dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ładne, przestronne mieszkanie trzypokojowe w bloku z cegły z 1996 roku. Na podłogach terakota, ściany malowane. Sympatycznie zaaranżowane wnętrze, liczne zabudowy. Dodatkowym atutem są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jerzego Kukuczki

Katowice,śląskie

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Katowicach na osiedlu Kukuczki w bloku. Blok wybudowany w latach 80, posiada windę, parking, w pobliżu również parking strzeżony, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

299 000 zł55 m² 5 456,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Linie telefoniczne: tak Internet: tak Telewizja kablowa: tak Teren ogrodzony: tak Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica: tak Stan lokalu: do wprowadzenia Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

51 000 zł31 m² 1 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży kawalerka o pow. 31 m2 znajdujące się w centrum Bytomia, usytuowane na 3-im piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: pokoju, kuchni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Iława,warmińsko-mazurskie

310 000 zł99 m² 3 131,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże, luksusowe, słoneczne i przestrzenne mieszkanie. Polecam do oglądania po uzgodnieniu telefonicznym   . Dodatkowo bardzo duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ścinawa,dolnośląskie

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe po częściowym remoncie. Do mieszkania dodaje działkę ogrodową z altanka, studnią , drzewka owocowe itd. Nowe okna.Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pałacowa

Oława,dolnośląskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

mieszkanie 2 poziomowe / adaptacja strych/, na dole 64m2, na górze 30m2 i 20m2 skosów. Dwie łazienki góra - dół. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie nie jest zamieszkane. Wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zalesie

Gdańsk,pomorskie

170 000 zł28 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27,8. Blisko morza. Ogród, garaż. Salon z kuchnią,sypialnia, łazienka. Glazura oraz terakota. Zabudowa komandor. Ogrzewanie elektryczne. Stan dobry- do zamieszkania , pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Piękne, rozkładowe, słoneczne, blisko szkoły, sklepów, przychodni, pkp, pks, dobry dojazd do Wrocławia, spokojna i bezpieczna okolica, nowe plastikowe okna, nowe drewniane podłogi, nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam łande trzy pokojowe mieszkanie. Na podłogach dębowy parkiet, bardzo przestronna łazienka z dużym oknem, widna umeblowana kuchnia (ze sprzętami agd lodówka, płyta, piekarnik, zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

185 000 zł105 m² 1 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem 5 km od centrum Koszalina. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Konikowo, na poddaszu w domu wielorodzinnym. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota

Katowice,śląskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie umiejscowione na Katowickiej Ligocie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z domofonem, do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie o średnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ustka,pomorskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe i słoneczne.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Duże i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe położenie -tramwaje pst , pętla autbusowa , tesco ,szkoła ,poczta,bank ,sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość dokupienia garażu za 16 tys. zł, 150 m od mieszkania! Do sprzedania mieszkanie na 4 piętrze 4 piętrowego ocieplonego bloku z cegły niedaleko ul. Armii Krajowej. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dłuskiego

Ozimek,opolskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, położone w Ozimku przy ul. Dłuskiego I piętro, o pow. użytkowej. 45m2 ( 2 pok. kuchnia, łazienka, duży przedpokój, balkon) wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Białystok,podlaskie

240 000 zł53 m² 4 511,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Winda: nie Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica: tak Stan lokalu: do remontu Okna: nowe pcv Balkon: loggia Rok budowy: 1998 Ilość pokoi: 3 Podłogi pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

245 484 zł45 m² 5 455,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w budynku z 2009 roku. Nowoczesny wielorodzinny budynek usytuowany został w samym centrum Krynicy Zdrój tj. pomiędzy ul. Piłsudskiego i Dąbrowskiego. Ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Pruszków. Mieszkanie trzypokojowe w Pruszkowie w rewelacyjnej lokalizacji. Do przystanku kolejki wkd jest jedynie 3 minuty drogi, obok wszystkie rzeczy potrzebne do życia odległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na drugim pietrze .Osiedle Ostoja Wilanów. 71,40m2.trzy pokoje .mieszkanie wykonczone , ,kuchnia i lazienka wyposazone .pralka .firany ,karnisze ,stół.w cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, po przeróbkach. Częściowo do odświeżenia (jeden pokój świeżo po generalnym remoncie). Podłogi - drewniane deski (w dwóch pokojach na deski położono panele).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania bez pośrednictwa do negocjacji 3 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Legionów Dąbrowskiego, powierzchnia 48 m2 , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, orientacja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze (48 m2). Ciepłe słoneczne, z przestronną kuchnią (8,6 m2) i ustawnymi pokojami (4,5m x 4,0m oraz 4m x 3m). CO i cw miejskie. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

159 000 zł68 m² 2 338,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Bytomiu-Miechowicach. Jest to w chwili obecnej najlepsza dzielnica Bytomia. Są tu szkoły, przedszkola, sklepy i centrum handlowe Plejada. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anny

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne rozkładowe, ciepłe mieszkanie o powierzchni 50m2. Dwa pokoje kuchnia łazienka. wyremontowane w listopadzie 2009 wraz z wymianą stolarki okiennej. W kuchni meble na wymiar na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Leśna,dolnośląskie

115 000 zł56 m² 2 053,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2005 ( nowe okna,drzwi,centralne ogrzewanie,woda,elektryka,podłogi) do odświerzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Głowno,łódzkie

132 000 zł53 m² 2 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

pilnie sprzedam luksusowo urządzone mieszkanie w nowym bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe do remontu lub zamieszkania od zaraz.Tylko powazne oferty!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Pyrzyce,zachodniopomorskie

42 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! centrum Kawalerka, powierzchnia 42 m2. Pokój z 2 oknami i małą garderobą ,kuchnia z 2 oknami wyposażona w meble kuchenne w zabudowie ,łazienka z 1 okienkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Bardzo zadbana kawalerka,po kapitalnym remoncie,słoneczna,opomiarowana w liczniki wody ciepłej i zimnej,gaz-ryczałt w czynszu,winda,balkon zabudowany 7 m2,latem jest wykorzystywany jako.