dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

152 000 zł44 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne słoneczne mieszkanko, 44,3m2, na 1.piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Cicha okolica, spokojne sąsiedztwo, dużo zieleni, niedaleko odkryty basen rekreacyjny, orlik, szkoła, poczta. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w systemie tbs, 63m2, 6-pietro,2 duze pokoje,duza kuchnia w pelni umeblowana, lazienka w kaflach,b.duzy balkon,komórka lokatorska na pólpietrze, sloneczne,cieple i ciche .cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł40 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym centrum Piaskowej Górze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bardzo ustawne i wyglądające na zdecydowanie większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 63m2 położone na szóstym piętrze w jedenastopiętrowym bloku przy ul. Cegielnianej. Trzy samodzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka, osobne wc i przedpokój. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębina

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł66 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy na os. Dębina. Mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 znajduje się na parterze w bloku 10-cio piętrowym. Składa się 3 pokoi (18,5 m2, 13,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kopernika

Gniew,pomorskie

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się na I piętrze, lokal środkowy o wystawie południowej. Lokal typ M2 z pokojem, kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Lokal o wysokim standardzie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Idzikowice

Idzikowice,opolskie

135 000 zł82 m² 1 646,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie posiada 5 arów dzuiałki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone w atrakcyjnej lokalizacyjnie części Poznania-na Jeżycach (na wysokości rynku Jeżyckiego).Mieszkanie znajduje się w wysokim bloku (5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Racibórz,śląskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe (jeden pokój połączony z aneksem kuchennym). Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowe okna pcv. Wymienione drzwi wejsciowe, jak i drzwi do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Wyszków,mazowieckie

254 400 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie po całkowitym, gruntownym remoncie w 2009 roku (wymienione okna (pcv), drzwi, grzejniki,). Bardzo ładnie wykończone. Okna na północ i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Broniewskiego

Włoszczowa,świętokrzyskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie blisko centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Poznań,wielkopolskie

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecam do sprzedaży komfortowy 1 pokojowy apartament o bardzo wysokim standardzie wykończenia znajdujący się w nowym budynku "pelikan" wybudowanym przez uznanego developera nickel. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

nowe drzwi wejściowe;łazienka i wc po generalnym remoncie w 2009r ; podłogi: panele i terakota; szafa senator; duża klatka schodowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Muszyna

Muszyna,małopolskie

120 000 zł25 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnosciowe po 25 m2 w Muszynie ,mieszaknie 300 m od centrum ,obok osrodek zdrowia ,cicha spokojna lokalizacja.Mieszkanie znaduje sie na parterze ,drzwi nowe drewniane ,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

294 000 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie C2 na III piętrze budynku A o powierzchni 50,9 mkw - 2 pokojowe. Wysokość pomieszczeń 3 m, ogrzewanie indywidualne piecem gazowym dwu funkcyjnym, do aneksu kuchennego doprowadzona siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

627 200 zł128 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament C1 na III piętrze budynku A o pow. 128,5 mkw- 4 pokojowy. Wysokość pomieszczeń 3 m, ogrzewanie indywidualne piecem gazowym dwu funkcyjnym, do trzonu kuchennego doprowadzona siła, liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Gliwice,śląskie

178 000 zł49 m² 3 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane w kamienicy na partersze. Mieszkanie składa się z 2 jasnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jest standardowo umeblowane. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

200 m. od morza, niski czynsz tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio! Bardzo ładne i zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Winogradach na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie mieści się na 14 piętrze wysokiego ocieplonego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Wałcz,zachodniopomorskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez czynszowe cztero pokojowe+sypialnia,kuchnia,łazienka przedpokój,garderoba.C.O.gaz+kominek.Mieszkanie po remoncie nie wymaga wkładu finansowego. Spokojna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

158 400 zł48 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48m 3 pokoje, okna wymienione,odzielna łazienka I ubikacja W glazurze I terakocie, kuchnia-glazura,terakota,szafki ,przedpokój- terakota , panele podłogowe W pokojach ,brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

149 000 zł36 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własnościowe, od zaraz. Bezczynszowe, gdyż wspólnota decyduje o konkretnych remontach o wydatkach. Dwa pokoje, duża piwnica 14,75m, garaż oraz grunt 173m,(obecnie ogród plus część pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Przemyśl,podkarpackie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,jasne,ciche 70m na wysokim parterze w Przemyślu, 3 duże pokoje, widna łazienka, jasna kuchnia, przedpokój.Bezpośrednio pod mieszkaniem znajdują się dwie 19m piwnice, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł64 m² 3 828,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bydgoszcz, fordon-Przylesie, bez pośredników. Salon otwarty 27m2, dwie sypialnie po 10,25m2. Kuchnia 8m2 z pełnym wyposażeniem: duża lodówka Sharp, kuchnia gazowa z elektrycznym piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe pierwsze piętro świeżo po remoncie nie wymaga wkładu finansowego ,ogrzewanie gazowe -piec dwufunkcyjny Junkers.Lokalizacja: poczta dworzec,przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospodarcza

Lublin,lubelskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie blisko sklepów, szkoły, przedszkola, posterunku policji, przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Gdańsk,pomorskie

749 850 zł150 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Świetne na pracownię graficzną, komputerową, biura, atelier bo część okien na północną stronę. Piękna stara część Wrzeszcza blisko starego neogotyckiego kościoła. Obok las i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zientary-Malewskiej

Działdowo,warmińsko-mazurskie

211 200 zł64 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, wygodne, jasne mieszkanie, umeblowana kuchnia i łazienki (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,7m2, zlokalizowane na Naramowicach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z zabudową kuchenną, łazienki, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwustronne, parkiety, nowe okna, terakota, nowa kuchnia gazowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Szklarska Poręba,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie W cichej okolicy, niedaleko wyciągu, wymienione okna, mozliwośc podłączenia telefonu stacjonarnego oraz internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów Bytomskich

Bytom,śląskie

130 000 zł57 m² 2 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Bytomia, ładny układ pomieszczeń, duża ustawna kuchnia, okna nowe pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

508 726 zł55 m² 9 249,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowy apartament na II piętrze (możliwość również na III lub IV) nowego apartamentowca na strzeżonym osiedlu Hubertus. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

90 000 zł67 m² 1 343,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Odstąpię mieszkanie w budownictwie tbs.Mieszkanie 2-pokojowe,po remoncie,2 szafy wnękowe,na podłogach panele i płytki.Duża jasna kuchnia,ogrzewanie gazowe.Bardzo ładna okolica,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

185 000 zł58 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-5, idealne dla małżeństwa z dziećmi (każdy ma swój pokój), cena do negocjacji lub zamiana na mniejsze z dopłatą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Więcej informacji o mieszkaniu na: Mieszkanie własnościowe 2-pokojowe, ulica Krokusowa 3, Ruczaj, Kraków, pow.: 40,00 m2, cena za całość:   ,00 PLN, cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Białogard,zachodniopomorskie

150 000 zł83 m² 1 807,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość zastosowania innego medium grzewczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65m2 przy ulicy Melomanów 2a (czerniaków) położone na I pietrze w 5-cio piętrowym budynku zbudowanym z cegły w 1997 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 11 piętrze Z pięknym widokiem na wisłe,dwustronne ,bardzo ładny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

zamykany korytarz wejsciowy - wlasnosc 2 lokali - z sasiadami ; korytarz ok 20 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Chojnice,pomorskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na parterze przy ul. Młodzieżowej w Chojnicach. 48m2, 3 pokoje kuchnia, łazienka, korytarz, piwnica. Niestety nie ma balkonu , ale budowa jest w planie.