dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Brzeg,opolskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Ciche, zielone (podstawowa, gimnazjum). -Park Jordanowski. -W pobli

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Blok z cegły, ocieplony. Bliska lokalizacja do centrum miasta. Kontakt po godz. 17

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Lubin,dolnośląskie

124 856 zł33 m² 3 783,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, bezczynszowe z prawem własności w nieruchomości gruntowej, do samodzielnego wykończenia (stan deweloperski). Przewidywany termin oddania mieszkania do użytkowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Goleniowa , pow.36,18 m2 III piętro, cena 145.000 PLN do negocjacji Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja w centrum, ale przy spokojnej ulicy, bardzo dobra komunikacja. Zupełnie nowy budynek ogrodzony i monitorowany. Atrakcyjny rozkład mieszkania. Dwa pokoje (10,5 i 17mkw), jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

160 000 zł72 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na oś.Kś.Władysława na 5 piętrze z piwnicą .Mieszkanie posada podłogi w panelach ,nowe okna,łazienka wyposażona w prysznic,drzwi wejściowe Gerda.Możliwośc negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulińskiego

Jaworzno,śląskie

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy wśród niskiej zabudowy.Bardzo łatwy dojazd zarówno do centrum jak również do obwodnicy Jaworzna w kierunku Katowic i Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

155 000 zł65 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ładne, rozkładowe mieszkanie na os. Ogrody. Do kapitalnego remontu. Rok budowy 1978 r. 4 pokoje, 2 przedpokoje, osobno wc i łazienka. Trzy pokoje wychodzą na południe, jeden pokój i kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Grodków,opolskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuchnia oddzielna, telefon, telewizja kablowa, piwnica Sprzedam mieszkanie własnościowe z wpisem do rejestru ksiąg wieczystych 48,40 m kw, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł310 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży: udział w Kamienicy 1/3 Centrum Krakowa ; Okolice uj Dzielnica: kraków-Piasek , Śródmieście Kamienica z końca XIX w. - nie wpisana do Rejestru Zabytków Działka: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 64 m2 3 pokoje Elblag ul. Prusa , mieszkanie w spokojnej dzielnicy , zadbane ,niski czynsz,ogrzewanie gazowe, kuchnia wyposażona (ceramiczna płyta gazowa , zmywarka , lodówka. piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Suwałki,podlaskie

197 100 zł73 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam lub zamienię na mniejsze w Suwałkach do 40m + dopłata

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Racibórz,śląskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie, kuchnia po remoncie, co, piękny widok na panoramę miasta Racibórz, blisko do szkół i studiów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Mława,mazowieckie

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, w nowo ocieplonym budynku w centrum Mławy z podwórkiem, garażem i budynkiem gospodarczym z podpiwniczeniem. Mieszkanie ciepłe znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poniatowskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

153 000 zł60 m² 2 550 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poddaszu. Wysoki standard. Salon z kuchnią (meble w zabudowie). Sypialnia + pokój dziecięcy. Przestronna łazienka z dwoma oknami. Dodatkowe zalety: niski czynsz. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Legnica,dolnośląskie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

c.o., energia el., gaz, Internet, kanalizacja, telefon, TV kablowa, woda Szczegóły: balkon, garderoba, kuchnia, piwnica, przedpokój, rozkładowe, słoneczne, wyposaż., łaz. i wc osobno Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kluczbork,opolskie

149 600 zł44 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Po remoncie kilka lat temu. Wymienione okna,instalacja wod.-kan. częściowo gładzie, panele terakota. Z balkonem i piwnicą. Opcjonalnie z działką w odl.300 m. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły blisko centrum. Mieszkanie składa się z przestronnych pokoi 22m2, 18 m2, kuchni 8 m2, łazienki 4 m2 i przedpokoju 4 m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Tarczyn,mazowieckie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie z aneksem kuchennym zadbane po generalnym remoncie. Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł28 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

wroclaw centrum ul pilsudskiego ok folharmoni caly czas wynajmowane najemca placi 1250 netto plus wszystkie oplaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o pow. 48, 8 m kw do wejścia. Okna nowe plastikowe. Trzy niezależne pokoje, kuchnia, wc razem z łazienką, balkon z moskitierą, piwnica. Czynsz 260.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 60m2 na 2-piętrze w bloku z wielkiej płyty z windą. Nowe okna pvc, wymieniona instalacja elektryczna, gładzie na ścianach, na podłogach panele i terakota. Zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone jest w malowniczej okolicy polskich gór. W pobliżu las, źródełka z wodą mineralną. Z okien widok na panoramę miasta i góry. Mieszkanie do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W mieszkaniu zostały wymienione okna, drzwi wejściowe wraz z futrynami, wykafelkowano balkon, kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

