dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

330 000 zł76 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piękne, mieszkanie położone w uroczym zakątku, wśród efektownych, przedwojennych kamieniczek. Dom otoczony rozległym, zadbanym ogrodem wokół cisza, spokój, blisko od centrum, widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, składające się z 2 pokoi, łazienki, dużej kuchni i przedpokoju o łącznej pow. 67,33 m2. Kamienica położona niedaleko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie,usytuowane na wysokim parterze w bloku o wysokiej zabudowie.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki,osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Gorlice,małopolskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie nowe instalacja elektryczna wymienione okna na pcv wymienione wszystkie drzwi płytki W kuchni łazienka płytki wanna naroznikowa ubikacja osobno płytki zabudowa przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gzichów

Będzin,śląskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z kuchnią i balkonem, 45 m kw. , nowe okna pcv - od zaraz. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

429 000 zł48 m² 8 937 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Augusta Fieldorfa- nila (krowodrza Górka), usytuowane na ósmym piętrze dziewięciopiętrowego budynku z 2004 roku. Pokoje oddzielne. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

278 380 zł62 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Bardzo ładne mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia. Niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Lipowa

Książenice,mazowieckie

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Witam Sprzedam piękne mieszkanie 72 m2 w Książenicach. Bardzo atrakcyjna oferta. Książenice położne są w sąsiedztwie (4 km) Grodziska Mazowieckiego i obok trasy (2 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Samodzielny lokal mieszkalny,z odrębnym wejściem do mieszkania, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, sieni, korytarza i przedpokoju, usytuowany na parterze.Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Panewniki

Katowice,śląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Katowic - Panewniki o powierzchni 51m2. Usytuowane jest na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku. Stan mieszkania bardzo dobry. Nowe okna i drzwi, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ładne, jasne i zadbane mieszkanie. Rozkładowy układ pokoi. Loggia. Mieszkanie w wieżowcu remontowanym w 2008 roku. Naprawdę polecam. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wstrzymane - umowa przedwstępna Na sprzedaż bardzo ładne wyremontowane mieszkanie trzypokojowe na Glinkach. Wnętrze to typowy układ Szczeciński: salon i 2 sypialnie, kuchnia z ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w okolicach Cytadeli na Winogradach w bloku z lat sześćdziesiątych xxw. Niewielkie i wymagające remontu. Plusem jest niewątpliwie świetna lokalizacja, solidny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

271 000 zł50 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w bloku z nowej cegły. Mieszkanie znajduje się na trzecim ostatnim piętrze. Powierzchnia całkowita 50 m2. Składają się na nią dwa ustawne pokoje (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

325 000 zł73 m² 4 452,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, 73m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w Swarzędzu. Osiedle monitorowane. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł32 m² 4 446 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie typu m-2 w standardzie deweloperskim w oddanym już do użytku budynku Nordic Tower - kompleksie składającym się z wieżowca mieszkalnego i lokali handlowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze (wysokość 1/2 pietra) na 1000-leciu górnym. Mieszkanie składa się dodatkowo z łazienki, wc, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe na Os. Zwycięstwa o powierzchni 47m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi o pow. 15m2 z balkonem i 12m2, trzeciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Dębnica Kaszubska,pomorskie

157 000 zł51 m² 3 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Dębnicy Kaszubskiej 50,80m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze - 3 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka z wc, piwnica, balkon. Okna pcv. W kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena do negocjacji! polecamy!~oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w dwupiętrowej kamienicy niedaleko ścisłego centrum miasta.~Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł62 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż mieszkanie z balkonem zlokalizowane na 4 piętrze 10 piętrowego bloku z 1992r., na Ratajach. Mieszkanie o pow. 61,6m2 składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe (67m2), na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku na Grunwaldzie (os. Kopernika). Mieszkanie bardzo słoneczne, 4 niezależne pokoje: 18m2, 12m2, 11m2, 9m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Łobez,zachodniopomorskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie własnościowe w nowym budownictwie, umiejscowione na ul. Wybickiego w Łobzie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, powierzchnia mieszkania 61,70 m2. Rozkładowo posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Leszno,wielkopolskie

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieaktualne! Polecam na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na parterze 3-piętrowego bloku na Osiedlu Przyjażni. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z 3 pokoi o pow.: 21m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

214 000 zł33 m² 6 544,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze przy ul.Wejherowskiej. Okna nowe plastikowe. Mieszkanie do odnowienia. Doskonała lokalizacja, szybki dojazd do centrum. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

bardzo sloneczne mieszkanie w odnowionym bloku ,osobno wc i lazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raszyńska

Piaseczno,mazowieckie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na nowoczesnym, kameralnym i zamkniętym osiedlu z 2 placami zabaw Okna na zachod (nie na ul. Pulawska) W bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Lublin,lubelskie

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

60m2 powierzchni użytkowej (45m2 do opodatkowania), 2 pokoje, na poddaszu, balkon, skosy, trzecie piętro, możliwość powiększenia poprzez adaptację strychu, drewniane okna, glazura, terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkane bardzo słoneczne w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malbork

Malbork,pomorskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Malbork, 50 m2, własność, blok 3 piętrowy, trzecie piętro. Cena ok. 180000zł. Udogodnienia: piwnica, telewizja kablowa, internet, plac zabaw. Blisko szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, apteka, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

151 200 zł36 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36m2, (okolice kina Milenium), po gruntownym remoncie, częściowo umeblowane (aneks kuchenny, sprzęt agd oraz szafa typu Komandor). Kuchnia połączona barkiem z dużym pokojem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

125 000 zł62 m² 2 016,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament znajduje się w miejscowości Bernartice w Czechach (ok. 8 km od Lubawka). Mienia osobistego. Ogrzewanie: grzejniki przechowywania. Kuchnia z pełnym wyposażeniem (mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Bytom,śląskie

109 000 zł70 m² 1 557,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w atrakcyjnej cenie.Zamknięty teren podwórka z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bezpośrednio sprzedam widne, ciche z doskonałą lokalizacją mieszkanie. Blok ocieplony, 2 windy, zabezpieczony korytarz. Konstrukcja rama H. Blisko basen, szkoła, przedszkola i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Duża Cerkwica

Duża Cerkwica,kujawsko-pomorskie

65 000 zł49 m² 1 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wymieniono okna oraz docieplono budynek. Dodatkowo budynek gospodarczy, garaż i ogródek działkowy 5 arów. Cena do małej negocjacji.