dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

W przypadku tej oferty wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam niepowtarzalne stylowe mieszkanie tuż przy wrocławskim Rynku. Mieszkanie o pow. 33,4m (po podłodze 38 m, lekkie skosy), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Bytom,śląskie

145 000 zł45 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone bloku mieszkalnym na pierwszym piętrze w dzielnicy Bytomia Łagiewnikach. Okolica jest spokojna i bezpieczna, blisko stąd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabsztyny

Jabłonna,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W cenie miejsce parkingowe. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 43,93 m2 wraz z piwnicą o powierzchni użytkowej 3,93 m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

180 000 zł55 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Orbitalnej. Mieszkanie jest rozkładowe, 55,9 m2, trzy pokoje, kuchnia, toaleta i łazienka osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Godne polecenia, przytulne, jednostronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Odświeżone, do własnej aranżacji. Na ścianach gładź, na podłodze położone są panele. 6metrowy balkon wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł52 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w poszukiwane lokalizacja, tuż przy Parku Krasińskich, kilka kroków do Metra Ratusz. Budynek z cegły, zadbany, wewnątrz duze podwórko dla mieszkańców. Mieszkanie rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł23 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 22,6 m, z oddzielną kuchnią z oknem, 1p/10, na Zakrzowie, blisko pętli autobusowej. Mieszkanie było remontowane ponad 5 lat temu, wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

169 000 zł63 m² 2 682,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku~o niskiej zabudowie.Mieszkanie wolne od zaraz.Składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artyleryjska

Legnica,dolnośląskie

193 000 zł56 m² 3 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, bezczynszowe. (f.remontowy) Stan po remoncie, nowy piec CO gazowy. Bardzo dobra lokalizacja, IV piętro. tel.   lub 8552389

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bańgów

Siemianowice Śląskie,śląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Cena zawiera zabudowe kuchenną i zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 mkw, na 7p/7, winda, budynek 2001, monitoring, ochrona, garaże podziemne. Mieszkanie jasne, ciche, a równocześnie blisko centrum, sąsiedztwo uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

218 000 zł64 m² 3 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 65 m.kw. zlokalizowane na os. Ostroroga w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na trzecim/czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

158 500 zł48 m² 3 302,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się w Chorzowie II, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m na bardzo spokojnym osiedlu, niska zabudowa, budynek z lat 60-tych, pierwsze piętro. Mieszkanie jasne, od strony sw, za oknem przestrzeń i dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

268 000 zł80 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum ketrzyna lub zamienię na dwa mniejsze. Mieszkanie odnowione, okna plastikowe, w pokojach podlogi drewniane w pozostałych pomieszczeniach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dodatkowe informacje :   posiadamy mieszkania W metrażu: 32m2- 1pok 52m2 2-3pok 68m2 3-4pok budynek posiada pozwolenie na uzytkowanie! kupując mieszkanie nowe nie płacisz podatku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wola

Wola,mazowieckie

1 129 000 zł90 m² 12 544 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie przy ul. Dzikiej, w budynku sp-ni Sztuka. Ciche - okna od obu sypialni wychodzą na ul. Dziką, salonu i kuchni na dziedziniec - piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Rumia,pomorskie

367 000 zł70 m² 5 242,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Kontakt   nowe wyposażone mieszkanie mieszkania wyposażone I gotowe zamieszkania! bardzo niskie koszty utrzymania. Kupując nowe mieszkanie nie płacisz podatku wiecej informacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Piękne duże, rozkładowe, mieszkanie położone niedaleko centrum. W okolicy lasu. Oferta godna polecenia. Zapraszam. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Rumia,pomorskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***niewiarygodnie niska cena***za nowe mieszkanie mieszkania gotowe do ogladania I zamieszkania! bardzo niskie koszty utrzymania. Kupując nowe mieszkanie nie płacisz podatku miejsce postojowe 5000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozielska

Głubczyce,opolskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, cieple i suche. Do ogladania w kazdej chwili - sprzedaz po 01.11.2010. Okna i drzwi wymienione , drewniane. Cena do uzgodnienia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

115 000 zł42 m² 2 738,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! okazja!~oferujemy mieszkanie słoneczne, jasne i ciepłe, składające się z widnej kuchni, dużego pokoju z dużym balkonem oraz mniejszego pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł56 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone, chronione. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

291 000 zł38 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na szóstym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2005 roku. Kuchnia połączona z salonem. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

275 000 zł56 m² 4 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z pustaka z lat 70-tych. Pokoje oddzielne o powierzchni 18m2, 13m2, 10m2, kuchnia oddzielna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecam bardzo dogodnie położone mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 1 pokojowe) o pow. 42m, w śródmieściu, ul. Nowowiejska, budynek w nowej technologii 1996r, 3p/10, ciche, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Brzesko

Brzesko,małopolskie

118 000 zł28 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie na I piętrze, nowe okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł85 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy o powierzchni 85m2, dodatkowo jest strych o powierzchni 50m2 i pomieszczenie gospodarcze. W salonie na podłodze są zadbane deski, a w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok, 70m2, adapracja strychu bez skosów, mieszkanie zadbane, kuchnia z dużym oknem w ładnych kaflach, umeblowana. Pokoje ustawne 18,7m2 14,7 m2 i 12,7 na podłodze sosnowe deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

85 000 zł25 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25m2 w Sędziszowie Młp. na Os. Młodych zlokalizowane w spokojnym bloku na drugim piętrze. Jasny pokój, okna pcv, łazienka w płytkach, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalińskiego

Przemyśl,podkarpackie

100 000 zł32 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 32,00 m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchnia, blok nowo ocieplony kontakt pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

248 000 zł37 m² 6 702,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie poddaszowe o powierzchni 37m2 (po podłodze 48m2) zlokalizowane na os.Grzybowym w Suchym Lesie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Pułtusk,mazowieckie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lub wynajem nowe mieszkanie 62m2.Duży pokój-19,6m2,sredni pokój-11,8m2 ,maly pokój-7,6m2 kuchnia-7,3m2,łazienka-5m2,korytarz-9,7m2. Wynajem-1300zł+prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noniewicza

Suwałki,podlaskie

138 600 zł42 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wymienione wszystkie okna i drzwi wejściowe, ściany do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł66 m² 7 803,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

- bemowo (warszawa) - 66 m2 - 4-te piętro (z 8-miu) - 2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3-ego), duża łazienka, widna kuchnia - rok budowy - 2001 - wysokie (270 cm) - balkon - komórka "gospodarcza" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie 2-pokojowe w Tczewie. W razie pytań proszę o kontakt najlepiej mailowy   lub gg 8348977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lubostroń (ruczaj), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona z salonem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

182 000 zł41 m² 4 439,02 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania 2-pokojowego na Bielanach w bliskim sąsiedztwie umk. Pokoje są duże, kuchnia zabudowana z jadalnią. Tuż obok znajdują się sklepy, a także rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

229 000 zł30 m² 7 633 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), w inwestycji Osiedle Europejskie, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Janickiego

Kraków,małopolskie

202 000 zł25 m² 8 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Janickiego (ugorek-Olsza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje, nowe.