dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwustronne (pd-W i pn-Z), widne na trzecim piętrze. Trzy pokoje, duża kuchnia (11m2), łazienka z ubikacją, garderoba i przedpokój o łącznej powierzchni 71,7m2. Logia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Zielonka,mazowieckie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferujemy b e z p o ś r e d n i o mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w poblizu lasu; nowe okna pcv skierowane na stronę wschodnią z widokiem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w dużej części po remoncie. są 2 balkony, piwnica, pomieszczenie gospodarcze na klatce. Lokalizacja bloku jest bardzo dogodna, blisko centrum, otoczony jest przez sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Pyrzyce,zachodniopomorskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Kielce,świętokrzyskie

263 000 zł61 m² 4 311,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

61m2, 3 pokoje, po remoncie; bezpieczne - zlikwidowany gaz ,niskie opłaty za prąd; nowe okna, nowe kaloryfery, marmurowe parapety, gładź, drewniane futryny; drzwi Gerda; przedpokój: marmurowa podłoga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam lub zamienię wygodne, ciche i jasne mieszkanie (pow. 59 m kw.) położone w Wysokiej koło Wrocławia, w gminie Kobierzyce, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu "Chabrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Toruń,kujawsko-pomorskie

212 000 zł54 m² 3 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 53,5 metrowe mieszkanie na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na parterze zadbanego bloku. Na powierzchnie składają się 3 rozkładowe pokoje (20,10, 9m2), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł39 m² 2 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze od podwórka. Łazienka połączona jest razem z wc świeżo po remoncie. Na ścianach nowoczesne tapety. Odświeżone, jest do wprowadzenia. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

teren ogrodzony, zamykana brama duża piwnica duży garaż suszarnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, zadbane. Cicha i zielona okolica. Blisko sklepy, hala targowa, szkoły i przedszkole. W pobliżu nowy plac zabaw dla dzieci. Trzy pokoje (salon 22 m2, pokój 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

mieszkanie umeblowane, duży balkon, i pietro, piwnica, mały czynsz (145 zł miesiecznie), glazura , terakota, panele, szafa w przedpokoju, meble kuchenne i pokojowe, wejście na teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Białystok,podlaskie

337 000 zł70 m² 4 848,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje | Rodzaj budynku: blok | Winda: nie | Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe | Piwnica: tak | Stan lokalu: do wprowadzenia | Balkon: loggia | Ilość balkonów: 1 | Ilość pokoi: 3 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam umeblowane i wyposazone mieszkanie o powierzchni 54 m2 ( garaz w opcji ). Mieszkanie jest bezczynszowe. Koszty administracyjne i komunalne - ca. 50 zl/m-c. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porajów

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie jasne,ciche,rozkładowe,zielona okolica,nowe okna pcw południowe z panoramą,pełna infrastruktura. Duży pokój 18 m 2 + 6 m loggiia,2 pok. 11,5 m 2,kuchnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sobieskiego

Krasnystaw,lubelskie

55 000 zł20 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest z pełnym wyposażeniem, po remoncie, nie wymaga nakładów, do zamieszkania przez jedną osobę lub małżeństwo. Bardzo niski czynsz do wspólnoty (50pln), opomiarowana zimna woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

78 000 zł29 m² 2 689,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie,usytuowane na 10 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie z wspanialym widokiem na pobliski park i otaczającą panorame.W cenie :meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. W pokojach na podłogach panele, parkiet. Na ścianach gładzie łączone z tapetą. Kuchnia osobno, kafle. Meble kuchenne, sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowana kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Łódź,łódzkie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bardzo ładne mieszkanie na parterze trzypiętrowego bloku z cegły. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń (rozkładowe), słoneczne i ciche. Mieszkanie po remoncie. Opis pomieszczeń: pokój I:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zuchów

