dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

105 875 zł39 m² 2 714,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Budynek położony poza centrum miasta, 18 km od Torunia, 1,5 km od A1, 2 km do jeziora. Niedaleko szkoła podstawowa oraz przedszkole. Naprzeciw budynku miejsca parkingowe oraz sklepy. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kluczbork,opolskie

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

centrum Kluczborka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dalemińska

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni podłogi 60m2 (opłaty za 37m2), wysokość od 1m do 3,7m. Okna drewniane połaciowe. Kuchnia zabudowana (lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik gazowy). Pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Poznań,wielkopolskie

323 000 zł63 m² 5 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na Grunwaldzie. Świetna lokalizacja: przedszkole, szkoła podstawowa, sklep spożywczy, poczta, pko, apteka, supermarket Piotr i Paweł, hipermarket Tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, o pow. 51m2, mieszczące się na czwartym piętrze, w bloku mieszkalnym, czteropiętrowym , w Jeleniej Górze, zabobrze II. Ponadto w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł56 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam ciche 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bukowińskiej w inwestycji Trend Development (nie jw Construction), całkowicie urządzone, wysoki standard, w salonie i sypialni egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładna kawalerka o funkcjonalnym rozkładzie, położona w Katowicach przy ul. Gliwickiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładna kawalerka o funkcjonalnym rozkładzie, położona w Katowicach przy ul. Gliwickiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Września,wielkopolskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedanie mieszkanie w samym centrum Wrześni wraz z piwnicą. W sąsiedztwie przedszkole, sklepy, starostwo. Mieszkanie według mnie ma idealne położenie, gdyż znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje 78,5m2 Różanka Mieszkanie znajduje się na 4/10 piętrze w bloku (płyta) z lat 80. Budynek zadbany - ocieplony, odnowiona klatka schodowa, nowa winda. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w bloku 2 pokojowe z aneksem kuchennym po remoncie ,wymianie okien na pcv ,wc-łazienka razem po remoncie kapitalnym,loggia zabudowana ,piwnica ,dobre połączenie do centrum ,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

268 000 zł110 m² 2 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ok. Centrum, 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe, o pow.110m2, położone na II piętrze w kamienicy, z balkonem. Ciekawy rozkład, duża łazienka z oknem razem z wc. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

520 000 zł103 m² 5 048,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie/lokal użytkowy na 3 piętrze, 4 piętrowej Kamienicy. Kamienica zadbana, w trakcie remontu. Nieruchomość znajduje się niedaleko placu Miarki w Katowicach, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w wilanowie w stanie deweloperskim. Do mieszkania podlega: - ogródek (89,50 m2), - 2 miejsca garażowe, - komórka lokatorska (8m2). Na życzenie zainteresowanego prześlę e-mailem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

148 000 zł34 m² 4 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze bloku 4 piętrowego w cichym i spokojnym miejscu. Blisko sklepy, hipermarket itp. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (jeden przechodni), łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Floriańska. Budynek to XIX - wieczna kamienica, która w 1990 r. została poddana generalnemu remontowi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł48 m² 11 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metraż 47,86 m 2 w tym pokoje:16,28 i 10,75, kuchnia ( osobna ) 11,37 + duży balkon 9,36. Okna machoniowe, rolety antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe , ochrona całodobowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

49,05 m2 - 225 000 zł Mieszkanie o pow. 49,05m2 położone na 4 piętrze w niskim bloku. Trzy pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, balkon. W mieszkaniu nowe okna drewniane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie przy Placu Papieskim. Bardzo dobry standard wykończenia. Mieszkanie składa sie z salonu, sypialni, kuchni i łazienki z wc oraz przedpokoju. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

157 000 zł51 m² 3 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o wysokim standardzie na parterze o powierzchni 51m2 Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych i funkcjonalnych pokoi (20m2 gościnny i 16m2 słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Tychy,śląskie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzy pokojowe, rozkładowe, bardzo duże możliwości aranżacyjne, wc i łazienka osobno, duża kuchnia. W mieszkaniu na podłogach gumolit, na ścianach tapety. Na przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Tychy,śląskie

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie w super okolicy, zielono, domki jednorodzinne. Mieszkanie o niezaleznych wejściach do wszystkich pomieszczeń, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Bieruń,śląskie

177 000 zł60 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta mieszkania 3-pokojowego na najllepszym osiedlu w Bieruniu Nowym, przy ulicy Węglowej, z dala od zgiełku ulicy i kopalni. Dodatkowym atutem są tereny zielone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa dwupokojowe po kapitalnym remoncie w nowoczesnym stylu, o pow. 51,80m2. Mieszkanie rozkładowe, duża kuchnia. Łazienka i wc w kaflach po remoncie. Na ścianach gładzie. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonczyka

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł97 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie willowe z księgą wieczystą położone na 1 piętrze w poniemieckim budynku (2 piętra), do mieszkania przynależy ogródek o pow. 350 mkw. Dom jest zbudowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow.47m2 składające się z 2 pokoi, widnej dużej kuchni oraz łazienki razem z wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie nowe okna, na podłodze w przedpokojui.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

109 000 zł37 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena!nieruchomość składa się z dużego pokoju z balkonem, widnej , dużej ustawnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze znajdujące sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barczewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe położone W malowniczej, cichej okolicy. Idealne zarówno dla młodego małżeństwa, osób starszych oraz studentów. W pobliżu znajduje się plac zabaw, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Ciechanów,mazowieckie

185 000 zł74 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie M-5, 74 m2 w Ciechanowie - Aleksandrówka tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Kalisz,wielkopolskie

285 000 zł118 m² 2 415,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 2-u poziomowe, 4 pokoje, 118 m2, niski czynsz(płatne tylko 67 m2), kuchnia w zabudowie, duży balkon, piwnica. Zapraszam do oglądania! Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezposrednio mieszkanie W warszawie na górnym mokotowie 52m2, al. Niepodległości, wierzbno - 2 sypialnie ok. 14 i 10 m2, - salon + aneks kuchenny ok. 21m2, - łazienka z wc ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siedlce

Siedlce,mazowieckie

102 300 zł33 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bezczynszowa! Bardzo blisko centrum, po remoncie, gotowa do zamieszkania. Pilnie sprzedam. Zachęcam do oglądania.więcej informacji pod nr telefonu lub na e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł63 m² 2 539,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji, samo centrum, dostęp do wszystkich usług. Cztery pokoje, dziesiąte piętro, ładna łazienka, nowe okna i drzwi. Kuchnia otwarta, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Formińskiego

Siedlce,mazowieckie

102 300 zł33 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie remontowane w czerwcu 2008. Wszędzie blisko (szkoła, przychodnia, apteka), bezpiecznie i anonimowo. Brak czynszu! (mieszkanie stanowi odrębną własność), możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

135 000 zł58 m² 2 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w bloku położonym przy lesie w spokojnej okolicy. Dobre połączenie z centrum komunikacją miejską.Przynależna piwnica.Podłogi -panele,terakota.Łazienka -glazura. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł47 m² 9 063,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciche mieszkanie blisko centrum. Pokoje: 16,5m2, 10m2, 6,5m2, kuchnia widna 7m2, łazienka 4m2, blok odnowiony, bardzo zadbany, zadbana okolica, 5 min. samochodem do centrum, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w spokojnej okolicy na oś.Pólko, ul.Chemików. W pobliżu szkoła, przedszkole, plac zabaw, markety i niewielki targ. Dogodna komunikacja z Warszawą, dwie linnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł66 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:7/9