziewiątym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam lub zamienię na większe: mieszkanie na osiedlu 'wołomin Słoneczna', zadbane, czyste, do zamieszkania od zaraz, nie wymaga wkładu finansowego. Blisko stacji pkp, przystanku autobusowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 54.3m2 3-pokoje na III piętrze przy ulicy Ignacego Krasickiego w Lubinie. tel.:   ; kom.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Głuszyca Górna,dolnośląskie

95 000 zł45 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie do częściowego remontu cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gardzień

Gardzień,warmińsko-mazurskie

140 000 zł75 m² 1 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieskzanie do sprzedaży położone jest w Gardzieniu. Jest to mieszkanie dwupoziomowe, po kapitalnym remoncie (nowe okna, dach, centralne, dobudowany ganek). Miezkanie w domu wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

165 200 zł59 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na parterze dwustronne,po remoncie,brak balkonu, możliwość zakupu z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie