dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Łowicz,łódzkie

153 140 zł52 m² 2 945 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle, atrakcyjna lokalizacja. Budynek wielorodzinny, mieszkalny. Wkomponowany w osiedle, spkojna okolica, blisko centrum miasta, wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, internet, telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe położone na III piętrze w ocieplonym bloku z płyty. Osiedle XXV-Lecia w Kaliszu. Okna pcv, na podłogach w pokojach mozaika parkietowa, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe i ciche dwupokojowe mieszkanko na drugim piętrze wieżowca. Wymienione okna, nowa terma gazowa, w miejszym pokoju szafa wnękowa. Glazura i terakota w łazience, fartuch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie bezczyszowe do wprowadzenia. Zrobione 77m2 w wysokim standarcie. Strych 20m2 do adaptacji. Mieszkanie z ogródkiem ok.200m2 z dwoma miejscami parkingowymi. Kuchnia ze sprzetem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wistuć

Wiżajny,podlaskie

125 000 zł66 m² 1 893,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duża kuchnia z jadalnią, oddzielna łazienka i wc, kotłownia wspólnotowa na oo, skośny dach nad loggią z widokiem na jezioro, 2 piony wodociągowe i kanalizacyjne, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne, 2 pokojowe, kuchnia ze skosami, łazienka, garderoba, balkon. W mieszkaniu może pozostać zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd, wyposażenie łazienki i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trojańska

Radom,mazowieckie

207 000 zł61 m² 3 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie z dużym balkonem o ciekawym rozwiązaniu przestrzennym, słoneczne, trzypokojowe o pow. 61 m2 w Radomiu na osiedlu Południe II, na III piętrze 5 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Kraków,małopolskie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, na pierwszym piętrze (budynek ocieplony, 4 piętrowy, tylko dwa mieszkania na piętrze, rok budowy 1981). Powierzchnia mieszkania: 52,20 m2 (powierzchnia pokoi 20,3 oraz 12,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Łódź,łódzkie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku 4-ro piętrowym, na 1 piętrze, 52 m2, 2 pokoje, mieszkanie słoneczne w bardzo dobrym stanie, osobna łazienka i ubikacja, piwnica. Mieszkanie oddzielone od klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne. Posiada dwie sypialnie (15,3 i 17,2 m2), salon z aneksem kuchennym (34m2) ,przedpokój (6,1m2) i łazienkę (5,6m2). Z drugiego poziomu wyjśie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

368 000 zł100 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe z nowej technologii czteropokojowe z dwoma łazienkami. Opis: dół - salon ok 22 - 24 m2 z dużym balkonem, sypialnia 10 m2, łazienka z natryskiem, kuchnia 7 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratibora

Jastarnia,pomorskie

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w nowym budownictwie, dwa ładne pokoje, duża widna kuchnia. Mieszkanie z dużym balkonem, w pełni wykończone. Razem z mieszkaniem garaż podziemny. Mieszkanie na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

486 000 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec to luksusowy obiekt w Kołobrzegu. Położony jest 300 m od morza i 100 m od przystani jachtowej 200 m od portu wycieczkowego. 15 minut od centrum miasta, 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turystyczna

Ustroń,śląskie

499 500 zł100 m² 4 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wiślany Brzeg to miejsce niezwykłe, otoczone zielenią, z widokiem na szczyt Czantorii i bezpośrednim dostępem do rzeki Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w Kołobrzegu. Apartamentowiec jest luksusowym obiektem położonym 300 m od morza, 15 min od centrum miasta, 10 min od dworca pks i pkp. Apartament o pow. 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przy Agorze w dobrym stanie, 3 pokoje, widna kuchnia, korytarz zabudowany, może być z meblami, przy metrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

314 000 zł99 m² 3 171,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum. Nowe instalacje, okna, balkon, piwnica. Czynsz 300 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Witam wszystkich zainteresowanych! Do zaoferowania mam spółdzielcze własnościowe mieszkanie 2-pokojowe (większy pokój ok. 16m2, mniejszy ok. 8 m2), w spokojnej i ładnej dzielnicy Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Radomsko,łódzkie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie z okresem karencji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia z oknem, duży balkon. Mieszkanie ciche, ustawne z pięknym widokiem na las, bardzo słoneczne. Budynek po remoncie elewacji i klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum miasta na ulucy Kołobrzeskiej (dzielnica: pojezierze). W budynku dziesięciopiętrowym na 8 piętrze. Mieszkanie w stanie dobrym. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie - własnościowe, M3-50m2, w Wołominie - ul.Wileńska, nowy blok z cegły, wykończone, drzwi antywłamaniowe, parkiet dębowy, glazura, terakota, zabudowany przedpokój, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

153 000 zł37 m² 4 135,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Atrakcyjna lokalizacja. Blok ocieplony. Okna pcv. Do zamieszkania. Blisko park Julianowski oraz Łódzki Tramwaj Regionalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na ul. Lipowej,blisko centrum, nowe okna i drzwi wejściowe,terakota i glazura w łazience, wc, kuchni i na korytarzu, w pokojach wyłożone panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

325 000 zł66 m² 4 924,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z klimatem w kamienicy. Okna pcv, podłogi deski i glazury, łazienka super duża, widna kuchnia ok.11 m2, szafa w zabudowie, nowe instalacje CO i wod-kan. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie przy ul. Pomarańczowej (oś Bukowe) o pow 49.5 mkw + piwnica. Cena 174 tys zl (pośrednikom z licencję liczę od 171 tys zł). Płacone u notarusza od ręki. Wykluczam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

136 000 zł22 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na parterze o pow ok 22 m2 składa się z pokoju o pow. 14m2, kuchni z oknem o pow ok 3m2, łazienki i przedpokoju. Budynek wybudowany w latach 60 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zduńska

Płock,mazowieckie

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie w Centrum Płocka na zamkniętym osiedlu, ul. Zduńska, 64 m, wysoki parter, 3 pokoje, 2 przedpokoje, sufity podwieszane, szafa wnękowa, nowe okna, wymienione drzwi wejściowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Opole,opolskie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie po kapitalnym remoncie ( wymienione wszystkie instalacje; na ścianach gładź w łazience kafelki ; podłogi kafle-panele); ułożenie okien wschód-zachód, mniejszy z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

194 000 zł43 m² 4 511,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w ocieplonym bloku z lat 70.Blisko szkoła przedszkole żłobek kilka marketów.Dwustronna wystawa okienna (północ-wschód).W pokojach mozaika parkietowa,tapety okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

206 100 zł55 m² 3 747,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo jasne,ciepłe mieszkanie, rozkładowe usytułowane w bliskiej odległości Rynku w Namysłowie. Mieszkanie jest po remoncie, na podłogach w pokojach ułożone zostały.