Lublin,lubelskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadłużone kwaterunkowe,możliwość wykupienia na własność po wcześniejszej spłacie zadłużenia,Koszt zadłużenia i wszystkie koszty związane z wykupieniem pokrywa kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach o powierzchni 54m położone na 2piętrze w 4-o piętrowym ocieplonym budynku przy ul. Białowieskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Łódź,łódzkie

298 000 zł62 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, dwie łazienki, 62,45m2, blisko krańcowki na kurczakach, w poblizu Park, wymienione okna, grzejniki, 2p w 4p bloku. Mieszkanie po remoncie w 2008r. Czynsz ok 390pln (wliczone zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (60m2) na wysokim parterze położone w Olsztynie na Nagórkach. W pobliżu plac zabaw widoczny z balkonu, przystanki komunikacji miejskiej, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Bielsk Podlaski,podlaskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do szkoły dojscie drogą osiedlową, w pobliżu 2 przedszkola i usługi Pprzy bloku: biblioteka, kryta pływalnia, 2 przychodnie lekarskie, 2 sklepy, 2 apteki. Wyminiona stolarka 4 okien, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedamy atrakcyjne mieszkanie w Żarach -mieszkanie jest ciche, ciepłe i słoneczne. Przeprowadzono w nim remont wszystkich pomieszczeń - jest gotowe do zamieszkania. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

36 000 zł30 m² 1 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe drzwi wejściowe i okna pcv, woda, kanalizacja i prąd doprowadzone do mieszkania. Istnieje możliwość zrobienia 2 pokoi z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

107 000 zł38 m² 2 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, bezczynszowe mieszkanie. Koszty utrzymania - niecałe 200 zł łącznie z c.o. Klatka spokojna , spółdzielcza. Łazienka noworemontowana. Cena nie jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Syberka

Będzin,śląskie

146 000 zł45 m² 3 244,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W s T R Z Y M A N E Bez prowizji - dwupokojowe, na I piętrze w niskim bloku, jasne, funkcjonalne, zadbane - bez nakładów finansowych (instalacje wymienione, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Kowary,dolnośląskie

128 000 zł54 m² 2 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Jeleniogórskiej. Stan ogólny mieszkania jest na tyle dobry, że można się wprowadzić. Do zrobienia jednak jest łazienka. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem w centrum Solca Kujawskiego,do remontu,okna nowe drewniane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł77 m² 7 012,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

mieszkanie polozone na osiedlu zamknietym z ochrona, 2 sypialnie i salon polaczony z kuchnia, lazienka, ubikacja oddzielnie, garderoba. mieszkanie jest polozone blisko sklepow, szkoly,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie, wysoki standard, bezczynszowe (100 zł m-e,tylko fundusz remontowy), aneks kuchenny z jadalnią 20 m kw. dwie sypialnie, 16 + 8 m kw. Łazienka 4 m kw. z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mastalerza

Gliwice,śląskie

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34m2. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy oddalonej od ścisłego centrum około 1km. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Słowackiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedaż bezpośrednia! Trzypokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku na warszawskim Żoliborzu. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa w jednym pokoju w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Zgierz,łódzkie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane po remoncie położone w bloku na osiedlu Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

336 000 zł80 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane jako samodzielne na 4 piętrze.Bardzo przestronne, ciche, z klimatem.Dodatkowo duża garderoba z oknem.Parking ogrodzony z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

352 350 zł81 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje. 81m2 przy ul.Próchnika w IDEALNYM położeniu: 1min pieszo do ul. Piotrkowskiej, 10min do Manufaktury, tramwaje, autobusy (ul.Zachodnia i Próchnika 1min do przystanków). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł54 m² 4 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na drugim piętrze położone w Gutkowie z dużą ilością zieleni pod oknem. Wykonane w nowej technologii: dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Boczna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z urządzoną kuchnią, łazienką i garderobą o powierzchni 61,20m2 na parterze apartamentowca w Czechowicach Dziedzicach ul. Boczna. Zaopatrzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

407 550 zł57 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciche mieszkanie przy parku Skaryszewskim

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij