dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

684 800 zł86 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł36 m² 27 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia o pow. 36 m Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 w cichej, zielonej części Ursusa - Czechowice na Osiedlu Jerozolimskie. Budynek Ogromnym atutem osiedla jest fakt, że znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł54 m² 18 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie w apartamentowcu z 2018r. komfort, zieleń i doskonała lokalizacja w jednym Cena: 995 000 pln Powierzchnia mieszkania: 53,71 m Cena za m : 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż klimatyczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w spokojnej, zielonej części Warszawy - w Wesołej. Przestronne, z dużym potencjałem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

781 000 zł66 m² 11 847,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurantowa

Lublin,lubelskie

519 000 zł74 m² 7 032,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie czteropokojowe położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czechów *ogłoszenie bezpośrednie, 0% prowizji od kupującego* Rozkład mieszkania: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

679 999 zł49 m² 13 914,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Premium Estates prezentuje nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością przywrócenia układu mieszkania 3-pokojowego - układ widoczny na załączonym rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena! pilna sprzedaż! przyjemne I ładnie zaaranżowane mieszkanie W centrum gdyni! budynek Z windą. Idealny punkt komunikacyjny, nieopodal Kamiennej Góry, blisko bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kraków,małopolskie

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną przy osiedlu Tysiąclecia (nowa Huta, mistrzejowice). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4- piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł29 m² 16 041 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Wolskiej 165. Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

599 000 zł44 m² 13 524,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje mieszkanie przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Bronowice, kraków. Zapraszam! lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Bronowickiej w rejonie Bronowice, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 588 zł55 m² 9 851,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

339 000 zł55 m² 6 208,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,60 m 2 położonego w Tarnowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

436 969 zł50 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

350 000 zł48 m² 7 345,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje do własnej aranżacji na osiedlu XV-Lecia. Pierwsze piętro w niskim blok z cegły, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie cechuje atrakcyjny rozkład pomieszczeń, dający wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Gdynia,pomorskie

639 000 zł60 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Karwiny II - środkowa część dzielnicy , ulokowanej wzdłuż ściany lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego , idealne miejsce wypadowe na spacery szlakiem Zagórskiej Strugi , miejsce otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

665 000 zł54 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

636 617 zł60 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,41m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie W centrum bielanbardzo ładne, duże, słoneczne, przestrzenne mieszkanie. Położenie: ul. Sosnowa, bielany Wrocławskie. Dwie zamknięte sypialnie plus trzecia na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł32 m² 16 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Okolica zatopiona w zieleni, zabudowa z dużymi przestrzeniami między budynkami! Ponadto tuż obok stacji metra oraz przystanku autobusowego. 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł42 m² 14 819,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zbuduj swoją własną, przytulną przestrzeń w fantastycznym miejscu Żoliborz, ul. Broniewskiego 8a Atuty: - do własnej aranżacji - z możliwością zrobienia 2-pokoi - przestronny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł71 m² 22 592,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja brabank invest komfort zakup tylko za gotówkę Jest w pobliżu wszystkiego co niezbędne - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

402 391 zł44 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

360 231 zł42 m² 8 492,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Opole,opolskie

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie udaje nowoczesnego showroomu. Ono żyje kolorem, detalem, funkcjonalnością. Na 47,7 m znalazło się miejsce na dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

1 045 000 zł75 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

488 800 zł51 m² 9 531,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

534 708 zł49 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 535,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

549 999 zł46 m² 11 853,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 549 999zł (11853 zł/m ) Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

535 000 zł44 m² 12 084,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje Z osobną kuchnią! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyposażony lokal w centrum miasta Nowoczesny, wykończony z wyjątkową dbałością o detale apartament w inwestycji Centrum Park przy ulicy Franciszkańskiej to propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Kraków,małopolskie

572 754 zł36 m² 15 909,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik czerwony 6 km od centrum karkowa Rooftop to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe widoki na panoramę miasta, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł42 m² 22 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała inwestycja, lokal położony W samym sercu gdańska, w sąsiedztwie historycznej starej stoczni, ul. Elektryków I foodhall montownia. Stąd zaledwie kilka kroków na strarówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.