dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

199 000 zł83 m² 2 397,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia użytkowa mieszkania 78,5 m2. Mieszkanie jasne, 3- pokoje, kuchnia z meblami kuchennymi, łazienka, wc, przedpokój z szafą Komandor. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Warszawa,mazowieckie

473 250 zł63 m² 7 511,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania 7.500m2 ( do negocjacji ) pow. całkowita 63,10m2, ilość pomieszczeń 3 pokoje (dwa duże, jeden mały) + łazienka + kuchnia widna,osobna + przedpokój, okna plastikowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 36,2m2, 2 pokoje, II piętro na osiedlu Czarnów, ul. Piekoszowska, po kapitalnym remoncie, cena obejmuje meble oraz sprzęt rtv-agd jak na zdjęciach; wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 39m2, duża widna kuchnia, okna pcv, balkon, 2 pokoje. Możliwość zamieszkania od stycznia. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

288 000 zł72 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie na mniejsze mieszkanie na osiedlu zachod.M-5 72m2 ,blok 4 pietrowy III p,panele na podlogach, szafy w zabudowie ,kuchnia zabudowana,toaleta i lazienka po remoncie.duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł47 m² 8 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie, nowoczesne przestronne z nowoczesnym wnętrzem. Mieszkanie i dom nowe (2008), wygodny dojazd do centrum ok. 20 minut, najlepsze miejsce do odpoczynku z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wrocławskiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1996 roku. Okna pokoju i kuchni wychodzą na ulicę, dwa pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

296 000 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1997 roku. Duży pokój można przerobić na salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

mieszkanie 40 m2 (2 pokoje )z balkonem, piwnica, plastikowe okna , parkiet, glazura w łazience, aneks kuchenny budownictwo rok 1957, piętro 1 w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Kwidzyn,pomorskie

220 000 zł90 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Złożona dokumentacja na remont elewacji w urzędzie miejskim. Ogród w dzierżawie od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słobódka

Słobódka,podlaskie

130 000 zł64 m² 2 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 64,28m2 w bloku, słobódka 44 blok wyremontowany, okna plastikowe, pierwsze piętro trzy pokoje + kuchnia + łazienka+ ubikacja Blisko poczta, sklepy, apteka , stacja benzynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

172 000 zł48 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W cenę mieszkania wliczona część wyposażenia ,oferta indywidualna bez pośredników! kontakt ;   Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł43 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na parterze, na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach 16m2, 9m2, kuchnię 6m2, oraz 3,5m2 łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

390 000 zł49 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sas-Zubrzyckiego (wola Duchacka), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 90 - tych. Mieszkanie po remoncie. Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

228 000 zł82 m² 2 780,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym i ósmym piętrze bloku mieszkalnego.Dolna kondygnacja jest w bardzo dobrym stanie i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

350 000 zł52 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

wupokojowe mieszkanie położone przy ul. Reduta (prądnik Czerwony), usytuowane na 5 piętrze sześciopiętrowego budynku z 2007 roku. Pokoje oddzielne, na podłogach dębowe parkiety w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

290 000 zł88 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oświęcim, cena 290 000 zł. Lokalizacja - osiedle położone na obrzeżach centrum miasta. Położenie-lokal usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy, gdzie znajdują się tylko 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak-Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

144 000 zł41 m² 3 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr. 3/138/909 Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy na II piętrze o powierzchni 41,26m2. Pokoje 18 i 14m2 .Na podłodze panele ,na ścianach gładź. Kuchnia 4m2 widna w płytkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku, składające się z dwóch pokoi (ok.17 i 7m), widnej i oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze, os. Hetmańskie, w wyremontowanym wieżowcu. Mieszkanie składa się z 3 jasnych pokoi, jasnej kuchni i łazienki. Całość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

250 000 zł36 m² 6 944 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kolorowym (nowa Huta), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok odnowiony. Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batystowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł62 m² 11 209,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena zawiera mieszkanie, M4 - 62 m2 + 50.6 m2 powierzchni przynależnych. Powierzchnie przynależne są integralną częścią nieruchomości. Cena za całość wynosi 695 000 zł. Opis szczegółowy: otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

88 000 zł28 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerke bez posrednikow, cena do niewielkiej negocjacji. Telefon kontaktowy :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł48 m² 3 835 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w bloku w Fordonie na Bajce 2- pokojowe z balkonem. Przestronny dzienny pokój 22m, gładzie na ścianach , panele na podłodze.Drugi pokój 10m, panele na podłodze , gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

140 000 zł55 m² 2 545 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Okazja. Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m 2 w bloku z cegły. Lokal mieści się na I piętrze w bloku. Pierwotnie mieszkanie M-3 zostało przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczna

Brzeg,opolskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią z widokiem na rynek, ratusz budynek z lat 80 tych podwórko z miejscem na parkingowym ogrodzone dostępne tylko dla właścicieli

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Świebodzin,lubuskie

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W bieżącym roku wymiana drzwi wewnętrznych łącznie z ościeżnicami. Okna plastikowe, zabudowany oknami balkon. Kuchnia zabudowana-lodówka, kuchenka elektryczna, zmywarka w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Słupsk,pomorskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. użytkowej 46m2. Pokój1 20m2, pokój2 14m2, przedpokój 4m2, kuchnia 5m2, łazienka 3m2 + piwnica ok. 6m2. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł35 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Okulickiego (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada balkon - strona południowa. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

440 000 zł58 m² 7 586 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Głowackiego w inwestycji Chancard Residence, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania ładne I jasne mieszkanie W zdzieszowicach oś. Akacjowa mieszkanie składa się Z trzech pokoi widnej kuchni osobnej łazienki I ubikacji okna pcv na ścianach gładż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

90 000 zł62 m² 1 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje w Szczytnicy ogrzewanie kominkowe nawiewy + grzejniki. Szczytnica 15km od Bolesławca 40 od Legnicy 100 od Wrocławia 500m zjazd na A4. Możliwość kupna z meblami agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł61 m² 4 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja sprzedam mieszkanie Police, pl. Nieznanego Żołnierza, mieszkanie 2 pokojowe, 61m2, 2piętro/ii, cegła, pełna własność, bezczynszowe, tylko 7 mieszkań w budynku. Mieszkanie powstało jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł42 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowa kawalerka mieszcząca się na 3 piętrze w nowym bloku z cegły. W bloku winda. Wjazd przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Teren ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł24 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

pokój z balkonem i widną kuchnią.okna na stronę południową, czynsz 240 pln. Do mieszkania przynależy piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuchnia z meblami na wymiar, zabudowany przedpokój oraz zabudowana wnęka w pokoju. Wszystkie okna po wymianie na nowe (plastik i prasowane drewno)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Debrzno,pomorskie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie z dużym balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Debrzno,pomorskie

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-