dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Puławy,lubelskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Blok docieplony, czysty, zadbany, duży balkon , okolica cicha i spokojna. w pobliżu szkoła przedszkole,przychodnia. mieszkanie na ul. Sikorskiego /koniec osiedla Niwa/ mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne, zadbane, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku na cichym, spokojnym, pełnym zieleni osiedlu. Mieszkanie po remoncie. W bloku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnie

Stargard,zachodniopomorskie

43 000 zł34 m² 1 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Odstapię partycypację tbs, duża kawalerka 34 m2, słoneczna kuchnia z zabudową, III piętro, os. Letnie, cena do negocjacji. Partycypacja z możliwością wskazania najemcy i bez prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akwarelowa

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, taras, ogródek (70m2) w niskiej zabudowie z cegły położone na skraju Puszczy Bukowej. Sciany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Ostróda,warmińsko-mazurskie

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-poziomowe (2 piętro + poddasze, komfortowo wykończone, duży balkon. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym osiedlu, blisko centrum i sklepów. Spokojna okolica, cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie! pilnie! pilnie! Mieszkanie o wysokim standardzie - jeden duzy pokój z dwoma oknami (mozna postawic ścianke działowa) po generalnym remoncie w 2007 roku - gładzie, panele, gresy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

89 000 zł32 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! sprzedane! Państwu do sprzedaży przytulną kawalerkę. Na powierzchni 32m2 znajduje się przestronny pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

112 000 zł30 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!sprzedane! Polecamy Państwu do sprzedaży przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. W mieszkaniu na powierzchni 30m2 urządzone są 2 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

106 000 zł30 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 30 m2 w bliskim sąsiedztwie Politechniki. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkaczowa

Boguchwała,podkarpackie

224 000 zł64 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, osobno wc i łazienka, balkon,w centrum Boguchwały, blisko szkoła, kosciół, przychodnia, itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Nowy Targ,małopolskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie jest trzy pokojowe: -Salon -dwa pokoje Stan mieszkania jest bardzo dobry nie po remoncie Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł105 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w rzeczywistości to góra domu trzyrodzinnego położonego w sąsiedztwie 5 podobnych domków.Składa się z 5 pokoi,kuchni,łązienki,wc i dwóch przedpokoi. Bydynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poświętna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio.Mieszkanie bezczynszowe, górne w budynku czterolokalowym,w dzielnicy Wygoda,zielono,cicho,na ulicy kostka,w sąsiedztwie tylko zabudowa jednorodzinna,ulica praktycznie ślepa więc prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Region: mazowieckie Miejscowość: legionowo Powierzchnia: 39.60 m2 Liczba pokoi: 2 pokoje Cena: 305000 zł Cena za metr: 7702 zł Typ zabudowy: blok Materiał: cegła Głośność: ciche

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Tychy,śląskie

139 000 zł34 m² 4 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane.Witam.Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34 m z balkonem, osiedle P,widok na plac zabaw. Mieszkanie po remoncie, nowe drzwi wejściowe, okna plastikowe, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Henryków Lubański

Henryków Lubański,dolnośląskie

140 000 zł86 m² 1 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Henrykowie Lub.po kapitalnym remoncie.Okna PCV,wszystkie drzwi wewnetrzne jak i wejsciowe sa nowe.Nowa instalacja CO jak i elektr.Pokoje w panelach reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

107 000 zł43 m² 2 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie do remontu W centrum strzelec kraj. Blok ocieplony, okna pcv. Cena do niewielkiej negocjacji. Zainteresowanych proszę O kontakt pod nr tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mazowieckich

Mława,mazowieckie

97 500 zł39 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

pilnie sprzedam kawalerka z balkonem od południa blok docieplony mieszkanie do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszyńskiego

Legnica,dolnośląskie

250 000 zł77 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie 77,10 m częściowo umeblowane, bardzo słoneczne, wychodzące na trzy strony. Mieszkanie jest po remoncie, w pięknej zielonej okolicy. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Chocianów,dolnośląskie

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam posiadam mieszkanie w Chocianowie do sprzedania 3 pokoje na parterze ,63m2, po kapitalnym remoncie-wysoki standard.Wszystko nowe,przestronne , pod samym laskiem.Zapraszam do obejrzenia na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Katowice,śląskie

230 000 zł51 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane w 2004 , nieużywane od 2005. Wysoki standart. Domofon. Łazienka i wc osobno. Duży przedpokój, widna kuchnia estetycznie zabudowana. Elektryczne rolety antywłamaniowe na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio usytuowane na osiedlu Winnica kameralnym, zadbanym zamkniętym, z niską, luźną zabudową, mnóstwem zieleni, placem zabaw, nielimitowanymi miejscami parkingowymi, stałą ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ślichowice

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie jest usytuowane w zielonej, spokojnej okolicy. W pobliżu bloku jest kilka parkingów oraz parkingi strzeżone w tym wielopoziomowy. Blisko szkoła z basenem, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błękitna

Józefów,mazowieckie

424 000 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne i dobrze położone mieszkanie na 3/3 piętrze z dwoma miejscami parkingowymi na zamkniętym terenie z balkonem i piwnicą. Zabudowa kuchni i łazienki. Wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe; 51,46m2, znajdujące się w kamienicy (rok budowy 1998). Kamienica 3 kondygnacyjna + poddasze mieszkalne. W całej kamienicy 4 mieszkania, po jednym na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

70,16m2; 3 pokoje; 340000 zł. Parter z 4 pięter w bloku z płyty. Jasna oddzielna kuchnia (9m2); terakota, malowane ściany. Pokoje o powierzchni około 18m2, 13m2, 11m2; panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

47,5m2, 2 pokoje, 275000 zł. Blok z płyty z lat 80-tych. Mieszkanie na 4 z 4 pięter. Jasna, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon. Nie wymaga żadnych nakładów. Kuchnia 7,4m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

198 000 zł63 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na 4 piętrze w budynku 9 piętrowym z windą. Bardzo słoneczne. Z balkonu widok na panoramę karkonoszy. Ciche, ciepłe. 3 pokoje,duży przedpokój, kuchnia, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Katowice,śląskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie po remoncie, bez umeblowania. Wymienione okna (pcv) jedno typu panorama, na podłodze w przedpokoju i kuchni kafle, w pokojach panele, ściany pokryte strukturą z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Cena do negocjacji! sprzedam bezpośrednio! Blok jest z cegły. Został ocieplony i odmalowany w 2007 r. Stan bardzo dobry. Przed budynkiem znajduje się trochę zieleni i plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

37 m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, slepa kuchnia,Saska Kepa,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka 32m2 z jasną kuchnią na czwartym piętrze z balkonem na os. Batorego w spokojnej okolicy. Nowe budownictwo, blok czteropiętrowy. Kawalerka po remoncie, łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieniecka

Trzebiatów,zachodniopomorskie

180 000 zł57 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie blisko centrum, obok przychodni, budynek ocieplony, wymieniona stolarka okienna, duży przestronny balkon ( loggia). 10 km do morza. W 1999 przeprowadzono gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 dwupokojowe w Skarbimierzu Osiedle: o powierzchni 48 m2 2 piętro balkon księga wieczysta bez zadłużenia oszczędny system podgrzewania wody oszczędny system ogrzewania niskie opłaty czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pilnie sprzedam przytulne mieszkanie w Toruniu na os.Na Skarpie, ul.Witosa. 7 w cichej zielonej okolicy, parter/ivp. Mieszkanie gotowe do zamieszkania ew. małe odświeżenie, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! Słoneczne i ciepłe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Widok z okna na Pałac Kultury i Nauki. Umoblowane, gotowe do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieskiego

Puck,pomorskie

370 000 zł73 m² 5 068,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w samym centrum Pucka. 3 pokojowe (10 m2,12 m2,21.5 m2), duży przedpokój (10m2), duża kuchania (12m2), łazienka (7m2). Mieszkanie do odświeżenia, okna pcv, podłogi szwedzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Naczelna

Kraków,małopolskie

201 600 zł24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferta dotyczy mieszkania hipotecznego na ul. Naczelnej (przecznica od ul. Dobrego Pasterza) w Krakowie. Jest to kawalerka o powierzchni 23,5 m2 znajdująca się w nowym budownictwie. Do.