dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Jawor,dolnośląskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dmowskiego w Jaworze, powierzchnia 56,4m2, 2 piętro. Składa się z pokoi 20m2, 10,5m2, 8m2, jasnej kuchni 7,8m2, łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam zadbane, estetycznie urządzone mieszkanie ( zamieszkałe przez młode małżeństwo z dzieckiem) - 3 pokoje, v piętro, gotowe do zamieszkania, na podłodze - panele, kafelki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Łapy,podlaskie

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie położone w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, w centrum Legionowa. Mieszkanie po remoncie, podłogi-panele, ściany gładzie gipsowe, łazienka-kafle, okna nowe pcv .C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

190 000 zł75 m² 2 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładny rozstaw pokoi. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Oleśnica,dolnośląskie

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne zadbane,w pełni rozkładowe, duża kuchnia z jadalnią i balkonem, ogrzewanie podłogowe, nowe drewniane okna i drzwi. Mieszkanie ciepłe. Do mieszkania należą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wojnowo

Wojnowo,kujawsko-pomorskie

175 500 zł65 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Wojnowie (ok.8km od Bydgoszczy).Mieszkanie jest do remontu wg wlasnych upodoban.Ogrzewanie we wlasnym zakresie do wyboru instalacja gazowa lub elektryczna.W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na os. Przylesie. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią barkiem, sypialni oraz łazienki z wanną. Na podłogach częściowo parkiet do cyklinowania, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w starym budownictwie. Wysoki parter,suche,słoneczne,ciepłe,po remoncie.W cenie możliwość pozostawienia mebli kuchennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapucyńska

Piła,wielkopolskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada nową instalację ogrzewania gazowego. Okna plastikowe i wymienione drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sopot,pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu w 2005 roku. Powierzchnia użytkowa 55m2, całkowita 66m2. Mieszkanie świetnie zaaranżowane i bardzo ładnie wykończone. Na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjnya lokalizacja ,wymienione okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabickiego

Łęczna,lubelskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

mieszkanie swiezo po remoncie , kuchnia-glazura, łazienka-glazura, terakota, 2 pokoje w jednym jak i w przedpokoju sufit podwieszany, balkon cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

355 260 zł38 m² 9 348,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 na parterze w pięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Mokotów przy Al. Niepodległości. Przeprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pilnie sprzedam bez pośredników 2-pokojowe częściowo urządzone mieszkanie w apartamentowcu z 2007 r przy ul.Łódzkiej. Parkowe Zacisze .,. Cicha spokojna, bezpieczna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Astronomów

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe na ul. Astronomów, parter. 70,6 m2. Mieszkanie słoneczne z dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, mieszczące się na I piętrze na osiedlu Central Park (2008), położone w centrum Piaseczna. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 7.150 zł/ 1 m2 DO NEGOCJACJI Dwupokojowe, kameralne mieszkanie na Gocławiu przy granicy z Saską Kępą (Kępa Gocławska), w świetnej lokalizacji, w budynku zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bratkowice

Łowicz,łódzkie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie, bez pośredników. Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na osiedlu Bratkowice w Łowiczu. Parter w bloku czteropiętrowym. Dwa pokoje, kuchnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł42 m² 2 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

balkon z ładnym widokiem, kominek, możliwość wykonania ogrzewania gazowego, okna pcv, częściowo umeblowane (na życzenie do usunięcia),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 8 Sierpnia

Sokołów Podlaski,mazowieckie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3 w ocieplonym bloku, środkowe ciepłe, nowe okna plastikowe,liczniki wody i ogrzewania, niski czynsz. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoły , przedszkole,dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Norwida

Mysłowice,śląskie

250 000 zł78 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do częściowego remontu. szybki dojazd do Tychów i Katowic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedle Pardałówka

Zakopane,małopolskie

515 000 zł53 m² 0,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękny apartament ze wspaniałym widokiem na Giewont i masyw Kasprowego, które można podziwiać z 2 dużych tarasów -południowego i zachodniego. Luksusowo urządzony z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. PCK

Krosno Odrzańskie,lubuskie

109 000 zł44 m² 2 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! cena do negocjacji. Mieszkanie w bloku który jest ocieplony. bardzo przytulne mieszkanko :) polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Stan Mieszkania deweloperski do wykończenia. Okolica cicha spokojna na nowym osiedlu blisko centrum. Więcej informacji pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkalna i użytkowa 62m2 Budynek w którm znajduje się mieszkanie znajduje sie na osiedlu Pyrzyckim. Budynek nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Został przeprowadzony generalny remont, założone okna pcv z roletami zewnętrznymi, a także parkiet w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

362 000 zł54 m² 6 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Osiedle mieszkaniowe Leśny Zakątek składa się z trzech budynków mieszkalnych z garażem podziemnym (dodatkowa opłata 25 tys.)w Ząbkach przy ul. Powstańców. Każdy z 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Małe Naramowice

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 50,5m2 na parterze w trzy piętrowym bloku z 2006r, zlokalizowane na osiedlu Małe Naramowice II. Mieszkanie trzypokojowe - zostało przerobione z mieszkania dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Gdynia,pomorskie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Gdynia-Pustki Cisowskie. Powierzchnia użytkowa wynosi 60 m2. Całość składa się z trzech słonecznych pokoi (18,12,10m2) , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Miłakowo

Miłakowo,warmińsko-mazurskie

58 000 zł31 m² 1 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe (wspólnota mieszkaniowa), 31 m2, pierwsze piętro, 2 pokoje, kuchnia z oknem na pokój,łazienka, przedpokój, piwnica. Okna plastykowe. Mieszkanie do odnowienia.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mieszkanie jest położone na ul.Wyspiańskiego, oś.Młodych w Tarnobrzegu. na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. 46 mkw + piwnica Mieszkanie pół roku temu świeżo malowane, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radom,mazowieckie

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie posiada pokój, kuchnię, łazienkę, dwa przedpokoje, okna pcv, mieszkanie jest widne, czynsz 170zł. (w cenie woda)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

182 000 zł61 m² 2 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ładne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie 3 pokojowe (61,3 m2) na ulicy Ogińskiego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym budowanym w latach 90-tych Mieszkanie jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Miłakowo

Miłakowo,warmińsko-mazurskie

58 000 zł31 m² 1 870,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł39 m² 3 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży w Sosnowcu Niwce o powierzchni 38,7 m2 w cenie 129.000 zł. Znajduje się na wysokim parterze w 5-cio kondygnacyjnym budynku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, środkowe, umeblowane mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone w pobliżu toruńskiej Starówki, w sąsiedztwie bogate zaplecze handlowe i usługowe. W pokojach (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

127 000 zł48 m² 2 645,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M-4 w bloku 4-piętrowym na 4p. W pokojach na podłogach panele, w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Na ścianach gładź. Istnieje możliwość zamiany mieszkania na większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony, klatka schodowa odremontowana.