dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederczyków

Kraków,małopolskie

790 000 zł44 m² 18 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Belwederczyków, dzielnica Prądnik Biały, górka Narodowa. Lokalizacja ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

265 570 zł25 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

472 320 zł49 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 195 001 zł56 m² 21 263,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

359 040 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0% Prowizji. W centrum Łodzi czeka na Ciebie atrakcyjne M3. Totu Płocka to nie łódzki "mrówkowiec", to kameralny budynek z kilkunastoma mieszkaniami. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

379 530 zł42 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł64 m² 7 228,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe W najmłodszym bloku na rubikowie, wyjątkowy układ pomieszczeń Jeśli szukasz mieszkania na tym osiedlu, to z pewnością, ta oferta Cię zainteresuje, bo mieszkanie jest wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł62 m² 14 068,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 61,84 m usytuowany w prestiżowym budynku Odra House w centrum Wrocławia. Idealny pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

349 900 zł75 m² 4 638,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 75,43 m , usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Białobrzegach, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 849 900 zł89 m² 20 729,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 89,24 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Lindego dewelopera Noho Investment. Apartament będzie gotowy do odbioru na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

930 000 zł63 m² 14 875,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Małysiaka, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

883 000 zł92 m² 9 615,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie W makler nieruchomości mają Państwo możliwość zakupu luksusowego apartamentu usytuowanego na I piętrze apartamentowca na górnym tarasie bydgoskiego Miedzynia. Księga Wieczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

491 832 zł54 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemińskiego

Gliwice,śląskie

644 000 zł121 m² 5 309,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Oferta bezpośrednia z góry dziękujemy agentom nieruchomości. Na sprzedaż duże mieszkanie położone w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Siemińskiego (do 2018 roku ul. Wieczorka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

451 230 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,71 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. Układ obejmuje przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,89 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł51 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mówią, że do nieba nikt jeszcze nie dotarł windą ale to dlatego, że nie mieszkali przy ul. Powstańców Śląskich. Wsiadasz w windę, jedziesz na 9. piętro. i bam! jesteś na 9 niebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł22 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dla inwestora | lokal niemieszkalny | zakup gotówkowy | na wynajem | 10 min od centrum | gotowe do wprowadzenia | po remoncie Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 958,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - os. Sobieskiego, poznań Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62,70 m , położone na III piętrze budynku z windą. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 116 297 zł82 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą i ogródkiem prawie 82 m nowoczesnej przestrzeni stworzonej do życia w komforcie. Jeśli marzysz o wnętrzu z efektem wow, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł48 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł54 m² 12 837,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem Aleja Krakowska, rzeszów Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,4 m z ogródkiem (35 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł159 m² 18 896,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament W zabytkowej willi Gdynia | Blisko morza | Najlepszy adres | Klimatyczna kamienica ***** rozkład pomieszczeń I standard: apartament o powierzchni 158m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł58 m² 8 492,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokoje, oddzielna kuchnia i balkon - Czechów Południowy, 7. piętro, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2, położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

428 000 zł32 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 407 328 zł103 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla osob ceniących przestrzeń. Industrialny styl prestiżowej inwestycji Słoneczne Tarasy zapiera dech w piersiach. Miejsce parkingowe gratis do 15.01

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

874 736 zł64 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego Na wirtualnej makiecie 3D zobaczysz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł44 m² 8 574,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44,2 m2 ., zlokalizowane na wysokim parterze 4-ro piętrowego budynku przy ul. Harcerskiej w Bielsku-Białej. Budynek ocieplony i zamykany na domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

1 099 000 zł105 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a zamiast zgiełku miasta słyszysz tylko szum drzew, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zaledwie 80 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

515 000 zł46 m² 11 176,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, ul. Morska Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,08 m w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Morskiego. Szczegóły: liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

315 000 zł46 m² 6 803,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Odrodzenia. Nieruchomość o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

348 000 zł23 m² 15 357,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kraków Os. Na Wzgórzach | Kawalerka 22,66 m | 4. piętro z windą | Balkon | Niski czynsz lokalizacja: wzgórza Krzesławickie spokojna i zielona dzielnica Krakowa. Charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie kawalerka(kuchnia jasna z dużym oknem w zabudowie meblowej,pokój duży,bardzo słoneczny z wyjściem na balkon,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż narożne, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie zostało oddane jako dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

1 455 346 zł89 m² 16 355,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc. Oferta premium - unikatowy budynek, wysoki standard wykonania, panoramiczne okna, reprezentacyjny hol, sąsiedztwo restaurowanej Starej Rzeźni. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

450 000 zł58 m² 7 816,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dostępne od ręki! Powierzchnia użytkowa 57,57m2. Lokal znajduje się na 6 piętrze z 9. Blok z windą. Blok po termomodernizacji oraz wyremontowana klatka schodowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł39 m² 14 097,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, położonego w kamienicy przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. W mieszkaniu zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 476 500 zł127 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe przy ul. Noakowskiego w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 127 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w kamienicy z windą z 1930 r. W jego.