dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łoniów

Łoniów,świętokrzyskie

81 000 zł54 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku w Łoniowie, położone w ładnej okolicy,nadające sie do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe około 39 m2 wysoki parter +wykupiona piwnica w okolicy mostu grunwaldzkiego i politechniki wrocławskiej ( ścisłe centrum) załączam plan mieszkania lokal nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie częsciowo umeblowane (pełne wyposarzenie kuchni, wyposarzenie łazienki), co na prąd (możliwośc zainstalowanie pieca co na węgiel), mieszkanie świerzo wyremontowane. W razie pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł29 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym wieżowcu na Kapuściskach.(IIIp, dwie windy) Duży pokój z wyjściem na balkon. Oddzielna kuchnia z oknem (płytki w pasie roboczym). Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Pyrzyc. 3 pokoje. Remontowane całkowicie w 2001 roku. Wyburzono część ścian i uzyskano całkiem przestronne pomieszczenia. Do sprzedania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Gdynia,pomorskie

264 947 zł53 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia + łazienka + wc. Piwnica duża. Lokal znajduje się na podwyższonym parterze. Okna wymienione na pcv, odnowiona łazienka, wc oraz kuchnia. Mieszkanie bardzo jasne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Gdynia,pomorskie

233 000 zł47 m² 4 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal bardzo ustawny, składający się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z ubikacją oraz przedpokoju z zabudową typu Komandor i garderobą. Wszystkie ściany w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

środkowe jednostronne mieszkanie południowe. Ciche i przytulne. Zabudowa kuchni, przedpokoju, szafa komandor w pokoju. oddzielne wc. glazura i terakota w łazience wc i kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 53+8 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji położonej tuż przy stacji metra Stokłosy i niedaleko głównej trasy na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnik

Świdnik,lubelskie

202 800 zł52 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

bardzo wygodne mieszkanie,wejscia do pokoji z korytarza,okna wymnienione pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

239 900 zł73 m² 3 286,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 4-pokojowe, 73m kw. Łazienka z wanną, osobna toaleta, widna kuchnia. 3 piętro w czteropiętrowym budynku. Osiedle z dużą ilością zieleni. Mieszkanie bardzo jasne, 3 pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

174 420 zł51 m² 3 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spokojna okolica. Przy osiedlu: poczta, sklepy, apteka, przedszkole. Blisko park. Do centrum 5 min drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

podłogi (panele + terakota) okna pcv antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe, piony w miedzi, pokój mały umeblowany, kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Syców,dolnośląskie

52 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe własnościowe o powierzchni 52 m2 z balkonem i piwnicą .Bardzo dobra lokalizacja .Nie wymaga remontu. Kuchnia i jeden pokój umeblowane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

230 000 zł91 m² 2 527,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie, dwie duże szafy wnękowe, w cenie również meble kuchenne z wyposażeniem, duża piwnica 21m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Płociczno-Tartak

Płociczno-Tartak,podlaskie

82 000 zł29 m² 2 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego 2km od jeziora Wigry, 100m od jeziora Staw. Niskie opłaty. Doskonała baza wypadowa na Suwalszczyznę. Idealne pod wynajem lub dla niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pluty

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe umeblowane - idealne pod kredyt Rodzina na swoim kuchnia zbudowana, kuchenka i piekarnik elektryczny, nowa lodówka, panele. W sypialni łóżko małżeńskie (rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Ciechanów,mazowieckie

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ładne,na podłodze parkiet,duży balkon obudowany,duża łazienka. Dwa pokoje,nowe okna,iiip. z windą W pobliżu przychodnia,duży sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Bogatynia,dolnośląskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w uroczym i cichym zakątku osiedla Awaryjnego, na parterze z wyjściem do ogrodu na tyłach domu. Cena dodatkowo obejmuje piwnicę 13 m2, grunt o powierzchni 200 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł61 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umiejscowione blisko centrum Świeradowa w cichej okolicy, słoneczne, duży balkon. Ciekawy rozkład pomieszczeń w środku budynku. Parkiet dębowy w idealnym stanie na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teresy z Kalkuty

Ełk,warmińsko-mazurskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Podłoga w salonie i korytarzu drewniana ( dąb - Deska Barlinecka ), kuchnia wraz z agd ( lodówka side by side samsung, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

72 000 zł27 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka, 27m kwadratowych z wnęką, okna pcv, blok ocieplany, os. Tarpno. W ok. pętla autobusowa oraz tramwajowa, dwa markety, kościół. Cena 72 tys do negocjacji. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kietrz

Kietrz,opolskie

125 000 zł55 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje ,kuchnia ,łazienka ,2 piwnice, budynek gospodarczy z mozliwoscia adaptacji na garaz, działka ,budynek 4 rodzinny ,bezczynszowe!,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Międzyrzecz,lubuskie

185 000 zł73 m² 2 534,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oczywicie cena podlega negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mławska

Rypin,kujawsko-pomorskie

100 000 zł45 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w bloku, suporeks, okna nowe, ale generalnie do remontu. Układ przejściowy - z salonu wejście do dwóch sypialni. Wspólnota mieszkaniowa, niskie opłaty. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 41 m2 po kapitalnym remoncie 4 lata temu nowe okna, drzwi, tynki w całym mieszkaniu, od nowa zaprojektowane i wyposażone kuchnia i łazienka, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łeba

Łeba,pomorskie

182 400 zł32 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Duży basen z podgrzewaną wodą., boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw, profesjonalny kort tenisowy. Nasze apartamenty, należą do wyjątkowego kompleksu wypoczynkowego o ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łeba

Łeba,pomorskie

234 000 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Lipowa

Głubczyce,opolskie

100 000 zł64 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie połozone w spokojnej okolicy otoczonej przyroda ,ciszą,jednoczesnie blisko do centrum,do ogródków działkowych,oraz do lasu( ok 2km ).Lokal ma 64,12m,połozony jest na 1 pietrze.Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wydmowa

Żarnowska,pomorskie

347 800 zł75 m² 4 637,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Gdynia,pomorskie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne - okna na południe oraz południowy zachód, wspaniały widok na zatokę gdańską i całą Gdynię, wejście do budynku - domofon, parking pod domem, niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, czyste mieszkanie zlokalizowane w odnowionym i ocieplonym bloku na osiedlu Żeromskiego, w zacisznej, zielonej części miasta, blisko las, a także szkoła przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne, dwustronne mieszkanie.Widna kuchnia, łazienka z oddzielnym WC. Rozległy widok na park. Dębowa mozaika parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałeckiego

Skierniewice,łódzkie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie znajduje się w Centrum Skierniewic. Do dworca pkp i pks pieszo ok 12 min. Mieszkanie posiada 2 balkony, 3 oddzielne pokoje, przedpokój, kuchnie,oddzielnie łazienkę i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe, 2 piętrze okna na zachód, miłe sąsiedztwo i cicha okolica w pobliżu basen, siłownia oraz inne atrakcje sportowe. Wykończone w dość wysokim standardzie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korabnicka

Skawina,małopolskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy bezczynszowej do remontu,w bardzo fajnym i spokojnym miejscu,bardzo dobry dojazd ładny widok z okna z dala od drogi blisko sklep plac targowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. całkowitej 70m2 a użytkowej 63,5m2 w super lokalizacji. Lokal usytuowany jest na II i iiip. nowoczesnego budynku oddanego do użytku w lipcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne przytulne mieszkanie w nowym (2004) bloku na II kondygnacji - wysoki parter. 3 pokoje (ponad 16m2, 14m2 i 9m2), przedpokój, duża przestronna łazienka z toaletą, w nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na pierwszym pietrze z balkonem słoneczne na przeciwko plac zabaw ,park

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie z widokiem na morze Apartament 3-pokojowy w centrum Władysławowa o pow. 66,55 m2, stanowiący salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Płock,mazowieckie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w bloku murowanym na Zielonym Jarze. ieszkanie po remoncie: gładzie, podłogi szwedzkie, duża gustowna łazienka, szafa wnękowa w przedpokoju, drzwi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij