dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chociule

Chociule,lubuskie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie!sprzedam mieszkanie -(z powodu wwyjazdu)-nowa cena Sprzedam mieszkanie własnościowe, księga wieczysta ,wspólnota mieszkaniowa 3 pokoj ,kuchnia podzabudowe w cenie mieszkania,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kutrowskiego

Oława,dolnośląskie

255 000 zł67 m² 3 805,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena 255 000 zł do negocjacji Sprzedam przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oławy. Lokal ma 67 m,mieści się na 1 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie, został wymieniony cały system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Bolszewo,pomorskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w Bolszewie, przy ulicy Szkolnej, metraż 34,95 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jednym połączonym z aneksem kuchennym, gdzie jest wyjście na balkon, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe po wymianie okien instalacji elektrycznej ,c- o nowe gazowe wymiana rur wodnych i gazowych zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam m3 po generalnym remoncię, okna wymienione, wszystkie drzwi łącznie z futrynami wymienione, kuchnia na wymiar, szafy komandor, na podłogach panele, glazura, łazienka wykafelkowana, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie na Stroszku bez pośredników! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą(bez zadłużeń) Bytom Chorzowska - Oś. Arki Bożka 37m kw z co, 6-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Teklin

Żyrardów,mazowieckie

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadbane, słoneczne mieszkanie, po remoncie przeprowadzonym kilka lat temu, składające się: z 3 pokoi 20, 13, 10m2, kuchni 10m2, łazienki 4m2, osobnego wc, przestronnego przedpokoju. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie29 m2 mieszczące sie na Halembie II przy ul. Energetyków, spokojna okolica ,szkoła ,przedszkole, przystanek autobus. Mieszkanie ma nowe okna pcv a sam blok jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

50 m2, 2p, hipoteczne własnościowe, piwnica, drzwi antywłamaniowe, parkiet, budynek z cegły, do odświeżenia, kuch.jasna, ogrz.centralne, okna PCV blok ocieplony i odnowiony, teren wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

154 959 zł47 m² 3 297 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, dwa balkony, jasna kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Konstytucji 3 Maja

Starogard Gdański,pomorskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie przytulne, wykończone do natychmiastowego zamieszkania. Nowoczesna łazienka, kuchnia zabudowana z kompletnym agd, w pokoju szafa typu "komandor". Spokojna dzielnica. Do miasta 10 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

266 000 zł70 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymagające remontu, podłogi drewniane, kuchnia z zabudową, wymienione okna, oddzielne wc, przy ulicy jednokierunkowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tczew

Tczew,pomorskie

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

wejście do mieszkania dodatkowo zabezpieczone poprzez zabudowaną klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

70 000 zł35 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe dwupokojowe 35m2, pierwsze piętro środkowe, budynek duży ceglasty stan dobry: piwnica, strych, komórka z oknem na drugim piętrze (można z niej zrobić pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu sa nowe okna, tynki. Budynek ma nową elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kochłowice

Ruda Śląska,śląskie

154 000 zł59 m² 2 627,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w Rudzie Śląskiej- dzielnica Kochłowice o powierzchni 58,5 w cenie 154 000 zł (cenę można jeszcze negocjować). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zawadzkiego Zośki

Kraśnik,lubelskie

94 000 zł28 m² 3 357,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie 28m,nowe okna i drzwi wejsciowe,blok po termodernizacji,balkon, widna kuchnia,blisko sklep i przystanek i szkola,cena do negocjaci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe w cichej i spokojnej części Podzamcza. Mieszkanie jest po starszej osobie - do odnowienia (wiadomo większość woli zrobić remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Pawła II

Jarosław,podkarpackie

200 000 zł71 m² 2 816,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta 71 m2, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 62 m podłogi drewniane deska sosnowa ,lazienka glazura terakota

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwustronne, środkowe, słoneczne. W kuchni zabudowa stała. Duży pokój zabudowa (pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi). Podłogi w pokojach -panele, łazienka,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

