dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszów,świętokrzyskie

134 000 zł43 m² 3 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, cicha okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowe Osiedle

Kartuzy,pomorskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na poddaszu, słoneczne, ciepłe, ogrzewanie etazowe, w rezerwie piec kaflowy, dodatkowa komórka w budynku gospodarczym, bardzo cicha i spokojna dzielnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w samym sercu Pragi. Dogodny dojazd do Centrum. Blisko dworzec pkp, pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Winna Góra

Winna Góra,wielkopolskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w okolicach Środy Wielkopolskiej, 40 km od Poznania w malowniczej miejscowości Winna Góra położonej pośród lasów i wód. Wieś ma bogatą historię związaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

225 000 zł67 m² 3 358,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne, rozstawne mieszkanie, zlokalizowane w bardzo spokojnej okolicy, składające się z 3 pokoi: 20, 14, 10m2; kuchni w kwadracie 10m2, łazienki 5m2, osobnego wc, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe 2-pokojowe o pow. 47,9m2, położone na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z cegły. Jeden z pokoi otwarty na kuchnię ok. 23m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszaknie własnościowe,3 pokoje z kuchnią,balkon.do każdego pomieszczenia oddzielne wejścia.okna wymienione.w poblizu znajduje sie sklep Biedronka,Szpital,Przedszkole.PILNIE!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

135 000 zł32 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białe okna pcv, winda, mieszkanie jasne i przytulne. W cenę wliczona komórka w piwnicy. Bezpośrednio!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! sprzedam lub zamienię bardzo ładne mieszkanie (z Księgą Wieczystą) w centrum Szczecina na ul. Wielkopolskiej , 36 m2, 2 pokoje z widną kuchnią na VIII piętrze, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Pyrzyce,zachodniopomorskie

144 300 zł37 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe 37,7 m2 , parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołów

Piekary Śląskie,śląskie

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Super okazja! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 + garaz o pow. 18m2 znajdujące się w Piekarch Śląskich przy ul. Sokołów. Mieszkanie do remontu usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trubakowska

Chełm,lubelskie

95 000 zł52 m² 1 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie gospodarcze 2 pokoje kuchnia lazienka przedpokuj ogromny balkon 6m mieszkanie widne ocieplone wlasne oc spokojni sasiedzi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Po remoncie, ładne i przestronne, dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

40 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

kawalerka w centrum Trzebnicy/wkrótce przy deptaku/ na II piętrze,można urządzać,mieszkanie po odbiorze,do obejrzenia w dogodnej chwili/jest jeszcze 88m  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Kobierzyce,dolnośląskie

140 000 zł76 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkania własnościowe bezczynszowe 38m2+3pomieszczenia gospodarcze razem 76m2 strychkomórka i piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie .Nowe okna ,CO ,pcv i instalacja elektryczna miedź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Letniskowa

Józefosław,mazowieckie

695 000 zł102 m² 6 813,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ogrodzone i strzeżone osiedle 4-lokalowych budynków. Cicho, zielono, 500m do Lasu Kabackiego. Dolny poziom - 61m2 + loggia - hall 7m2, terakota, dwie szafy wnękowe; - kuchnia 11,5m2 przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w super miejscu- blisko centrum, w zaciszu drzew i zieleni, miejsce ciche, spokojne bezpieczne dla dzieci. 3 pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowiańska

Wolin,zachodniopomorskie

230 000 zł75 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

mieszkanie w nowym budownictwie,sa drzwi antywlamaniowe,wym.stolarka okienna,oraz wewnatrz mieszkania,regipsy na scianach,duzy balkon, dwie piwnice,w poblizu przychodnia,sklepy,szkoly.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Bez pośredników! Kawalerka, 31 m2 powierzchni użytkowej plus piwnica. Położona tuż przy Centrum Handlowym "uznam". Pokój 17,71 m2, wnęka na sypialnię, osobna kuchnia z oknami, kablówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Saskiej Kępie z doskonałą komunikacją do centrum miasta. W okolicy zieleń, cisza i spokój. Blok jest po remoncie. rozkład pomieszczeń: pokój -17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

55 000 zł25 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z okna widok na duży trawnik i drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stodolna

Barlinek,zachodniopomorskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe / pełna własność/ wraz udziałem we współwłasności gruntu w centrum miasta o łącznej powierzchni 49,70 m kw. Mieszkanie składa sie z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszkalna

Łódź,łódzkie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam rozkładowe, słoneczne mieszkanie. Blok ocieplony, zielona, spokojna okolica. 3 pokoje (19 m2; 13,6m2; 9,5m2), 2 łazienki tzn. w jednej: wanna, wc, umywalka; w drugiej: natrysk, wc, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam piękne mansardowe mieszkanie z klimatem w centrum Poznania. Pełna własność z udziałem w gruncie. Powierzchnia 50m2 na która skład się: 1 pokój 18m2, 2 pokój 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Świebodzin,lubuskie

123 000 zł40 m² 3 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

przytulne 2 pokojowe mieszkanie na parterze, plus piwnica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tbs-piękne 2 pokoje,58 m2.Salon 20 m2, otwarty na dużą kuchnię (zabudowa z AGD), sypialnia 15 m2, w przedpokoju szafa-garderoba, łazienka ok. 6 m2. Cena do nagocjaji. Panele, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

205 000 zł67 m² 3 059,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Do mieszknia należy piwnica o pow. 5,5 m oraz dostęp do strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Uwaga! okazja cenowa! Niska cena w związku z pilną potrzebą sprzedaży (wieloletni wyjazd za granice) Wspaniałe, w pełni rozkładowe (pokoje 18, 14,kuchnia 14), 100 m od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Bytom,śląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żary,lubuskie

297 000 zł90 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o pow.90m2,położone na pierwszym piętrze. (Dom w którym mieszkają 3 rodziny) Składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki i przedpokoju.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

327 000 zł63 m² 5 232 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica: tak Okna: nowe drewniane Ilość pokoi: 3 Podłogi pokoi: panele Typ kuchni: oddzielna Podłoga kuchni: terakota Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Lubsko,lubuskie

160 000 zł78 m² 2 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

z garażem 25m2 w cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asfaltowa

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

120 000 zł64 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek jest wyremontowany ocieplony, ocieplony dach z nową dachówką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jaworzno

Jaworzno,śląskie

90 000 zł24 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha dzielnica ,w pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,apteka.Do ścisłego centrum 3 minuty.Niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w starej, przedwojennej kamienicy, 3 piętro, dwustronne, widne, 4,5 m wysokie, do remontu, klatka schodowa czysta, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, w pokoju dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Chocianów,dolnośląskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe(38m2), 2-pokojowe z piwnicą, mieszkanie bardzo słoneczne, w bloku 4-klatkowym, na 4 piętrze, bardzo dobra lokalizacja, z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jowisza

Gliwice,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Blisko znajduja sie 2 szkoły Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Technikum. niedaleko znajduje sie tez Poradnia Lekarska stacja beznynowa i Tesco. 3 min drogi do Kompieliska Leśnego 20 min drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Hajnówka,podlaskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony, nowe okna i drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Mniszek

Mniszek,wielkopolskie

50 000 zł47 m² 1 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam połowę domu oddalonego 3km.od Wielenia w miejscowości Mniszek.Składa się ono z jednego pokoju 25m.kw z kuchni 10m.kw,łazienki 7m.kw i skrytka 5m.kw.Do mieszkania należy 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skoczów

Skoczów,śląskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, na czystym osiedlu, sprzedam lub zamienię na Cieszyn ok.50m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychla

Strzelce Opolskie,opolskie

112 000 zł38 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się na ul.J Rychla blisko centrum.na 2 piętrze.Powierzchnia 38m,po remoncie łazienki.Wymieniona instalacja gazowa i elektryczna,podłączona siła w kuchni.Na podłodze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij