dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rakowiec

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cichy, kameralny dom.Blisko na bazarek, do Hali Banacha, przedszkole, bardzo blisko na Akademię Medyczną, wydział Matematyki UW, Centrum Sportu UW, Wydz. Biologii uw, blisko na Pole Mokotowskie. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wesoła

Mysłowice,śląskie

216 000 zł77 m² 2 805,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Okazja! mieszkanie W mysłowicach! Do sprzedania przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 77,11 m2; w nowym budownictwie z cegły w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

174 000 zł58 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58m2, trzypokojowe. Na podłodze położone są panele,obie łazienki wyłożone w płytkach,okna pcv. W skład wchodzą dwie piwnice, a także bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ogrody

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

glazura terakota, panele, okna pcv,nowa elektryka i hydraulika, kuchnia w zabudowie możliwośc zakupu z murowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterlinga

Łódź,łódzkie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43m2 na 1piętrze Woda,gaz. Meble kuchenne zostają + (kuchnia gazowa , piekarnik , zmywarka). Szafa wnękowa w przedpokoju zostaje. Telewizja + internet. Możliwość wynajęcia garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 2 piętrze bloku 4 piętrowego na ul. Ściegiennego. Wokół bloku zielono, dość cicho, spokojnie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłogach panele, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

338 000 zł58 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2, powierzchni całkowitej 66 m2. Usytuowane w cichym, kameralnym zespole niewielkich domów, zbudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 położone w spokojnej dzielnicy Katowic- brynów. Mieszkanie znajduje sie na 3 piętrze trzypiętrowego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł34 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie: warszawa, ul. Dzika 34 m2 k. Arkadii. Ciche, urocze, w kameralnym budynku Mieszkanie typu studio. urzadzone w mininmalistycznym stylu. Gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruciane-Nida

Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mazury ruciane-nida Sprzedam mieszkanie kawalerka 37m2 w bloku przy ul.Gwarnej na II piętrze. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie w 2006r , olicznikowane i z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Białystok,podlaskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w niedawno wybudowanym bloku. Wysoki parter. Bardzo cicha okolica, z balkonu widok na lasek. Wszystkie pomieszczenia dostępne z przedpokoju. Kuchnia oddzielna (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Puławy,lubelskie

206 954 zł46 m² 4 499 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie po remoncie w 2005 r,2 pokoje -17m2 i 11m2, kuchnia- 6,5m2,przedpokój- 5,6m2, łazienka-5m2,wystawa okien południowo-zachodnia,okna drewniane starego typu zadbane, na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

192 000 zł53 m² 3 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam atrakcyjnie położone mieszkanie 3 pokojowe na I pietrze bloku usytułowanego z dala od ulic , blisko kościół , szkoła , sklepy. Pokoje ok 16,5 m2, 11 i 10 m2 , kuchnia 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł57 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wejścia w stanie idealnym w poszukiwanej lokalizacji. Strzeżone i zamknięte osiedle na którym można parkować samochód za opłatą 100 zł miesięcznie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arki Bożka

Bytom,śląskie

133 000 zł45 m² 2 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! super okazja! W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 45.20m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Bytomia - Arki Bożka, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

379 000 zł101 m² 3 752,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie W katowicach-centrum możliwośc negocjacji ceny! W naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie własnościowe w kamienicy w centrum katowic. Mieszkanie o pow. 101m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połtawska

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 + 4m2 balkon oraz 3m2 komórka lokatorska. Wysoki standard oraz pełne wyposażenie, drzwi antywłamaniowe, okna pcv. W budynku winda, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

120 000 zł59 m² 2 033,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Prusinowie, 3 km od Gryfic. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, dwa garaże i piwnica. Mieszkanie w dobrym stanie, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rozdroże

Kraków,małopolskie

240 000 zł28 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Agencje nieruchomości - proszę nie telefonować! Środkowe ciepłe mieszkanie, bardzo niskie opłaty (czynsz 200zł z co i wodą)! Pokój 17m, kuchnia 4,4m, balkon 4,7m, łazienka 2,8m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drozdów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Idealne mieszkanie dla młodego małżeństwa. Bardzo niskie koszty eksploatacyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wilków

