dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii

Zielona Góra,lubuskie

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie M2 - (osobno łazienka,wc, duży balkon) bardzo ustawne, mieszkanie na oś. Łużyckie ul. II Armii dobra lokalizacja blisko ośrodek piętro blok czteropiętrowy mieszkanie bardzo "słoneczne" do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam do sprzedania komfortowe mieszkanie w okolicy umk. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W cenę wchodzą zabudowy w sypialni, aneksie kuchennym, łazience, przedpokoju i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stogi

Stogi,pomorskie

158 100 zł51 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku 5 km od Malborka. 2 ładne pokoje, duża kuchnia, łazienka z wc, centralne. Wiadomość   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie bezpośrednio od właściciela w centrum Elbląga. 2-pokojowe na parterze, okna pcv, na ścianach położona gładź, do mieszkania przynależy piwnica. W cenie pozostaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Krasnystaw,lubelskie

85 000 zł31 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Krasnystaw - mieszkanie. Do sprzedania mieszkanie własnościowe - spółdzielcze, z księgą wieczystą. o powierzchni 31.40m2, 4 piętro z balkonem, nowe okna PCV, 1 pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Opole,opolskie

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej części opolskiego Śródmieścia. Mieszkanie składa się z pokoju, pokoju połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie mieszczące się na II piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, kuchnia, łazienka z wc, dwa pokoje oraz dwie sypialnie na II poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

98 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie w kamienicy- znakomite miejsce blisko na Stare Miasto do parku i rektoratu umk.Jeżeli państwo chcecie wykończyć i urządzić mieszanie według własnej inwencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł78 m² 5 064,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do przestronnego 4 pokojowego mieszkania-jest ciekawe bo ma skosy w bardzo dobrej dzielnicy.Miejsce jest świetne blisko park i 10 min spacerkiem na Stare Miasto.Ładne pokoje,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

o sprzedania rozkładowe i jasne mieszkanie położone na nowym zwm-ie, w bloku 6 pietrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł69 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne i ładne mieszkanie 3 pokojowe,bardzo ładny układ pozostaje cala zabudowana kuchnia 2 szafy komandora w przedpokoju,ciekawie urządzone i wykonczone lokalizacja,cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta-serce starego miasta powierzchnia idealna dla wyobrazni architekta wnętrz,albo własnej aranżacji,olbrzymia powierzchnia -100m na 4 piętrze na kolejnym poziomie-60m,okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

167 000 zł47 m² 3 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górczyn. Blok z 2000 roku, położony w spokojnej okolicy, w pobliżu sklpey, szkola , przedszkole i komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Opole,opolskie

245 000 zł59 m² 4 152,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych i ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

300 000 zł72 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie własnościowe Rozkładowe z balkonem w b. dobrym stanie ,zadbane,na ścianach gładź gipsowa na podłogach panele i terakota ,okna nowe pcv.Duże możliwości własnej aranązcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

668 536 zł71 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji od kupującego. W cenie mieszkania dwa balkony: 8,4m, oraz 8,5m W centrum Krakowa powstaje zespół apartamentowy "wiślane Tarasy". Na 5-cio hektarowej wybudowanych zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

830 941 zł90 m² 9 232,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji od kupującego. W cenie mieszkania: 3 balkony: 3,1m, 5,88m, 8,1m W centrum Krakowa powstaje zespół apartamentowy "wiślane Tarasy". Na 5-cio hektarowej wybudowanych zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

794 710 zł84 m² 9 460,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji od kupującego. W cenie mieszkania dwa balkony: 6,1, 5,5 m W centrum Krakowa powstaje zespół apartamentowy "wiślane Tarasy". Na 5-cio hektarowej wybudowanych zostanie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

571 701 zł68 m² 8 407,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji od kupującego. W cenie mieszkania taras: 25.05 m W centrum Krakowa powstaje zespół apartamentowy "Wiślane Tarasy". Na 5-cio hektarowej wybudowanych zostanie 6 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

523 337 zł48 m² 10 902,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji mieszkania możliwe do wykończenia pod klucz Cena: 626 048zł W cenie mieszkania taras. Luksusowe Apartamenty Na Skale przy ul. Pietrusińskiego to gwarancja ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

