dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

460 000 zł96 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe z tarasem, zadbane, dwustronne (wsch-zach) na nowym osiedlu w Smolcu w budynku wielorodzinnym z 2005r. Spokojna okolica, osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Głubczyce,opolskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie,okna plastikowe,podłogi deska barlinecka w pokojach,drzwi wejsciowe Porta. Mieszkanie na wysokim parterze strona południowo-p

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

210 000 zł71 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

wiecej informacji,prosze dzwonic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Czerwonak,wielkopolskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przytulne, zadbane, bardzo dobra lokalizacja. Obok szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, poczta, apteka, przychodnia zdrowia, park i kościół. Bardzo dobrze skomunikowane. Wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

545 000 zł84 m² 6 488,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

84m2 przestronne w bardzo dobrym stanie dwupoziomowe mieszkanie w cichej okolicy. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, przedpokoj, widna kuchnia i toaleta. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (56m2) w nowym budownictwie z windą. Budynek z windą. Wysoki standard (kuchnia elektryczna, bojler elektryczny, siła). Blisko centrum. Informacje pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Latchorzew,mazowieckie

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

O krok od wielkiej metropolii. odnajdziesz oazę spokoju dla Ciebie i Twoich bliskich. Oferta bezpośrednia - żadnej prowizji. Mieszkanie wystawione do sprzedaży jest w pełni urządzone (meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałkańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

. Budynek jest świeżo ocieplony i ma nową kolorową elewację. Klatki są z domofonem. Mieszkanie jest przestronne, a pokoje są rozkładowe i ustawne (układ szczeciński).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w inwestycji Platinum Towers. Na kompleks składa sie hotel Hilton, galeria hanglowa, centrum biznesowe, centrum fitness z basenem. Najbardziej prestizowa inwestcja apartamentowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Berlinga

Karczew,mazowieckie

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie rozkładowa wsch-zach.budynek ocieplony plus nowa elewacja. bardzo dobra inerastruktura , dogodny dojazd do warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Puławy,lubelskie

176 000 zł45 m² 3 911,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie praktycznie od razu do zamieszkania o powierzchni 44,55 m2. Mieszkanie położone jest na parterze w IV piętrowym bloku przy ulicy Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

227 500 zł65 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyposażenie kucni i łazienki w cenie, wc osobno. Pilnie sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38m2 na 2 piętrze w samym centrum Otwocka ul. Andriollego 49. Dwa pokoje i kuchnia do remontu , łazienka remontowana była 3 lata temu, do mieszkania przynależne są dwie piwnice ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Chojnice,pomorskie

195 000 zł56 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umiejscowione w zielonej i najspokojniejszej dzielnicy Chojnic. Położone dogodnie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Małkocin

Małkocin,zachodniopomorskie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

miła i spokojna okolica ,komunikacja miejska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Głubczyce,opolskie

157 000 zł63 m² 2 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wc oddzielne, funkcjonalny układ pomieszczeń, okna wymienione, roletki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

94 000 zł42 m² 2 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana-polecamy! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Piekarach Śląskich - Osiedle Wieczorka, usytuowane na 2-gim piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stodolna

Barlinek,zachodniopomorskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Barlinek - sprzedam mieszkanie własnościowe / pełna własność/ wraz udziałem we współwłasności gruntu w centrum miasta przy ulicy Stodolnej o łącznej powierzchni 49,70 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Do sprzedania mieszkanie po całkowitym remoncie. Duży pokój dzienny (23 m kw.) z aneksem kuchennym i balkonem , sypialnia (14 m kw.), przedpokój, łazienka Mieszkanie jasne, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie do sprzedaży na Pradze Północ. Nowy budynek! pilnie! Powierzchnia: 53 m2 Dwa pokoje: 22 m2 , 11 m2; kuchnia 9,30 m2, łazienka, balkon. Mieszkanie zadbane, słoneczne, ciche, okna od mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Zawadzkie,opolskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wymieniona cała instalacja elektryczna i hydrauliczna w mieszkaniu. Okna zabezpieczone przed otwarciem przez małe dzieci. Na wyposażeniu mieszkania zostają dwie duże szafy systemowe. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