Wilków,dolnośląskie

240 000 zł105 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

do mieszkania przynależy garaż o pow. 27m2 wraz z działką rekreacyjną o pow. 125m2. Garaż i działka znajduje się w odległości 10 metrów od budynku. Z okien mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Cetniewo

Władysławowo,pomorskie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament z aneksem kuchenym, sypialnią oraz pokojem dziennym. W pobliżu plazy (50m), cos Cetniewo oraz parku wodnego. Znajduje się w Hotelu Velaves z dostepem do basenów , sauny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Konstytucji 3 Maja

Starogard Gdański,pomorskie

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe położone w bardzo dobrej lokalizacji, trzeci pokój został połączony z kuchnią, po usunięciu ściany pomiędzy kuchnią a małym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Słoneczne mieszkanie na poddaszu z pięknym tarasem. Zamieszkały przez trzy rodziny.Możliwość zwiększenia o trzeci pokój ze strychu (ok. 18 m2)bez czynszowe,działka przydomowa, na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Klatka po generalnym remoncie - czysta i zadbana, wstawione zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Przedpokój - zabudowa stała typu Komandor w kolorze klon z rattanem. Pokój dzienny (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Babie Doły

Gdynia,pomorskie

168 000 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada pokój o pow.15m2, kuchnię z oknem (jasną) 5m2, łazienkę do remontu 3m2. Okna pcv. W pobliżu ścieżka rowerowa, szkoła, przedszkole, kościół. Czynsz lato 150,00zł;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Panewniki

Katowice,śląskie

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego w Katowicach, dzielnica Panewniki. Mieszkanie o powierzchnie 61m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki (wc osobno).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Łódź,łódzkie

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

! bez pośredników, bez dodatkowych kosztów.! oferta obejmuje sprzedaż komfortowego mieszkania w konwencji apartamentu z garażem. Forma własności: własność hipoteczna Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Chorzowa, o powierzchni 50m2. Znajduje się na 2 piętrze, trzypiętrowego budynku. Składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bańgów

Siemianowice Śląskie,śląskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do lekkiej negocjacji! Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze niskiego bloku. Ponadto w mieszkaniu znajduje się kuchnia z oknem, wc, łazienka, przedpokój, piwnica, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł80 m² 6 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysokiej klasy apartament przy ulicy Bończyka na wrocławskich Karłowicach, usytuowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, z własnym podwórkiem, i ogrodem, regularnie pielęgnowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Suchań,zachodniopomorskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe ,3 pokoje ,kuchnia otwarta ,przedpokój łazienka, balkon. Mieszkanie jasne , słoneczne , niewysoki czynsz , centralne ogrzewanie , mieszkanie jest bardzo ciepłe , Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówek

Gdynia,pomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe bardzo słoneczne o pow. 50m2. Duży pokój ok. 17m2, 2 mniejsze pokoje ok. 9m2, kuchnia widna ok. 6m2, łazienka ok. 4m2. Jeden pokój przechodni. W kuchni zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio słoneczne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 na 4 piętrze. Spokojna okolica w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Okrzei. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Broniewskiego

Włoszczowa,świętokrzyskie

152 000 zł47 m² 3 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, nowe okna, garaż za blokiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Niemodlin,opolskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji pod numerem:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski czynsz, mieszkanie środkowe- ciepłe, nowe okna. Więcej informacji pod nr telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie katowice-piotrowice! W naszej ofercie do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 znajdujące się w Katowicach-Piotrowicach. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesny, urządzony apartamencik, możliwość zamieszkania od razu bez dodatkowych kosztów. 2 pokoje, 37,6 m2 na nowym osiedlu Sokółka. Budynek nowy z 2007 r. Mieszkanie nowe, wykończone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Koszalin,zachodniopomorskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie własnościowe po kapitalnym remoncie. Dwustronne, rozkładowe, słoneczne. Mieszkanie na Ip. szczytowe (szczyty ocieplone pod koniec 2009r.). Niskie koszty utrzymania: czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Starogard Gdański,pomorskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 49m2.Mieszkanie znajduje się na parterze.Mieszkanie jest po remoncie.Blok znajduję się w centrum miasta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij