dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

256 752 zł38 m² 6 756,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obowiązkowy wykup miejsca parkingowego. Nie pobieramy żadnych opłat! Homest Swiss S.A. jest pierwszym kompleksowym doradcą finansowym w Polsce. Swoim Klientom proponuje zupełnie nowe na polskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja w centrum niedaleko Filmaru.Mieszkanie jest przestronne jak wskazuje metraż,komfortowo urządzone-2 pokojex20m,wysokośc 2,70m-kuchnia jest z jadalnią,łazienka duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

366 153 zł54 m² 6 780,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

255 530 zł38 m² 6 724,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

257 295 zł38 m² 6 770,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo komfortowe w pełni rozkładowe mieszkanie na osiedlu Koniuchy. Mieszkanie znajduje się w głębi osiedla z dala od głównej ulicy. Podłogi w bardzo dobrym stanie, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie. Mieszkanie do remontu. Atrakcyjna cena! zapraszam do oglądania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodzinna

Kłodzko,dolnośląskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie przy ulicy Rodzinnej w kłodzku(wiezowiec).Trzy pokoje ,kuchnia ,lazienka w dobrym standardzie.Kuchnia jest w zabudowie ,okna plastiki.Winda w budynku zostala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

503 653 zł75 m² 6 715,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, zadbane, 4-pokojowe mieszkania o pow. 68m2 w cichej spokojnej okolicy. Doskonała lokalizacja sprawia, że w pobliżu mieszkania znajduje się park, umk, szkoła targowisko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Katowice,śląskie

256 210 zł38 m² 6 742,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w interesującej części miasta otoczonego zielenią i placami zabaw, mieszkanie urządzone jest ze smakiem o wysokim standardzie,zwracam uwagę państwa że mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

760 000 zł73 m² 10 411 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w odnowionym budynku(ocieplonym-nowa elewacja i dach)na terenie ogrodzonym z miejscami do parkowania 150m do morza przy spokojnej uliczce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, bardzo korzystnie zlokalizowane ze względu na bliskość umk, jak i starówki. Trzy niezależne pokoje, z największego wyjście na balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Piekne mieszkanie na Starym Żoliborzu, tzw. Serku Żoliborkim, pełen węzeł komunikacyjny, w pobliżu stacja metra, okna okratowane(nowe) , drzwi antywłamaniowe, widna kuchnia, widna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2, mieszczące się na III piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły (rok budowy 1993). 1 pokój z wykuszem o pow. 22 m2, panele, gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,2 m2, mieszczące się na X piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu. Pokoje o pow. 21 i 9 m2, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43 m2, mieszczące się na IV piętrze w IV-piętrowym bloku. Pokoje 16 i 10 m2, na podłodze panele, na ścianach gładź, okna pcv z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

236 000 zł53 m² 4 452,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne i zadbane mieszkanie o pow. 53 m2 mieszczące się na parterze w IV-piętrowym bloku. 3 pokoje o pow. ok. 16, 11 i 9 m2, na podłodze panele, na ścianach w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł104 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 104 m2, mieszczące się na parterze w ładnej kamienicy. Mieszkanie do remontu, jest założone centralne ogrzewanie gazowe oraz piece kaflowe. Mieszkanie daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bardzo poszukiwanej i prestiżowej dzielnicy,w bloku z cegły na II piętrze.Mieszkanie jest bardzo zadbane jak widać na zdjęciach ma 3 przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv, duża jasna łazienka, duży jasny przedpokój, jasna kuchnia, ciche, własnosciowe, konfortowe, balkon (zadaszony, wyłozony płytkami), mozaika, glazura, wpis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe po remoncie w centrum Oleśnicy w 2-piętrowym bloku. Powierzchnia 45 m kw., 2 pokoje, I piętro, blok z cegły, widna kuchnia z meblami na wymiar, własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy, 10 minut od centrum miasta.Na całą powierzchnię składają się salon, pokój z gustownym aneksem kuchennym oraz ładnie wykończona łazienka połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowo urządzona kawalerka w kamienicy, niedaleko centrum miasta.Mieszkanie jest po remoncie, na podłogach ładna, nowa mozaika parkietowa, ściany pokryte gładziami.Kuchnia urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, XXX-lecia PRL

Nowa Sól,lubuskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45m kwadratowych, na os XXX-lecia prl w Nowej Soli, mieszkanie po gruntownym remoncie , możliwość zakupu z zabudową mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego

Przemyśl,podkarpackie

168 000 zł60 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam, w 2009 roku ruszy budowa nowych, kolejnych mieszkań w stanie deweloperskim przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja (nowa droga, sklep, przystanek, blisko nad San i do Parku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Świdwin,zachodniopomorskie

155 000 zł57 m² 2 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż | mieszkanie własnościowe | Świdwin Cena: 155.000 zł; powierzchnia: 56,63m2 Rodzaj zabudowy: blok. Stan wykończenia: wykończone do zamieszkania. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, własnościowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest po remoncie, okna plastikowe, ogrzewanie centralne. 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka razem z wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

235 060 zł70 m² 3 358 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie ładne, funkcjonalne po generalnym remoncie.Są nowe okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe podłogi. Od strony południowej okna mają rolety zewnętrzne. Kuchnia duża z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wesoła

Libertów,małopolskie

638 000 zł116 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowy apartament w kameralnym budynku cztero-rodzinnym zlokalizowany w Libertowie. Otoczenie domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych gwarantuje ciszę i spokój. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię wyremontowane ( 2003r.) mieszkanie M-3 w centrum Czechowic-Dziedzic położone na III piętrze w bloku czterokondygnacyjnym, jednoklatkowym (odnowione kuchnia, łazienka, 2 pokoje;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Wejherowo,pomorskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w centrum miasta na osiedlu Chopina o powierzchni użytkowej 60 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (19; 9,5; 9,5 m2) kuchnia umeblowana nowoczesną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 30mkw w Lubinie na osiedlu Katanga do remontu (ul. Wujta Henryka). Zainteresowanych prosze o kontakt tel.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

305 000 zł64 m² 4 765,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny O 40 tys! (wczesniej 342 000zł) Do sprzedania piękne, 3-pokojowe mieszkanie na os. Orła Białego na Ratajach. Mieszkanie w świetnym stanie, bardzo jasne i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w Rumi, o pow. 47,54 m2. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Malbork,pomorskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na parterze w 6rodzinnej klatce.Zadbane nowe okna PCV nowa instalacja CO oraz elektryczna miedziana.Salon ok 20m2 z możliwościa zainstalowania kominka,na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Malbork,pomorskie

300 000 zł86 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne słoneczne mieszkanie w b.dobrej lokalizacji.Budynek zadbany zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową.Mieszkanie składa się z: salon o pow.ok 30m2,pok.dwa pokoje dziecięce po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pogorzała Wieś

Pogorzała Wieś,pomorskie

195 000 zł86 m² 2 267,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w centrum miejscowości na parterze dwulokalowego domu. Lokalizacja : Gmina Miłoradz 10km od Malborka.Trzy duże słoneczne ustawne pokoje każdy po ok 18m2,Duża jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Malbork,pomorskie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w 14 rodzinnej kamienicy w dobrej lokalizacji ul.de Gaullea w Malborku.Dwa pokoje:salon ok 18m2 oraz sypialnia ok 15m2, duża jasna kuchnia ok 14m2,przedpokój oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiosenna

Malbork,pomorskie

240 000 zł76 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-