35 000 zł18 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garaż murowany o powierzchni użytkowej 18,00 m2 z założoną księgą wieczystą z prawem współwłasności działki. Brama metalowa ocynk falista od wewnątrz ocieplana. W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszknie w Świętochłowicach przy ul.Wojska Polskiego .Mieszkanie-2 pokojowe, przestronne 55 m, na wysokim parterze 5-cio kondygnacyjnego bloku w cenie 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na 2 piętrze położone W spokojnej okolicy otoczonej lasami.SZYBKI I DOGODNY DOJAZD DO OPOLA(PKP,PKS,LINIA PRYWATNA).W POBLIŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Ciechanów,mazowieckie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Józefów,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe w pięknej, cichej i spokojnej okolicy. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 55,78 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ciekawe mieszkanie mansardowe - ostatnie piętro z tzw. skosami, ok. 40 m2 powierzchni tzw. użytkowej, ok. 70 m2 podłogi. Niski blok z lat 90 tych budowany z cegły, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej, starszej części miasta w bloku po termomodernizacji. 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, łazienka i wc razem. Ogrzewanie centralne miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

205 000 zł74 m² 2 770,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe w miejscowości Łagiewniki (32 km od Wrocławia). Pokoje o powierzchniach: 19,8 10,64 i 16,56 m2 łazienka: 5,51m2 kuchnia: 12,88m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bugaj

Wieluń,łódzkie

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe+łazienka+wc.Zadbane stolarka okienna drewniana,2piętro spokojna okolica ,spokojne sąsiedztwo.Lokalizacja w centrum osiedla,blisko do garażu,balkon ,czynsz około 420 zl,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawiedliwa

Łódź,łódzkie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dobra lokalizacja apteka całodobowa 100m , szkoła 60m , poczta 120m tel.   cena do negocjacji mieszkanie rozkładowe nowe okna plastiki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wołyńska

Chełm,lubelskie

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stadionowa

Węgrów,mazowieckie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie ma 69,95m2;od wschodu Pok.dzenny około16m2 ,Sypialnia około16m2(jest to pokuj wydzelony z 2 klatki wej. z pok.dzennego),pok.około10m2,Od zachodu pok.11m2,kuchnia widna 9m2,łażienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa pokoje z kuchnią 50 m kw, łazienka do remontu. Sprzedam pilnie|!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

260 000 zł57 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w podwyższonym stanie deweloperskim w Luboniu. Pokój z aneksem kuchennym około 25m2, małe pokoje 11 i 12m2, łazienka razem z wc 5,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Wola,śląskie

174 000 zł67 m² 2 597,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie wyremontowane, panele, gładż, glazura, nowe okna pcv, duzy balkon, kuchnia zabudowana,sypialnia wyposażona w meble. Okolica cicha i spokojna. Zaznaczam- cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

idealna lokalizacja (położone w scisłym centrum, a jednocześnie w miejscu cichym i spokojnym), niski czynsz (ca 130 zł/m-c), ustawne mimo małego metrażu , pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na osiedlu Zwycięstwa, zlokalizowane na jedenastym piętrze o powierzchni 46,8 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Przestronna, niezależna kuchnia z oknem. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broni Pancernej

Żary,lubuskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje nowe. Nowe okna, panele, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Mieszkanie jest bardzo ładne, ustawne. W pobliżu żłobek, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedam oryginalne mieszkanie trzypokojowe usytuowane w zrewitalizowanym budynku z lat 40-stych XX wieku w Poznaniu przy ul. Długosza, tuż przy ulicy Dąbrowskiego (nowy dach, remont klatek.