687 689 zł64 m² 10 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nie pobieramy prowizji od kupującego mieszkania możliwe do wykończenia pod klucz Cena: 822 656zł Luksusowe Apartamenty Na Skale przy ul. Pietrusińskiego to gwarancja ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

581 973 zł54 m² 10 777,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupującego mieszkania możliwe do wykończenia pod klucz Cena: 696 192zł Luksusowe Apartamenty Na Skale przy ul. Pietrusińskiego to gwarancja ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zlokalizowane jest w małym trzypiętrowym budynku. Dwustronne, jasne i bardzo ciepłe. Pokoje o wynmiarach: 20 m i 12 m, kuchnia widna 6 m, łazienka z wc oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! nowa cena! Do sprzedania mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc, przedpokoju oraz garderoby. Świetnie zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecie w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

249 050 zł44 m² 5 660,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezprowizyjna - ceny gwarantowane, bez dodatkowych przy parku" to kameralny kompleks mieszkalny położony w Wieliczce w atrakcyjnej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sochaczew,mazowieckie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

mieszkanie w Sochczewie przy Rynku do remontu. 44 metry własna kw. Kupujący nie płaci 2 % podatku od czynności cywilnych. Dogodny dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

180 000 zł57 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie na oś. Przyjaźni w bloku. Na powierzchni 57,2 m2 zlokalizowano 3 ustawne pokoje, jasną kuchnię, przedpokój, łazienkę osobno wc, balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sierpc

Sierpc,mazowieckie

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pok. na Osiedlu Jana Pawla II. Mieszkanie jest przearanzowane na 2 pokoje oraz kuchnie z duza jadalnia. Mieszkanie jest po remoncie. Meble kuchenne oraz meble z jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

80 000 zł23 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży przytulną kawalerkę w okolicy oś. Słonecznego na 2 piętrze w bloku z cegły. Na powierzchni 23 m2 zlokalizowano duży pokój, kuchnię z oknem, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rafa

Rafa,kujawsko-pomorskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie M-3 na wsi 25 km od Bydgoszczy. Bardzo ładna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo fajne, ładnie urządzone gotowe do zamieszkania mieszkanie rok budowy 2003: i piętro, widne (okno w łazience i kuchni, ładnie doświetlony salon). Mieszkanie ma 49,5 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe, 60 m2, osiedle Staszica. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży przy ul. Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie znajdujące sie na V piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa sie z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gizewiusza

Ełk,warmińsko-mazurskie

82 000 zł33 m² 2 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania od zaraz. Część uposażenia wliczona w cenę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie znajduje się na Ochocie , bardzo dobra lokalizacja, okolice Białobrzeskiej. Budynek z 1955r z cegły , po wymianie instalacji: wodno-kanalizacyjnej -wodomierze , c.o., gazowej; klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 43 m2 na os B. Prusa w Pruszkowie, III p / III pietrowym budynku. 2 pokoje ( 17 m2, 10 m2), widna kuchnia ( ok 6 m2), balkon. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Do przekaznaia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie znajduje się na Grochowie, ul.Wiatraczna , znajduje się w budynku 3 piętrowym na 1 pietrze , zbudowane jest z cegły w 1961 r , własność hipoteczna , mieszkanie narożne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Gliwice,śląskie

470 000 zł99 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w willowej dzielnicy Gliwic ( tzw. Ptasia dzielnica ) w domu 4 rodzinnym. Kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem agd. Z kuchni połaczenie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Działdowo,warmińsko-mazurskie

5 600 000 zł1 750 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam Mieszkania nowe na sprzedaż Działdowo ul. Polna 6 wykonawca i sprzedający : Firma: przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Aleksander Janicki tel. :   Janicki Aleksander biuro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 55. Pułku Piechoty

Leszno,wielkopolskie

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Lesznie przy Alei 55 Pułku Piechoty 19/10 Pow. użytkowa 60m2, 4 piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon, panele, kafelki, okna plastikowe oraz nowe, drewniane wyposażenie.