99 000 zł33 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie , niski czynsz, dobre usytułowanie osiedle kopernika, blisko przedszkole, przychodnia lekarska, apteka, banki oraz dobre połączenie komunikacji miejskiej,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio- własnościowe z K.W Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku .Wymienione okna PCV wychodzą na południe. W pokoju podwieszany sufit, gładzie, parkiet. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WItam mam do przjecia mieszkanie własnosciowe mieszkanie albo do kupna za 150000 tys. lub do przejecia kredyt mieszkaniowy rata 1000zł miesiecznie zadłuzone na 141000 tys. położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filaretów

Tychy,śląskie

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie rozkładowe, czyste i zadbane. Okna wymienione na drewniane. Na podłogach panele, kafle. Łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotowca

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

nowe okna,panele.terakota,glazura. spokojna okolica,mile sasiedztwo.sklep przed blokiem.PILNE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

189 500 zł50 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nowa oferta mieszkania dwu-pokojowego o pow. 50m2 na oś. O, mieszkanie po remoncie z niezaleznymi wejściami do wszystkich pomieszczeń, wymieniono okna na pcv, zrobiono gładzie w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Tychy,śląskie

166 000 zł39 m² 4 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta! M-3 z balkonem po remoncie w niskiej zabudowie. Niezależne wejscia do wszystkich pomieszczeń, w pokojach na podłogach panele, na ścianach gładz gipsowa, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta! Mieszkanie dwupokojowe o niezależnych wejściach do wszystkich pomieszczeń, okna nowe pcv, kuchnia po kapitalnym remoncie zostaje nowa zabudowa kuchni. Przedpokój w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

159 500 zł39 m² 4 089,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa nizsza cena! Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe, na podłogach w pokojach wykładzina dywanowa, w łazience przedpokoju i kuchni płytki. W cenie mieszkania pozostaje umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Łódź,łódzkie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W kamienicy W bardzo dobrym stanie-bardzo niski 2-pokojowe o pow. 46 m2 w kamienicy na Polesiu do odświeżenia. Parametry mieszkania: >I pokój: 14 m2; >II pokój: 14 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Katowice,śląskie

297 000 zł56 m² 5 303,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 56 m2. W całym mieszkaniu, z wyjątkiem łazienki, na ścianach płyty kartonowo-gipsowe. We wszystkich pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Krasnystaw,lubelskie

162 000 zł56 m² 2 892,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 56 m2 ul. Chmielna 5, IV p. Kuchnia, łazienka i osobne wc po remoncie, podłogi parkiet. W przedpokoju przestronna szafa Komandor. Nowe okna pcv, rolety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Osiedle Victoria w Radzyminie ( 27 km od Warszawy) z własną linią autobusową do Warszawy. Oddalenie budynków od ruchliwych arterii komunikacyjnych chroni przed hałasem. Pełne zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zachęcam do kumpa mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni ok 64m2 + loggia znajduje się na Osiedlu Kopernika w 11 piętrowym bloku na 7 piętrze. Z kuchni widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio! Nowoczesne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na skraju bloku, z dala od ulicy i okien sąsiadów. Powierzchnia użytkowa 61m2,metraż liczony po podłodze ok. 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

M4 na Osiedlu Sosnowym- atrakcyjne, przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy, ale blisko centrum, z duzym tarasem. Mieszkanie po remoncie, zadbane, utrzymane w nowoczesnym stylu. 2 oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

mieszkanie w spokojnej dzielnicy zdala od ulic.do zamieszkania.Kuchnia na wymiar z piekarnikiem oraz kuchenką i okapem AMICA.Lodówka ARDO. Łazienka z kabiną.Ogrzewanie gazowe-piec 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij