dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Suwałki,podlaskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,2 m2. Mieszkanie położone około 300m od Plaza Center. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania od zaraz. We wszystkich pokojach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Zamość,lubelskie

129 000 zł41 m² 3 146,34 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w bloku, piętro to łączy ze soba dwie klatki dzieki czemu istnieje możliwosc korzystania z dwóch wind. W pobliżu bloku znajduje sie szkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bieganów

Bieganów,lubuskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

mieszkanie po kapitalnym remoncie, blok ocieplony, balkon zabudowany panelami i ma zamontowaną roleta zewnętrzną, w cenę wliczony jest garaż, ogródek działkowy i piwnica, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kraśnik Fabryczny

Kraśnik,lubelskie

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 ( 49 m ) w Kraśniku Fabrycznym ( obok targu ). Wyodrębniona własność, księga wieczysta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: parkiet, gładź, zabudowa kuchni oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bodzentyńska

Iłża,mazowieckie

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wokół miasta cicha i spokojna okolica. Piękne tereny o każdej porze roku. Czyste powietrze, jezioro i wzgórze zamkowe. Mieszkanie nie zniszczone. Ewentualnie łazienka do remontu. Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sikorskiego

Czaplinek,zachodniopomorskie

55 000 zł20 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 20 m2. po remoncie. okna pcv. panele w pokoju i przedpokoju, glazura w łazience. nowy junkers gazowy! gaz z sieci! niskie oplaty: czynsz 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

162 000 zł44 m² 3 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania bezczynszowe w nowobudowanej kamienicy w dzielnicy Przedmieście Nyskie w Zgorzelcu - ul. Iwaszkiewicza 7 A. Budynek wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów : - cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2.Dwupokojowe z kuchnią,łazienką,przedpokojem oraz balkonem. Znajdujące się na 10 piętrze. Mieszkanie po remoncie,wymaga jedynie odświeżenia.W przedpokoju i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkocińska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Targówku (bródnie) o powierzchni 53,77 m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym kameralnym budynku (tylko 20 lokali), oddanym do użytku w 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Żywiec

Żywiec,śląskie

109 000 zł28 m² 3 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 28 m2 zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Zostały wymienione okna,instalacja hydrauliczna, grzejniki, drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Syców,dolnośląskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w "starym kinie", ul. Mickiewicza 4 - 160 metrów kwadratowych. Lokal jest klimatyzowany, 3 pokoje + aneks kuchenny, balkon. Wysoki standard bez czynszu, niskie opłaty. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliskość komunikacji i Metra. Mieszkanie odnowione w 2004 roku, do remontu pozostała łazienka. Kuchnia widna - połaczona pokojem dziennym, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

201 600 zł72 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M4, 72 m, osiedle Binków

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł34 m² 8 284,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwustronna, wygodna kawalerka na Muranowie. 17 m2 pokój, widna oddzielna ustawna 7 m2 kuchnia, łazienka z wc. Stan do częściowego remontu. W pokoju dębowy parkiet, wymienione okna, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka-Wschód

Piekary Śląskie,śląskie

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standarcie,usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Cena uwzględnia widoczną zabudowe kuchenną i szafe Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Budynek z nową elewacją, ocieplony, ogrodzony. W pobliżu przystanki autobusowe we wszystkich kierunkach bardzo łatwy dojazd do innych części Warszawy. Okolica spokojna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone bardzo korzystnie, w pobliżu szkoła, sklepy, ryneczek. Łatwy dojazd do centrum miasta, centrum franowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

183 365 zł28 m² 6 548,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Osiedle zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Inwestycja realizowana w dwóch etapach. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość i łatwy dojazd do centrum miasta, za pośrednictwem trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Informacje dodatkowe ochrona, osiedle zamknięte, domofon, ogrzewanie centralne, telefon, internet, zabudowa kuchenna, wanna, osobne wc, garderoba, spokojna okolica, niska zabudowa, las, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w rzeszowie przy ulicy Starzyńskiego o powierzchni 64 m2 (4 pokoje, III piętro, niski blok). Super lokalizacja. Telefon kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daszyńskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie 52,5 m2 w centrum miasta. 1 piętro w 4 piętrowym budynku z 2009 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaromin

Trzebiatów,zachodniopomorskie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy,po kapitalnym remoncie.Blok nowo ocieplony i wyremontowany.Do mieszkania należą dwie piwnice i pomieszczenie gospodarcze, jest również strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

149 000 zł74 m² 2 013,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 74 m2, blok z cegly!po remoncie, 3 oddzielne pokoje,duza jasna kuchnia, łazienka z oknem, wc. Do mieszkania przynaleza az 2 piwnice!, mieszkanie posiada 6 m loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Górny Sopot, stara kamienica. Mieszkanie ciche, wyremontowane i opomiarowane. Na podłogach panele oraz terakota. Z dwóch pokoi urządzony jeden z częściowo zachowaną ścianą nośną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Zabrze,śląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam, dwupokojowe mieszkanie 53m2 z balkonem i tarasem w centrum Zabrza (okolice pl. Słowiańskiego).Mieszkanie z bardzo ładnym układem pomieszczeń, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

90 000 zł73 m² 1 232,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena za mieszkanie 90 000 zł! Na miejscu można znaleźc prace sezonową. Niemierzyno jest oddalone 5 km od Świdwina, 50 km od Kołobrzegu , 120 km od Szczecina , 70 km od Koszalina. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Łowicz,łódzkie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Łowicz - centrum - parter - 57,90 m2 - 4 pokoje - 1p = 9,69 m2, 2p = 14,85 m2, 3p = 9,69 m2, 4p = 7,80 m2, kuchnia = 6,24 m2, łazienka = 2,1 m2, wc = 1,09 m2, korytarz = 5,68 m2 + 0,76 m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

139 000 zł52 m² 2 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie Czechowice-Dziedzice- 52m2 czechowice-dziedzice, sprzedam mieszkanie o pow. 52 m2 w centrum miasta. Mieszkanie mieści się w 2 piętrowym bloku na parterze. Lokum jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Niedźwiadek. Oddzielna kuchnia. Łazienka i ubikacja osobno. 10 min pieszo od stacji skm, 2 minuty od pętli autobusowej - bezpośredni dojazd do centrum. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okna drewnianie, blok ocieplony. Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, spokojnej okolicy. W pobliżu przedszkole (50 m), szkoła, sklepy, przychodnia, plac zabaw i duża przestrzeń zieleni. Mieszkanie utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Koseły

Sandomierz,świętokrzyskie

90 000 zł23 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamienię kawalerkę na mieszkanie 2-pokojowe, lub sprzedam. Kawalerka zadbana, po remoncie,płytki,panele,nowe okna.Lokalizacja w centrum miasta, na parterze.Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne