dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 555 zł57 m² 2 729,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe na Piaskowej Górze z kuchnią, balkonem, łazienką, z przechodnim dużym pokojem. Blok mieszkalny ocieplony w 2006 roku, 2 piwnice, w okolicy Ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Cychry,zachodniopomorskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego i internetu. Miejscowość rozwojowa, szkoła, kościół, sklepy, wile zakładów pracy. Wymienione zostały okna w mieszkaniu i podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Huby

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł64 m² 6 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Cztery pokoje. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa; podłogi - parkiet, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubań

Lubań,dolnośląskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Piast III. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga praktycznie żadnego wkładu finansowego. W kuchni pozostają meble pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Kraśnik,lubelskie

180 000 zł68 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W pobliżu bloku można zakupić garaż. Mieszkanie mogę zamienić na dom w okolicach Kraśnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spółdzielcze własnościowe na osiedlu Gocław-Jantar, ul.Sosabowskiego. Piętro 4 w bloku 8piętr. Powierzchnia; 68,19 m2, 3 pokoje: 22m2, 12m2, 9m2, łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizcja, w pobliżu dworca pkp i pks, przystanków mpk, szkół, przedszkoli oraz sklepów, 15 minut spacerem od Starego Miasta.Idealne mieszkanie dla pary.Doskonały rozkład, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Sołą

Kęty,małopolskie

165 000 zł64 m² 2 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na czwartym piętrze z widokiem na góry na osiedlu Nad Sołą. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

mieszkanie słoneczne,mili sąsiedzi,piękny widok na panoramę miasta,blok ocieplony w 2010 roku.w pobliżu przedszkole,szkoła podstawowa nr.4,sklepy,przystanek autobusowy,blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

105 000 zł44 m² 2 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku, nowy junkers, niski czynsz, + dwie piwnice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchodolska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły na bliskim Grochowie w pobliżu Al.Waszyngtona. Niska zabudowa, osiedle z dużą ilością zieleni. Dwa pokoje: 18 i 17,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

310 800 zł84 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie (2006r.), z w pełni wyposażoną łazienką oraz kuchnią (pralka, lodówka, meble itd.) Mieszkanie znajduje się w cichej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borki

Rybnik,śląskie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow 56mkw.Mieszkanie do wprowadzenia,układ 1 pokój gościnny,kuchnia 2 łazienki,3 przedpokoje,pokój dla dziecka przerobiony na 2 mniejsze pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czółnów

Czółnów,zachodniopomorskie

99 999 zł57 m² 1 754,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domu wielorodzinnym, po remoncie.2 pokoje, kuchnia, łazienka, duży ganek, kotłownia, strych, piwnica oraz budynki gospodarcze. Wraz z mieszkaniem sprzedajemy działkę o pow. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Lublin,lubelskie

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie! dwupokojowe 32,5 m2. Czechów os. Szymanowskiego 5 piętro na 10 w ocieplonym bloku. Mieszkanie jest słoneczne, ulokowane od wschodu. Łazienka i kuchnia - glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiegniewskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Włocławek Południe Mieszkania Na sprzedaż Powierzchnia: 49.00 m2 Ilość pokoi: 2 Cena: 130000.00 ZŁ do negocjacji Rynek: wtórny lokalizacja kraj: Polska, Województwo: Kujawsko-Pomorskie, Powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Południe

Zabrze,śląskie

132 000 zł66 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, kwadratowe pokoje, duża, kwadratowa, jasna kuchnia, dość duża, jasna łazienka. Przedpokój. Rzokład: z przedpokoju wchodzi się do kuchni i jednego pokoju, z kuchni do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczycka

Gliwice,śląskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka przerobiona na 2-pokojowe,sypialnia i pokój z kuchnią otwartą.Po remoncie, na podłogach panele i kafle, ściany pomalowane, w lazience kabina prysznicowa. Stan mieszkania- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe położenie blisko linie tramwajowe i autobusowe , hipermarket tesco ,szkoła , przedszkole , przychodnia zdrowia , handel i uslugi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Skierniewice,łódzkie

146 000 zł39 m² 3 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, jeden z nich połączony z kuchnią, co tworzy duży aneks kuchenny, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 900 zł54 m² 3 701,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 na osiedlu nad jarem (broniewskiego ) 3 p. w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie słoneczne, posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń, osobno łazienka i wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie M-5 o powierzchni 64 m2 na pierwszym piętrze na sprzedaż bezpośrednią. Mieszkanie posiada 4 pokoje oddzielną kuchnię, łazienkę, balkon oraz piwnicę. W kwietniu 2010r zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Piekary Śląskie,śląskie

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne przestronne mieszkanie na drugim piętrze: dwa pokoje, ładna kuchnia, przedpokój, łazienka i wc osobno, balkon. Mieszkanie jest po remoncie (wszystkie remonty zostały wykonane w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochojec

Katowice,śląskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta godna polecenia! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalego z księgą wieczystą. Lokalizacja: katowice - Ochojec - Radockiego. Powierzchnia: 75,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

218 000 zł60 m² 3 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lubianym osiedlu Białostoczek. Pokoje duże, przestrzenne. W każdym pokoju szafa w zabudowie. Okna wymienione ( rolety i moskitiery ). Wydanie lokalu-koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

160 000 zł58 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wybudowanym w latach 90tych bloku. Kuchnia z meblami pod zabudowę i sprzętem agd, łązienka w wysokim standardzie, mniejszy pokój częściowo umeblowany (szafa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł31 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo poszukiwanej okolicy.Niedaleko BUW, parki, Stare Miasto i inne atrakcje. W budynku wymieniono wszystkie instalacje czyli wod-kan, centalne.Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche i bardzo ciepłe. Budynek po termomodernizacji. Okna plastikowe, balkon- loggia, panele jednakowe w całym mieszkaniu, pawlacze w przedpokoju i kuchni. Opłaty 390zł /4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

188 000 zł46 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie zlokalizowane jest na VIII pietrze. W budynku znajduje się winda. Na głównym holu na VIII piętrze znajduje się domofon. W ten sposób zostały zapewnione warunki bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Widok z okien na południe- karkonosze ( Szrenica, śnieżne Kotły, łabski Szczyt) i na wschód - Kotlina Jeleniogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plac Śląski

Lubań,dolnośląskie

195 000 zł81 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mozliwość kupienia garażu znajdującego się pod blokiem!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Warka,mazowieckie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku w Warce. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczysta o powierzchni 51m2 na parterze. Dwa pokoje, duży pokój z balkonem, kuchnia , korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

38 metrowe, rozkładowe, słoneczne, bardzo ciche mieszkanie na Chodeckiej 1. Duży pokój 16, mały 9, widna kuchnia w zabudowie na wymiar z pełnym wyposażeniem, mały przedpokój (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada nowe elegancko wykończone sufity podwieszane oraz luksusowe ściany wykonane ze stiuku nie wymagającego żadnych prac związanych z ich utrzymaniem i konserwacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Pilnie sprzedam mieszkanie w Szczecinku przy ul. Wodociągowej. 2 piętro, 3 pokoje, 67 m2. Nie wymaga remontu. Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zadole

Katowice,śląskie

193 000 zł56 m² 3 446,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56 m2. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi. Stan pokoi do odświeżenia. Na podłogach znajdują sie panele i wykładziny, natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (bez-czynszowe) w dzielnicy willowej w Bronowicach. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój - 40m2. Mieszkanie urządzone, nowe plastikowe okna, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie do remontu :38,30 m2, 2 pokoje, II piętro, zaborze II , ul Karłowicza +balkon+piwnica. cena 110.000 PLN. W załączeniu plan mieszkania + widok z okna. tel. 608.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gołańcz

Gołańcz,wielkopolskie

85 000 zł41 m² 2 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe ,kuchnia ,łazienka na całej powierzchni mieszkania połażone są panele,okna plastikowe rolety.Blok jest ocieplony mieszkanie jest ciepłe (środkowe) wysokośc czynszu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

283 000 zł36 m² 7 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,24m2, na I pietrze w bloku 4 piętrowym z 2003 roku, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Teren bloku ogrodzony, video-domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, standard podwyższony. W pokojach na.