dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

362 996 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

929 000 zł166 m² 5 606,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gustowne mieszkanie w kamienicy z balkonem! Rozmieszczenie okien w nieruchomości jest od strony południowo-wschodniej, południowo-zachodniej oraz północno-zachodniej. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

456 746 zł53 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

527 296 zł54 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie 50,43 m2 w samym centrum, tuż przy placu Grunwaldzkim. Duży salon (20m2), wysoki sufit (296 cm), z widokiem na zieleń (ogródki, duży iglak). Zaciszna sypialnia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słomnicka

Kraków,małopolskie

1 072 560 zł52 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3- pokojowe z ogródkiem w cichej części centrum miasta. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

398 256 zł41 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

377 223 zł40 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

540 892 zł26 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Głównymi atutami inwestycji jest lokalizacja, forma własności, przeznaczenie lokalu, wysoki standard wykończenia, budynek typu apartamentowiec z własną siłownią i ochroną, prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł32 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, -wyposażona kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

346 014 zł37 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

501 544 zł56 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

589 500 zł51 m² 11 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

534 189 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Hel,pomorskie

520 000 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na Półwyspie Helskim w niewielkiej odległości od lasu, plaży i centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

349 254 zł38 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

1 120 000 zł76 m² 14 789,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem i balkonem na Wildzie Poznań Cena: 1 120 000 zł Powierzchnia: 75,73 m Układ: 3 pokoje + taras + balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustka,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 497,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Ustce, ul. Na Wydmie tylko 800 m od plaży Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 43,4 m2, położoną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orla

Koszalin,zachodniopomorskie

145 000 zł20 m² 7 394,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni: 19,61 m2, położone na III piętrze, w budynku czterokondygnacyjnym w Koszalinie przy ul. Orlej, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Dzierżęcinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Częstochowskiej w Łodzi. Apartament o powierzchni: 47 m2 składa się z: - salonu, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

431 288 zł42 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - WYJĄTKOWA OKAZJA - APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ W CENIE ZAKUPU! Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 620 190 zł147 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokal o powierzchni 147,29 m2 jest na I piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Na tej kondygnacji jest tylko 1 mieszkanie a pod nim na parterze -też tylko jedno. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł87 m² 18 878,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klasa premium. Na sprzedaż mieszkanie na os. Adria, wykończonej w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem najwyższych jakości materiałów. Możliwość zakupienia 2 miejsc w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 9 piętrze bloku przy Alei Rzeczypospolitej 1D (falowiec). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

916 980 zł92 m² 9 999,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

916 980 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

579 999 zł64 m² 9 105,16 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,7m2 z dwoma balkonami i widokiem na Park Śląski. To idealna propozycja dla osób ceniących jasne wnętrza, wygodny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 470,20 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem - Kraków Czyżyny, city Towers Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hackiego

Gdynia,pomorskie

369 000 zł27 m² 13 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 128 530 zł72 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 175 552 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zamkowa

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Premium Estates prezentuje mieszkanie w dzielnicy Stare Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowanie przy ul. Zamkowej tuż przy Wiśle, a w pobliżu Wawelu. Mieści się blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł31 m² 6 012,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Grunwaldzka | 31 m | Parter | Kamienica na terenie zamkniętym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł91 m² 20 329,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! tylko U nas! Mieszkanie z duszą na Żoliborzu - dla koneserów klimatu i przestrzeni Na sprzedaż wyjątkowe, obecnie 3-pokojowe (wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

366 348 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

508 457 zł57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla Kupującego Zakup z rynku pierwotnego bez podatku pcc W cenę wliczony jest 23 % podatek vat Mieszkanie sprzedawane jest jako lokal użytkowy - możliwość odliczenia podatku vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł105 m² 12 371,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , zlokalizowane w kameralnym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł61 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Cena przed promocją 808 999,90 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł28 m² 15 961,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie blisko morza idealne na start lub inwestycję Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie: dobraoferta.Pro Marzysz o własnym miejscu blisko morza, gdzie nowoczesny styl łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł83 m² 16 835,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł25 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na wyższym parterze w 4-piętrowym budynku, w samym centrum Wrocławia.