dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

725 400 zł93 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w rezydencji \" Quatro\" przy ul. Łukowskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 9 piętrze, co gwarantuje spokój i piękne widoki Warszawy z dwóch loggi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

312 000 zł76 m² 4 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w kamienicy na czwartym piętrze. Składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem i łazienki razem z wc.W łazience kafle i terakota starszego typu. Kuchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w ocieplonym wieżowcu. Klatka schodowa po remoncie, wymieniono windy na nowe. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, pokoje rozkładowe (24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

232 000 zł70 m² 3 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tychy - os. Ogrodnik - Do sprzedaży mieszkanie M5 o pow.: 70,4mkw położone na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bieruń

Bieruń,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieruń nowy - Bardzo ładne, zadbane mieszkanie M3 o pow.: 50,2mkw położone na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja II

Szczecin,zachodniopomorskie

287 000 zł62 m² 4 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, o pięknym rozkładzie mieszkanie na wysokim parterze w centrum Szczecina (podzamcze). Budynek trzypiętrowy z cegły z lat 60. zarządzany przez wspólnotę, zadbany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, słoneczne rozkładowe mieszkanie mieści się na osiedlu Majowym. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, duża kuchnia z oknem, oraz łazienka razem z wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

144 000 zł38 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sympatyczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi i aneksu kuchennego. Lokal po gruntownym remoncie, zrobiono gładzie gipsowe, nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kurczów

Kurczów,dolnośląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym standardzie z podwórkiem i działką. Dom dwurodzinny, parterowy. Do dyspozycji piwnica, strych, garaż, drewniana letnia altana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, 4 Pory Roku

Tychy,śląskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub zamiana mieszkanie o pow. 57,8 m2 na 9 piętrze. Cztery pokoje z balkonem, kuchnia przechodnia z pokoju, na podłodze wykładzina pcv w małym pokoju podłoga drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

94 000 zł27 m² 3 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! fajna kawalerka Mieszkanie na 1 piętrze , w bloku 4 piętrowym. Powierzchnia 27 m2. Z pokoju wejście do kuchni. Łazienka razem z wc. W pokoju ładny , duży balkon. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

204 000 zł51 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Powierzchnia 51 m2. Układ pokoi rozkładowy. Kuchnia duża , ustawna i widna. Stan techniczny; mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł78 m² 2 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam udział w mieszkaniu spółdzielczym wybudowanym z kfm (wkład plus do tej pory spłacony kredyt ). Kuchnia,łazienka i przedpokój w glazurze i terakocie,w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Najnowszy blok w tej okolicy, blisko Pestki, parku Solackiego oraz Plaza. Przystanek autobusowy w szczycie bloku. Pizzeria na przeciwko. Lewiatan za rogiem, apteka w bloku. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

spółdzielcze własnościowe. parter o powieszchni użytkowej 57,35m2 do lokalu przynależy piwnica o powieszchni 2,99m2 Ogółem 60,34m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe (52 m2), ul. Ostrowskiego, własnościowe, rozkładowe, 3p.z 3p. Nad mieszkaniem poddasze, dach po remoncie. Bdb komunikacja. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2001 r.(wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku na osiedlu w Cieplicach. Mieszkanie swą powierzchnią oferuje: salon (14,27 mkw), sypialnię (8,68 mkw) z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

energia el., gaz, kanalizacja, telefon, TV kablowa, woda Szczegóły: balkon, bez pośredn., do zam. od zaraz, dwustronne, kuchnia, niskie opł., piwnica, przedpokój, rozkładowe, słoneczne, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zaprojektowane w stylu rustykalnym, 2-pokojowe z dużą kuchnią. Standart wykończenia: na podłodze w pokojach deska Barlinecka (orzech i buk), kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bez pośredników! Mieszkanie zadbane, widne, bardzo atrakcyjne o powierzchni 66m2. Położone na I piętrze, trzy niezależne pokoje, salon bardzo słoneczny,od 9 do 16 świeci słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

688 860 zł129 m² 5 340 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 127m2, składające się z 4 pokoi, 2 łazienek, garażu i ogrodu o powierzchni 2 arów. W parterze duży salon połączony z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Wyszków,mazowieckie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie własnościowe-spółdzielcze. W centrum , blisko szkoła .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie, znajdujące się na warszawskiej Białołęce, na ładnym strzeżonym osiedlu z ochroną. Mieszkanie posiada miejsce garażowe. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Szczytno,warmińsko-mazurskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie (blisko Centrum) aktualnie niezamieszkane, klatka schodowa z domofonem, dobre sasiedztwo, strych, dwie piwnice, parkiety. Mozliwosc negocjacji wartosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

208 000 zł72 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2 w 1-piętrowej kamienicy. Znajduje się w centrum Olecka w bardzo ładnej i cichej okolicy, gdzie nie słychać wielkomiejskiego hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wilków Wielki

Wilków Wielki,dolnośląskie

85 000 zł60 m² 1 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe ,bezczynszowe.Dom czterorodzinny znajdujące się 40 km od Wrocławia droga nr 8. Komórka nad mieszkaniem 7,5m , piwnica-1,2m , 2 pomieszczenia gospodarcze 9m i 7m , garaż 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zawiercie,śląskie

112 000 zł48 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane mieszkanie w centrum Zawiercia. Blisko przedszkola, szkoły i sklepy. Do dworca pkp i pks ok 10 minut piechotą. Niedaleko Starostwo, urząd Miasta, sąd Rejonowy, banki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jurasza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł35 m² 4 371,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Obszerna kawalerka na 2 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie urządzone w nowoczesny sposób z otwartą przestrzenią. Półtora roku po remoncie. Nowe okna pcv, parapety konglomerat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2, usytuowane na II piętrze w bloku IV-ro piętrowym. Okna pcv. Nowe drzwi wejściowe. Łazienka po generalnym remoncie (wykafelkowana, natrysk, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Markach. Na osiedlu 3 bliźniaki z miejscami parkingowymi. W każdym bliźniaku 4 mieszkania od 68,8m2(mieszkanie jednopoziomowe) do 165m2(mieszkanie dwupoziomowe) tzw. "czworaki".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abramowskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł351 m² 1 196,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 11 mieszkań z lokatorami /50% kamienicy/, o powierzchni 351 m oraz 50 m strychu. Wydzielone hipotecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

zamienię mieszkanie własnościowe 2 pokojowe ,(jasna kuchnia,duży przedpokuj z szafą ogrzewanie gazowe, okna plastykowe,parkiet, do mieszkania przynależna piwnica,strych wspólny, w okolicy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki Boczna

Pyskowice,śląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

jest to bardzo ładne mieszkanko w nowoczesnym stylu po remoncie instalacja elektryczna nowa ogrzewanie centralne z miasta okna pcv kolor z roletami wewn.zabudowana kuchnia z piecykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Bytomiu Centrum usytuowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki wraz z wc oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem, 3 piętro 47 M2 W centrum miasta po kapitalnym remoncie, sprzęt agd, ( okna miejskie,kuchnia W zabudowie ,szafa typu "komandor")

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

238 000 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze, wydzielone hipotecznie w Centrum Krakowa. Mieszkanie do generalnego remontu. Kamienica w dobrym stanie- nowy dach i piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

294 000 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wydzielone hipotecznie w centrum Krakowa. Strona południowo-zachodnia. Do generalnego remontu. Kamienica w dobrym stanie- nowy dach i piony. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowa

Wołów,dolnośląskie

173 750 zł50 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2- pokojowe w stanie deweloperskim, do wykończenia. Media miejskie, piec co gazowy, dwufunkcyjny. Mieszkanie na parterze, rozkładowe, niski czynsz., piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

150 000 zł59 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży balkon, okna pcv, glazura, terakota, panele podłogowe, meble na wymiar w kuchni, szafa rozsuwana w przedpokoju, drzwi antywłamaniowe. W bardzo dobrym stanie, własnościowe, dogodna.