192 000 zł68 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Z powodu zmiany miejsca zamieszkania sprzedam mieszkanie. Niebanalne, ciepłe, czyste,ciche, na tzw. poddaszu w 15-letnim bloku z cegły bez stropodachu. Wyśmienita lokalizacja- przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grochów

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł36 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, po generalnym remoncie w roku 2009. Mieszkanie położone w pobliżu placu zabaw, parku skarszewskiego, niedaleko ronda Wiatraczna (w przyszłości planowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie 51m na Białołęce, osiedle Dąbrówka Wiślana. Wysoki parter, 2 pokoje + aneks kuchenny, garderoba, przedpokój, balkon 6 m 2. Drzwi wejściowe bardzo trudne do sforsowania, mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio: na sprzedaż mieszkanie po remoncie. Nowe okna pcv wraz z roletami, mały pokój: na ścianach gładzie na podłogach panele. Duży pokój: ściany - tapeta, podłoga panele, przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszystkie ściany działowe. Więcej informacji po numerem telefonu:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

370 000 zł74 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4pokojowe,piękny rozkład,ciche,ciepłe,przestronne ,okna pcv,gładzie,klepka buk,szafy dodatkowy 11 m.korytarz dla 2 rodzin,piwnica,miejsce parkingowe,centrum Marek,wszędzie blisko.Sprzedam lub zamięnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Suwałki,podlaskie

64 860 zł50 m² 1 297,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Poczta Polska sa sprzeda: lokal mieszkalny numer 5 o powierzchni użytkowej 50,08 m2 usytuowany na I piętrze w budynku mieszkalnym, który to budynek posadowiony jest na będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego-Grota

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

185 600 zł64 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe po częsciowym remoncie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, dużego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, toaleta osobno oraz przestronnego hollu. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania jest to uzgodnienia. Tanio!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

160 000 zł64 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe. 64,19 m2, słoneczne, trzy pokoje, duża kuchnia, łazienka, wc, piwnica. Po remoncie, ogrzewanie oc, wysoki parter, okna pcv, panele, terakota w łazience i wc, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Katowice,śląskie

385 000 zł77 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedaję mieszkanie w samym centrum Katowic , w bardzo cichej i korzystnej lokalizacji, w kamienicy na ulicy Skłodowskiej. Mieszkanie ma 77 m2 i składa się z 2 dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Legnica,dolnośląskie

143 000 zł42 m² 3 404,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spół.-własn.w centrum Legnicy,atrakcyjna lokalizacja,rozkładowe,2 pok.kuchnia w zab.,przedpokój-szafa komandor z lustrami,drzwi antywłamaniowe,wymienione inst.Parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: własnościowe (wspólnota mieszkaniowa)70m2 , nasłonecznione, cztery pokoje (osobno wc i łazienka), co i cw z sieci, dwa balkony, III piętro (budynek czteropiętrowy),domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie Z przynależnym ogródkiem za oknem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruta

Gryfice,zachodniopomorskie

280 000 zł84 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe 84 m2, piwnica 10 m2, strych. 23,44% udziału we własności części wspólnych budynku i działki gruntu o pow. 889 m2.Mieszkanie w stanie dobrym, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 16/11/9 .Kuchnia otwarta na duży pokój ,mieszkanie do odświeżenia ,w łazience kafelki do ewentualnej wymiany(?) Blok po remoncie elewacji-ociepleniu i po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w Legnicy o powierzchni 70 m2, dwupokojowe , dzielnica tarninów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Sprzedam słoneczne mieszkanie w centrum Zawiszowa ul. H. Brodatego. Usytuowane jest na 4 piętrze z balkonem, dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Podłogi - panele,na przedpokoju szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włoszczowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

173 850 zł57 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po częściowym remoncie , jasne , słoneczne blisko szkoła szpital plac zabaw apteka sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skarszyn

Skarszyn,dolnośląskie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Komfortowe, jasne, rozkładowe mieszkanie 80m2 na pięknie położonym, małym osiedlu, na wzgórzu wśród zieleni. 4 pokoje (14, 9,11, 25 m2) kuchnia 9m2, przedpokój, hol , osobna łazienka i wc,.