dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

117 200 zł50 m² 2 344 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Blisko na Rynek, dworzec pkp i pks. W pobliżu Kaufland i Biedronka. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Michalów

Michalów,lubelskie

70 000 zł76 m² 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okna drewniane, w mieszkaniu jest dodatkowe pomieszczenie na spiżarnię

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Mikołaja Kopernika

Starogard Gdański,pomorskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ładne mieszkanie na I piętrze, podłogi- glazura i podłoga szwedzka, ściany wycekolowane, okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe firmy Gerda, łazienka wykafelkowana, kuchnia zabudowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Puławy

Puławy,lubelskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kompleksowo wykończone. Zabudowa przedpokoju, meble w kuchni pod wymiar i sprzęt agd w cenie. Duży balkon na szerokość pokoju i kuchni. Panele podłogowe i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

240 000 zł71 m² 3 380,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na parterze. Okna plastikowe (prócz dwóch małych pokoi). Okolica spokojna, blisko sklepy, basen, przedszkole, szkoła, market. Niedaleko do miasta oraz nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Radomsko,łódzkie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 35 m2, ul. Leszka Czarnego tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

75 000 zł24 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w d. stanie - do zamieszkania, okna drewniane wymienione, balkon z płytkami, nowy piecyk, kuchnia,zlew,wanna nie zniszczone. Kuchnia elektryczno-gazowa i meble kuchenne zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

178 000 zł66 m² 2 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełny opis: (skopiuj link do przeglądarki) Słoneczne, komfortowe mieszkanie poddaszowe. W pobliżu ścieżki rowerowe, kajaki, pojezierze Drawskie, lasy, ryby, grzyby. 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

320 000 zł88 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

jedyne dwupoziomowe 88m2 4 pokoje,/w rzeczywistości większe/w atrakcyjnej cenie ,w centrum Trzebnicy,wkrótce przy deptaku,juz do zamieszkania-prosto od dewelopera,bezczynszowe,do obejrzenia w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Na osiedlu znajduja się sklepy, poczta, pko, przystanek autobusowy, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Świebodzin,lubuskie

188 500 zł65 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne w spokojnej okolicy, zadbane otoczenie bloku. Łazienka i wc oddzielnie. Garaż za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

73 000 zł26 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 26m2, kawalerka , II piętro, piwnica,wykup gruntu. Kuchnia z oknem, łazienka z wc. Okna plastikowe z wewnętrznymi roletami, zabudowa wnęki w przedpokoju, nowe-ciężkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój. Po remoncie do odświeżenia. Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Margaretkowa

Konin,wielkopolskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bloku z cegły (52,65m2), po generalnym remoncie (okna, parapety, armatura, podłogi, drzwi itd.). Zabudowa kuchni i przedpokoju. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na pierwszym pietrze -3-pokojowe-jasna kuchnia-okna plastik-panele w dwóch pokojach i korytarzu-w lazience wanna do wymiany-ogólnie do częsciowego r emontu-moge zostawic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

205 000 zł64 m² 3 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja do sprzedaży mieszkanie w Tarnowie (małopolskie) Mieszkanie o pow. 64 mkw (udział 1/20 część w działce i budynku) zlokalizowane na 1-ym piętrze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pobliżu znajduje się hipermarket i dyskąty spożywcze blisko szkoła i przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urwisko

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł58 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mistral to nowoczesne osiedle usytuowane na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Skarpy Wiślanej. Osiedle składa się z czterech kameralnych willi (od 10 do 17 mieszkań każdej willi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

103 000 zł37 m² 2 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka w stanie dobrym w cichym otoczeniu, na parterze, spokojna okolica,10 min do starego miasta,nowe okna,duży,widny pokój z wnęką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do pilnej sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 70-metrowe na ul. Friedleina ok. ul. Wrocławskiej. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1938 roku w badzo dobrym stanie technicznym, środek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pilna sprzedaż mieszkania jednopokojowe 36-metrowego oś. Kliny ul. Bartla. Nieruchomość jest do wykończenia w stanie deweloperskim, posiada drzwi antywłamaniowe, możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

117 600 zł42 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do ceny należy doliczyć wartość gruntu w wysokości 6 166,50 zł. Jest to ostatnie dostępne mieszkanie w tej cenie. Firma nasza od wielu lat współpracuje z caritas Diecezji Ełckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam własnościowe mieszkanie w centrum Radomia (ul. Traugutta) o powierzchni 49m2 (2 pokoje, duża kuchnia) 2 piętro lub zamienię na podobne lub mniejsze w Jarosławiu. Telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

177 000 zł44 m² 4 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie w Centrum miasta - atrakcyjna cena. Na powierzchnie 44 m2 składają się 2 przejściowe pokoje ( 18, 9 m2 ), kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Energetyk

Dobrzeń Wielki,opolskie

168 000 zł54 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie nasłonecznione z ładnym widokiem na plac zabaw,duży balkon ,bardzo spokojne osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

324 900 zł57 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilnie sprzedam mieszkanie nr 6 w "domu W mieczykach"- grodzisk Maz. ul.Rumiankowa 1 , 3 pokoje ,wykończone pod klucz , w cenie stanowisko garażowe pod budynkiem( dla innych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.W pokojach na podłogach panele, w łazience i kuchni płytki. W dużym pokoju balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł130 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

nadbudowa kamienicy.mieszkanie 2poziomowe.2 poziom -nie ma niskich skosow.pelny wymiar.dol na wysokosci 4 pietra w charakterze studia.otwarta kuchnia plus wc z umywalka.gora-2 duze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne