dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

379 000 zł69 m² 5 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wraz Z przypisanym gruntem do wyłącznego użytkowania W domu 4 rodzinnym W okolicy hala lodowiskowa, wyciągi narciarskie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałandy

Oświęcim,małopolskie

128 500 zł38 m² 3 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko centrów handlowych, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych,przystanki komunikacji miejskiej niedaleko galeria handlowa. Ładnie wykończone:parkiety na podłogach, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pok. 37m2, przy Piotrze i Pawle, 7 piętro, mieszkanie szczytowe z zabudowanym korytarzem, 110 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

480 000 zł96 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 poziomowe na monitoriwanym osiedlu, przy granicy z Wrocławiem, położone na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, znajdującego się na nowoczesnym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche i słoneczne z ładnym przestrzennym widokiem na Warszawę. W mieszkaniu zostały wymienione okna na plastikowe a także zainstalowano solidne drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez czynszowe w starym budownictwie pow.65m2, 2 pokoje, balkon,miejsce parkingowe, osobne wejście do budynku, mieszkanie na piętrze, nowe okna , ogrzewanie gazowe,nowy piec dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okna mieszkania w kierunku południowym i północnym, mieszkanie na poddaszu, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy i pkp. Sprzedaż mieszkania najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejarzy

Jaworzno,śląskie

58 000 zł37 m² 1 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

mieszkanie jest w stanie do remontu. moim zdaniem taka cena to szaleństwo ,jeżeli szukasz mieszkania dzwoń ,nie krępuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię mieszkanie na większe lub domek jednorodzinny. W mieszkaniu wymienione są okna -pcv i podłogi-panele.Lokalizacja-blisko szkoła, supermarkety, ośrodek zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

185 000 zł69 m² 2 681,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie połozone blisko centrum, w sąsiedztwie park, szkoła muzyczna, wsz, apteka, sklep spozywczy, z kuchni piękny widok na Sandomierz, z balkonu widok na budynek Sądu i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Radom,mazowieckie

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pobliżu zalew, szkoła, kościół, przychodnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

185 000 zł69 m² 2 681,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu plac zabaw, szkoła, poczta, kościół, bardzo miłe i spokojne sąsiedztwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

gaz ziemny, mieszkanie po kapitalnym remoncie, okna pcv, ogrzewanie etarzowe, opłaty miesieczne 118 zł, pomieszczenie gozpodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

235 000 zł64 m² 39 166,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest bardzo wygodne i w dobrej lokalkizacji. Możliwość przebudowy na liczbę pokoi mniejszą lub większą, są 2 balkony, piwnica i pomieszczenie gospodarcze na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Baborów,opolskie

52 000 zł34 m² 1 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

7-mio lokalowy budynek z podwórkiem. Wysoki parter, osobne wejście od ogrodzonego podwórka, całkowity remont mieszkania przeprowadzony w 2008 r: nowe okna, drzwi, panele, kafelki, co-gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

253 000 zł34 m² 7 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji, kameralna lokalizacja. Osiedle na zamknięte, strzeżone z 2002r. Budynek położony położony w głębi osiedla. Lokal składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam kawalerke o powierzchni 20m kuchnia lazienka z wc pokoj z duzym balkonem umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie.Mam do sprzedania małe, przytulne i ciepłe mieszkanko 2-pokojowe, o podwyższonym standarcie.Solidnie położone gładzie w całym mieszkaniu. Wymieniona instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna II

Michów,lubelskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Michowie , powiat lubartowski,47 m2,na partrze,zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie-teren ogrodzony;ciche ,spokojne,bezpieczne miejsce.Dwa pokoje ,kuchnia,lazienka,przedpokoj,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54,5 m2,4 pokoje,parter/3,balkon-loggia z zejściem na ogródek, blisko park,sklepy szkoły,przedszkola,banki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Brzesko,małopolskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, panele na podłodze w przedpokoju, dużym pokoju, oraz kuchni, po wymianie okien, łazienka po kapitalnym remoncie. kablówka, internet,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucharskiego

Ozorków,łódzkie

205 000 zł62 m² 3 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, wystawa okien wschód południe zachód, w bloku przy ul. Sucharskiego, piętro I powierzchnia 62,3 m wysokość ok.2,80 m blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z powodu wyjazdu sprzedam mieszkanie, 2 pokoje: 18 i 12 m2, jasna oddzielna kuchnia 9m2, łazienka, korytarz, balkon. W pokojach panele, kuchnia korytarz I łazienka płytki, okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

109 000 zł35 m² 3 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie świeżo wyremontowane,nowe drzwi antywłamaniowe,podłoga szwedzka,okna pcv,kuchnia i łazienka-płytki,ogrzewanie gazowe.nie wymaga żadnego wkładu finansowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karsibór

Karsibór,zachodniopomorskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

lokal własnościowy w 12 rodzinnym bloku, dwupiętrowym, jedna klatka schodowa, podpiwniczony w cenie sprzedaży jest garaż własnościowy ok. 300m od budynku, budynek gospodarczy własnościowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum - 5 minut do Metra. Po sąsiedzku Kino, usługi, sklepy. Budynek z cegły, z windą. 1 duży pokój z balkonem i narożnym oknem, kuchnia widna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Mszana Dolna,małopolskie

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, dużym balkonem /piękne widoki/ mieszczące się w bloku na ul. Starowiejskiej w Mszanie Dolnej. Mieszkanie po remoncie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Baszewice

Baszewice,zachodniopomorskie

160 000 zł78 m² 2 051,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub wynajem 4-pokoje łazienka wc {oddzielnie} duża kuchnia duży balkon duży przedpokój dwie piwnice 20m2 30 km od morza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Lublin,lubelskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam serdecznie, mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 60 m2 (os. Czuby Widok) Rok budowy 1989. Piętro 3 z 4. Blok - wielka płyta niedawno zmodernizowany. Cena to 310.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

230 000 zł59 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ładne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze budynku trzykondygnacyjnego przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie z przestronnym przedpokojem, wygodną kuchnią, dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł60 m² 7 366,67 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ocieplonym, odnowionym budynku - nowe piony, instalacje, elewacja po ociepleniu, wymiana balkonów. Bliskość komunikacji, na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Lubaczów,podkarpackie

165 000 zł61 m² 2 704,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzypokojowe, jeden duży pokój, dwa mniejsze, oddzielna kuchnia, duży balkon, łazienka i wc osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ciche i słoneczne mieszkanie położone 200m od morza. Trzy pokoje o powierzchni 21,12,9m2. Podłogi w pokojach wykonane z deski sosnowej. W przedpokoju szafa w zabudowie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

180 000 zł63 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Głogowie, na Os. Kosmonautów Polskich. Mieszkanie o pow. 63,3 m.kw., jest zlokalizowane w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze. Trzy pokoje, balkon, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerska

Mieszkowice,zachodniopomorskie

143 928 zł72 m² 1 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam ciepłe mieszkanie w spokojnym miasteczku. Mieszkanie w nowym domu wielorodzinnym. Atmosfera domku jednorodzinnego. Stan deweloperski (tynki, parapety, posadzki, kompletne instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chemików

Oświęcim,małopolskie

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe, ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 39,66 m kw. z zabudowaną oddzielną widną kuchnią. Zabudowana rozsuwana szafa w pokoju. Mieszkanie dobrze oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Otwock,mazowieckie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na zamkniętym zielonym,wspaniale zagospodarowanym osiedlu. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek komunikacji prywatnej oraz pkp. Bezprzewodowy internet, telewizja cyfrowa W gniazdku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Knurów,śląskie

91 000 zł35 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne,wymienione okna,ślepa kuchnia.jeden pokój większy drugi pokój wąski mały.Mieszkanko bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Staszów,świętokrzyskie

86 000 zł32 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Staszowie, mieszkanie przy ul. Sienkiewicza. Blok dwuklatkowy, na osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia mieszkania 32m , II piętro: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie 48 m na osiedlu "Kopernika" w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku. W budynku tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł67 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ,szkoły,przedszkoli,poczty,centrów handlowych oraz komunikacji miejskiej.Oddzielne WC,balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij