dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

89 000 zł47 m² 1 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana- gorąco polecamy!~na sprzedaż mieszkanie do remontu,usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki razem z wc ~i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolność

Radom,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w bloku z winda, w ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Przy Ratuszu, zamieszkiwane tylko przez pare miesiecy od chwili wykonczenia. Apartament znajduje sie na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Katowice,śląskie

215 000 zł59 m² 3 644,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży łade mieszkanie na 8-ym piętrze w bloku położonym na oś. Witosa w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Leszno,wielkopolskie

138 000 zł38 m² 3 631,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Gronowo, na 1-szym piętrze. Powierzchnia 38 m2, mieszkanie składa się z: łazienki +wc, pokoju z aneksem kuchennym i sypialni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

130 000 zł52 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie,usytuowane na 3 piętrze w bloku~o niskiej zabudowie.Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Glaxy, umeblowane, wysoki standard,rozkładowe, po remoncie (wymieniona cała instalacja wod-kan i piony), kuchnia w nowoczesnej zabudowie, łazienka nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dauna

Kraków,małopolskie

200 000 zł32 m² 6 097 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dauna (wola Duchacka), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv, okna pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja oferujemy Państwu mieszkanie świeżo po remoncie, doskonale zaprojektowane wnętrze, gustownie i ze smakiem. ~W naszej ofercie mieszkanie do sprzedaży dwupokojowe o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalna Góra

Tarnobrzeg,podkarpackie

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzadam mieszkanie 37m 2 pokoje na ulicy skalna góra. nowe okna, panele podłogowe balkon. ciepłe srodkowe mieszkanie na 3 pietrze. cena 3000 za mert kontakt   po 15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu górny taras zlokalizowane W miejscu cichym I spokojnym. Właściciele niedawno przeprowadzili W nim remont. Podłogi W mieszkaniu panelowe , ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (39m2), które znajduje się na 6-tym piętrze (w bloku 10-cio piętrowym z windą) przy ulicy Jerzmanowskiego 34 na osiedlu Nowy Prokocim. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, przestronne 2 pokojowe, niezależne mieszkanie w budynku "panoramy" na Karwinach. Mieszkanie słoneczne okna od strony południowej, umeblowane, na poziomie 0, drzwi antywłamaniowe, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Kuchnia duża jasna standard wykończenia wykładzina pcv. łazienka oraz toaleta wykładziny pcv. Ciekawy układ mieszkania, duży taras , w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Sosnowiec,śląskie

94 000 zł57 m² 1 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! zakup udziałów W kamienicy- oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamiennicy. Drzwi zewnętrzne zamykane na domofon. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Osoby ceniące sobie spokój serdecznie zapraszam na prezentacje dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie znajduje się w bloku, cały teren ogrodzony, wjazd na posesję przez bramę otwieraną na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

519 000 zł87 m² 5 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Właściciel sprzedaje trzy pokoje (60 m . kw) + antresolę (27 m. kw. po podłodze). Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

270 000 zł61 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Monika **** Do sprzedania super komfortowe mieszkanie o pow.63 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

320 000 zł47 m² 6 808 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów (przy ulicy Kruszwickiej - Mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku. Mieszkanie w dobrym stanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

147 000 zł55 m² 2 672,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym ul. Rejtana. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

96 000 zł35 m² 2 742,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo wyremontowane, ocieplone, nowe drzwi antywłamaniowe, szwedzka podłoga, okna pcv, kuchnia i łazienka -płytki, ogrzewanie gazowe, niski czynsz- 120zł. Duża ustawna i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa Niższa cena! (430000zł - stara cena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na I piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Po remoncie, okna i drzwi wymienione, na podłogach panele, w łazience, wc i w kuchni terakota. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada balkon 10m2. Kuchnia - aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

agencje nieruchomości proszę nie dzwonić,!2010 R .Luksusowe mieszkanie 69 m2 399 TYŚ + miejsce parkingowe 20 tYŚ + 17 m2 taras GRATIS , na ogrodzonej posesji, Brama na pilota, oddane w lutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kraków,małopolskie

420 000 zł49 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kraszewskiego (salwator), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna pcv. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł32 m² 7 413,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piłsudskiego, stare Miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow 31,7mkw. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze budynku z 1960roku. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Prędocinek

Radom,mazowieckie

87 000 zł29 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka 29,2m na czwartym piętrze.Cicha okolica, dużo zieleni.W pobliżu pętla autobusowa.Duża, jasna kuchnia.Gaz i ogrzewanie wliczone w czynsz.Okna PCV, niedawno założone wodomierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63m2 , 3 pokoje, kuchnia, lazienka osobno z wc, balkon, ~oraz piwnica.~Mieszkanie znajduje sie na 2 pietrze w bloku 10 pietrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

120 000 zł45 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Rybnika. cena 120 - tyś - cena do negocjacji. Mieszkanie do remontu. Więcej informacji pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy Państwu 3- pokojowe mieszkanie przebudowane z 2-pokojowego, znajdujące się na IV piętrze bloku mieszkalnego. Z dużego salonu został zrobiony mniejszy salon i nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży (wynajmu) jest mieszkanie 40m<sup>2</sup> w kamienicy, zlokalizowanej w centrum Bydgoszczy. Wnętrze zostało całkowicie wyremontowane, wymienione sa wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piekne dwupokojowe,ciche nowe cieple,oplaty 230zl.POLECAM-WARTO CENA 169000ZL. Prywatnie  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkocińska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funcjonalne, jasne mieszkanie na warszawskim Targówku. Niska zabudowa bloków trzypiętrowych. Kameralna, zielona okolica z placami zabaw. Dobra komunikacja z innymi dzielnicami, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

210 000 zł58 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Proponujemy Państwu mieszkanie położone w cichym zakątku osiedla Antoniuk. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Pierwotnie mieszkanie było czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Stalowa Wola,podkarpackie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 35,6m2 , 2 pokoje, 4 piętro, po remoncie,kompletnie umeblowane, sprzęt agd na ul. Żwirki i Wigury. Cena 120tyś/zł. Tel. Kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie w Ełku na ul. Koszykowej. Mieszkanie wybudowane oraz urządzone w 2007r. Mieszkanie trzypokojowe na III piętrze o pow. 60m2. Wykończone: podłoga parkiet jesion,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~na sprzedaż słoneczne mieszkanie o niskiej zabudowie usytuowane na 5 piętrze razem z całym wyposażeniem i sprzętem agd i rtv W cenie (w tym: aneks kuchenny pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

118 000 zł46 m² 2 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~oferujemy do sprzedaży bardzo słoneczne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych, samodzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

368 500 zł108 m² 3 412,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim usytuowane w odnowionej kamiennicy. Klatka schodowa odnowiona zamykana. Okna pcv , drzwi zewnętrzne nowe antywłamaniowe. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzyńskiego

Kraków,małopolskie

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wierzyńskiego (mydlniki), usytuowane na poddaszu trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, jasne. Powierzchnia całkowita 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 -pokojowe mieszkanie położone na III piętrze na osiedlu Górny Taras. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, ciepłe. W mieszkaniu wymienione okna, w trzech mniejszych pokojach na ścianach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij