dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo interesujące mieszkanie klecina/cukrowa 45m2 2 pok Usytuowane na 3 z 3 piętrze w bloku z cegły z 1999r, na zamkniętym osiedlu, niska zabudowa. Blok nowy, ocieplony, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

MIeszkanie Krzyki 75m2 3 pok. Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie na krzykach/skarbowców o powierzchni 75m2. Usytuowane na 1 z 4 piętrze w bloku z cegły z 1998r. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyleska

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł91 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na poznańskich Podolanach. Urokliwa, zaciszna okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na parterze znajduje się kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Tychy,śląskie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe ma 50,8m .wieżowiec.9 piętro, balkon, łazienka połączona z wc. Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W dużym i małym pokoju panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

!pilnie! bezpośrednio! do negocjacji!mam do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 20m2 z aneksem kuchennym w przedpokoju. Mieszkanie mieści się na Żoliborzu w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie usytuowane w Starej Miłosnej na stzreżonym zamkniętym osiedlu pod sosnami. Duży salon z otwartą kuchnią oraz dwie sypialnie. Mieszkanie posiada dwa balkony- jeden z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe - ul. Skarbka Z gór - białołęka Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu Derby 17. Mieszkanie zakupione na kredyt w ge Money Banku., więc interesuje mnie tylko możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W bardzo dobrym stanie, po wymianie instalacji, drzwi, okna antywłamaniowe, podłogi pokoje - parkiet, podłogi kuchnia przedpokój - terakota, łazienka glazura, kuchnia oddzielnie w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

200 000 zł72 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferowane do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72m2 posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę oraz osobne wc. Do pokoju gościnnego przynależy balkon typu loggia o powierzchni 8m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

220 000 zł19 m² 11 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garsoniera położona na II piętrze w zadbanej kamienicy z 1902 roku, o powierzchni 14m2 + 5m2 antresola z dużym miejscem do spania dla 2 osób, wysokość mieszkania 3,70 m. Małe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Darłowo,zachodniopomorskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne bardzo słoneczne, bezczynszowe, z dużym strychem, piwnicą i ogródkiem, okna pcv, wymieniona instalacja gazowa i c.o. Mieszkanie posiada duże mozliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Tychy,śląskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy do sprzedaży mieszkanie M-4 o powierzchni 60 mkw położone w pięknej, cichej dzielnicy Tychów Paprocany. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, z tym że cenie jest:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Malownicze poddasze z widokiem na Bazylikę Mariacką, ładne spokojne mieszczańskie podwórko z miejscami do parkowania, cicha i kameralna kamienica - jedna z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jasło

Jasło,podkarpackie

107 250 zł33 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Do sprzedania 44 nowych mieszkań na osiedlu ,słoneczna Kotlina o pow. od. 33 m. kw. do 59 m kw. Możliwość łączenia mieszkań. Osiedle Słoneczna Kotlina w Jaśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł73 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży piękne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, posiada niesamowity klimat. Na podłodze drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubawa,warmińsko-mazurskie

177 000 zł50 m² 3 540 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe , ogrzewanie centralne , niski czynsz , łazienka z oknem , centrum Lubawy , piwnica 4 metrowa , duży balkon kontakt.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

148 000 zł46 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na Osiedlu Mlodych Przytulne mieszkanie, dwa pokoje , kuchnia,łazienka i balkon.Jest po remoncie, kuchnia umeblowana (meble są na wymiar więc zostają w mieszkaniu),łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł65 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

65m2 - podwisłocze Mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane na 10 piętrze. W mieszkaniu cztery samodzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka oraz osobno wc. Wykończenie: nowe okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

179 000 zł62 m² 2 887,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w centrum Kłodzka na Placu Chrobrego. Kamienica po remoncie - nowa elewacja, wyremontowana klatka schodowa. Mieszkanie po gruntownym remoncie. W cenie nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-4 53m2, wyzyny, okolice kladki, okna pcv, panele, sprzet agd, od zaraz, kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

110 000 zł53 m² 2 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowe okna, blok ocieplony, cicha ulica na obrzeżach miejscowości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł117 m² 2 735,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, duże mieszkanie o powierzchni 117m2 położone w cztero rodzinnej kamienicy blisko centrum Cieplic z ogródkiem o powierzchni 600m2, z garażem oraz piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

238 000 zł71 m² 3 352,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam M5 (4 pokoje)lub zamienię na mieszkanie 2-pokojowe + dopłata. Położenie - osiedle Karpackie - blisko szkoła, przedszkole, sklepy, poczta, kościół, basen, filie banków,przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

186 386 zł46 m² 4 051,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartamenty własnościowe w Polanicy Zdrój Oferujemy 48 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów własnościowych dla osób chcących zamieszkać w tej atrakcyjnej miejscowości jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Garbów

Garbów,lubelskie

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne słoneczne mieszkanie w miejscowości Garbów. Blisko szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia. Godne uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

205 000 zł69 m² 2 971,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie w kamienicy z ogrodem! Mieszkanie trzy pokojowe jest przestronne i nowocześnie zrobione. Salon duży połączony z kuchnią (meble kuchenne pod zabudowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł52 m² 2 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe bez posredników-52 m2 w cichej i spokojnej okolicy Nowego Miasta przy ulicy Chopina, składające się z 2 pokoi, kuchni i przedpokoju oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe z kuchnia i lazienka, jest balkon. spokojna i cicha okolica, jest plac zabaw i boisko,blisko jest przedszkole oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

159 000 zł41 m² 3 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje; w Lubinie (centrum); pow. 41 m2; 4 piętro w bloku 4-piętrowym (niski czynsz 210 zł). Mieszkanie po remoncie; nowe drzwi wejściowe, wymienione okna, na podłogach panele i glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Rury i instalacje wymienione, mozaika w dobrym stanie, glazury i terakoty kuchenne i łazienkowe 8 letnie, czynsz 250zł, budynek jest ocieplony i odnowiony z czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

piwnica, parking, ciche, super punkt, blisko metro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łowin

Łowin,dolnośląskie

80 000 zł70 m² 1 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Łowinie, koło Zawidowa o pow. 70m2 położone na I piętrze, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, nowe c.o. mieszkanie do remontu. Do lokalu przynależą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świętajno,warmińsko-mazurskie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie w Świętajnie M-3, położone 18 km. od Szczytna woj. warmińsko - mazurskie.Cena do uzgodnienia tel.kom.   lub   Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

170 000 zł46 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Ładne i estetyczne mieszkanie M-3 o powierzchni 46m , 2 pokoje z kuchnią, , w dzielnicy 1000-lecie : ul. Kiedrzyńska. Nowocześnie wyposażone: panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prosta

Jawor,dolnośląskie

404 600 zł119 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy własnościowe dwukondygnacyjne na drugim piętrze o powierzchni 118,9m2 w starym budownictwie powstałe z połączenia dwóch oddzielnych mieszkań (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

255 000 zł59 m² 4 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wymiary pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 17m2, pokój 17m2, pokój 20m2 z loggią 5,6m2. Mieszkanie szczytowe - okna na północ - wschód - południe. Pomieszczenie piwniczne 15m2.