dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie w wieżowcu na ulicy Osiedlowej w Zielonej Górze. Parkiet, okna plastikowe, zabudowana część korytarza. Blok ocieplony. Blisko szkoła, sklepy i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60m2-cena do negocjacji! Polecamy mieszkanie na Os.Zamenhofa o powierzchni 60m2, znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o pow.20m2, 12m2 i 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Pionki,mazowieckie

140 000 zł64 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64m2 w pionkach,własnościowe,ksiega wieczysta.Mieszkanie ma oknaPCV,nowe drzwi antywłamaniowe,meble kuchenne na wymiar,na przedpokoju duza szafa wnekowa.Mieszkanie jest duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

135 000 zł76 m² 1 776,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest częściowo odnowione, są wymienione wszystkie okna, na podłodze jest deska barlinecka. Mieszkanie jest wolne od wszelkich zadłużeń zarówno hipotecznych jak i czynszowych. Dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

257 000 zł47 m² 5 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na parterze w Kielcach na Ślichowichach o powierzchni 46,1 m kw. Mieszkanie w bloku z cegły, dwustronne wschód - zachód, jasne. Zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wyminione wylewki podłogowe , położona nowa podłoga /szwedzka/ okna nowe elektryka , hydraulika - nowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

82 500 zł23 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Siemianowicach Śląskich -tuwim o powierzchni 23 m2 w cenie 82.500zł. Znajduje się na 3 piętrze w 4-ro kondygnacyjnym budynku. Jest to kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły, na osiedlu Górzyskowo. Wnętrze mieszkania ładnie wykończone, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Mimo 50m2 mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

320 000 zł48 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej (krowodrza Górka), usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1974 roku. Na piętrze trzy mieszkania, oddzielone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

898 000 zł103 m² 8 718 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Borowego (wola Justowska), usytuowane na pierwszym i drugim pietrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku. Poziom dolny: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zadole

Katowice,śląskie

166 000 zł43 m² 3 860,47 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na X piętrze w bloku położonym w Katowicach Zadolu. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni z oknem i meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2002 roku. Pokoje oddzielne. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Kraków,małopolskie

265 000 zł44 m² 6 022 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Turystycznej (prądnik Biały), usytuowane na jedenastym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok odnowiony, ocieplony. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Odrodzenia

Wola Uhruska,lubelskie

120 000 zł64 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części Woli Uhruskiej, bardzo blisko jej centrum. Jest duże, słoneczne i przestronne, z dużym przedpokojem z którego jest osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z widną, samodzielną kuchnią i 3 m balkonem. Stara Praga - szybki dojazd do Centrum i Metra, bliskość węzła komunikacyjnego Wileńska. Na miejscu pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czachowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Sandomierzu 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, z balkonu widok na zakole Wisły, po remoncie, wszystkie media, zabudowa kuchni w cenie, okna pcv, ciepłe, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nefrytowa

Piaseczno,mazowieckie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na 3. piętrze trzypiętrowego budynku, w spokojnej części Piaseczna (przy granicy z Józefosławiem). Mieszkanie jest dwupoziomowe, z salonu jest wejście na mieszkalne poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pionki

Pionki,mazowieckie

145 000 zł64 m² 2 265,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+ ewentualnie garaż w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Łobez,zachodniopomorskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem i piwnicą użytkową 2,7 m2 w centrum miasta (w pobliżu centrum handlowe, kościół, urząd miasta), własne ogrzewanie gazowe (piec z 2009 roku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Panewniki

Katowice,śląskie

174 000 zł43 m² 4 046,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Panewnikach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 39 m w samym centrum Warszawy. Wlasnosc hipoteczna. Parking dla mieszkańcow, w budynku kioskoportiernia czynna całą dobę. Kontakt z właścicielem 602 26 06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie w Nowym Sączu w dzielnicy Gorzkowskiej przy ulicy Pierwszej Brygady 14/8 (korzystna lokalizacja ze względu na dobre połączenia komunikacyjne). Na osiedlu i w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł87 m² 13 563,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowo wykończone mieszkanie na ostatnim, 6 piętrze w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Bobrowieckiej. W mieszkaniu w ciekawy sposób oddzielona zastała część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Legnica,dolnośląskie

180 000 zł75 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie - mieszkanie 4-pokojowe, własnościowe, 3p/iv na osiedlu Piekary C, blisko Kauflandu.Duży pokoj - 19 m kw, dwa średnie pokoje po 15 m kw i 1 maly pokoj.Łazienka i WC osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

171 000 zł43 m² 3 976,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie dwupokojowe, kuchnia odzielna, łazienka i toaleta w osobnych pomieszczeniach, w pokojach ozdobna mozaika parkietowa, łazienka i toaleta - płytki i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie znajduje sie w atrakcyjnym położeniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Pelplin,pomorskie

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada meble pod zabudowę: szafa w przedpokoju, kuchnia z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł44 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Nowe instalacje wodne, ocieplona i odnowiona elewacja wraz z klatkami schodowymi, bardzo dobre położenie komunikacyjne, zielona okolica, stolarka okienna Nowa z Roletami , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Boleszkowice,zachodniopomorskie

67 000 zł65 m² 1 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum miejscowości w pobliżu drogi krajowej nr 30, blisko granicy (17 km od Kostrzyna nad Odrą)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Radomsko,łódzkie

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Pelplin,pomorskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępny również garaż w kwocie 15000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Libiąż,małopolskie

222 000 zł74 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduję się w centrum miasta na osiedlu Nowa flagówka. Mieszkanie posiada 4-pokoje, kuchnia,2-przedpokoje,ubikacja oddzielna łazienka. W mieszkaniu są okna plastikowe oraz panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

185 000 zł27 m² 6 851 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bajecznej (dąbie), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok ocieplony z nową elewacją. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 62 m2, przestronne, 3 pokoje, położone na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

267 000 zł52 m² 5 134 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Seweryna. Nieruchomość składa się z 3 pokoi( w tym 1 pokój przechodni), oddzilenej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

153 000 zł45 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w spokojnej okolicy. Miłe sąsiedztwo. Niski czynsz ,co czyni mieszkanie ekonomicznym. Wrazie pytań proszę dzwonić pod numer telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 500 zł64 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż  mieszaknie typu M-4 zlokalizowane na I piętrze w bloku. Powierzchnia całkowita mieszkania to 64 m2. Składają się na nią trzy pokoje o wielkości 25, 13 i 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalny rozkład mieszkania, pokoje 20, 12, 7 m2. Kuchnia 2x3,5m. Łazienka i wc oddzielnie. Przestronny przedpokój. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

164 000 zł49 m² 3 319,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Na srzedaż mieszkanie dwupkojowe o powierzchni 49,4 m2 położone w Dąbrowie Górniczej -łęknicach. Mieszkanie położone jest w zielonej i cichej części miasta z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzepakowa

Chojnice,pomorskie

66 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Chojnicach, ul. Rzepakowa 10, 66 m, i piętro, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, piwnica pow.-4,5 m, balkon. Mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Śliczne mieszkanie do wprowadzenia się - z wyposażeniem. Sypialnia 14m2 z balkonem 6m2, salon z aneksem kuchennym 33m2, łazienka 7m2 (osobna wanna i prysznic), garderoba 1.7m2. 1p/3p.